אסטרולוגיה

בת מזל מאזניים בזוגיות – עשה ואל תעשה

מאוזנת, הרמונית, אוהבת תקשורת ואנשים, מה כדאי לך לעשות כדי להצליח בקשר זוגי עם בת מזל מאזניים וממה כדאי לך להימנע?

בת מזל מאזניים היא אישה מאוזנת ודיפלומטית, שמעריכה הרמוניה ואיזון בחייה, היא מתקשרת עם הסביבה דרך ניתוח אינטואיטיבי, ומסתכלת על העולם דרך משקפיים של שוויון, צדק ואיזון, מה שמעניק לה פרספקטיבה על החיים תוך כדי התחשבות באחרים ועל כן יש לה ראיה רחבה שמאפשרת לה לראות הרבה מעבר לפני השטח.

בתחום הרומנטי, בת מזל מאזניים מחפשת שוויון והרמוניה. היא מעדיפה להיות בקשר זוגי שמתבסס על שיחה הדדית, התחשבות ושיתוף ברגשות. בת המזל מחפשת בן זוג שיוכל להתמודד עם האיזון שלה, לעמוד בצפייה שלה להרמוניה ולהיות שותף לשאיפה לחיים מאוזנים ושקטים.

במערכת יחסים זוגית, בת מזל מאזניים שמה משקל גדול על שיחה הדדית ולשיווי משקל במערכת היחסים. היא מחפשת בן זוג שיידע להתמודד עם רגשותיה באופן שקול, שישמיע את דעתו באופן דיפלומטי ושישתף עימה את חוויותיו.

מה כדאי לעשות כדי להצליח בקשר זוגי עם בת מזל מאזניים?

 1. שמור על הרמוניה – בת מזל מאזניים מעריכה את השלום וההרמוניה בכל הקשרים שלה, ובפרט הקשר הרומנטי שלה. השתדל להימנע קונפליקטים או לפחות עזור לה לפתור את הבעיות שעולות בצורה שלמה ומאוזנת.
 2. שמור על אסתטיקה חיצונית – מזל מאזניים מזוהה עם כוכב ונוס – כוכב היופי וההרמוניה, בנות המזל מעדיפות סביבה נקייה ומתופחת ובעיקר שזה מגיע לבן זוגם, שמור על היגיינה אישית, הקפד להריח טוב אך לא ביותר מדי בושם, לבש בגדים איכותיים והשתדל להימנע מבגדים ותיקים או קרועים.
 3. ספונטניות – בת מזל מאזניים אוהבת את ההפתעות וחוויות חדשות. לא משנה אם זה טיול בלתי מתוכנן או דינר רומנטי, היא תעריך כל מה שלא תוכנן והיה ידוע מראש.
 4. הצטיין באירועים חברתיים – בת מזל מאזניים אוהבת להיות בחברה. שמור על מראה מטופח, התנהג בנימוס והראה את הצד החברתי שלך.
 5. אל תפחד לחייך – בת מזל מאזניים אוהבת חיוך ושמחה. חייך והצג את הצד החיובי והשמח שלך.
 6. הצע פתרונות – היא מעריכה כאשר בן זוגה מציע פתרונות משלו למשברים או לבעיות, גם אם היא לא מבקשת את זה ממש.
 7. אל תתקמצן במחמאות – בת מזל מאזניים נמשכת לאנשים שמעריכים אותה ומעריכים את השקפות העולם שלה. אל תחסוך במחמאות אמיתיות.
 8. שמור על קשר מאוזן – בת מזל מאזניים מחפשת שיווי משקל בכל היבט בחיים. תחזוקה של קשר מאוזן ויציב ישאירו את בת מזל מאזניים קרוב אליך לזמן ממושך.
 9. השתדל להסכים איתה – בת המזל אוהבת לחלוק דעות ולדון, אך תמיד מעריכה דיונים שמסתיימים בהסכמה ובעדיפות בהסכמה שנוטה לכיוונה.
 10. המנע מקנאה מיותרת – אם יש לך ביטחון בעצמך, זה ישפר את הקשר שלכם, אל תכנס לקטנוניות ופסימיות.
 11. תיזום דיאלוגים אמיתיים – מאזניים שייכים למזלות האוויר ועל כן נחשבים מקבוצת המזלות ההכי תקשורתיות. בנות המזל הן אוהבות לדבר ולהתדיין. אפשר להן לבטא את עצמן ושמע את מה שיש להן להגיד, הרבה לשאול אותה לדעתה, היא תעריך את זה מאוד ובעיקר אם גם תפעל בהתאם לרעיונותיה.
בת מזל מאזניים בזוגיות - עשה ואל תעשה.

מה לא כדאי לעשות כדי להצליח בקשר זוגי עם בת מזל מאזניים?

 1. אל תהיה ג'יפה – אתה יכול להיות חתיך על אבל אם אתה מלוכלך או לובש בגדים מרוטים אז אין לך סיכוי עם בת המזל לאורך זמן.
 2. אל תפקיר אותה – מאזניים מחפשות קשר עמוק ומלא, והן יכולות להרגיש מוזנחות אם אתה לא נותן להן תשומת לב ראויה.
 3. אל תדחף אותה להחלטות מהירות – מאזניים זקוקות לזמן לשקול החלטות, גם אם זה אומר שהן יתלבטו יותר מהמקובל, אל תצפה ממנה להחליט מהר, היא אף פעם לא תרגיש שלמה עם החלטות חפוזות.
 4. אל תייצר סביבה לחוצה – בנות המזל מעדיפות לחיות את חייהם בשלווה והרמוניה עם הסביבה, אל תרים סתם את הקול, אל תצעק, אל תלחיץ אותה, השתדל כמה שיותר לא להוציא אותה מהאיזון.
 5. אל תנהג בגסות או בזלזול כלפי אחרים – למאזניים יש חוש צדק מפותח בדומה לשאר מזלות האוויר, היא תמיד תעדיף להגיע לאיזון עם הסביבה מאשר לרדות בה ולא תקבל בן זוג שלא יכבד את האחר.
 6. אל תגביל אותה ואל תכבול אותה לבית – נכון שהיא אוהבת חיי שותפות אבל זה לא אומר שהיא אוהבת לחיות רק בזוג או להישאר רק בבית. היא צריכה את החברה ואת האנשים כדי להרגיש חיה.
 7. אל תהיה טיפוס שתקן ואל תתחמק משיחות איתה – ושוב נחזור על זה, מזל מאזניים הוא מזל תקשורתי ובנות המזל צריכות קשר זוגי עם טיפוסים שכמוהם אוהבים לדבר ומעריכים את השיחה והדיון, אם אתה מאלה שלא מדברים יותר מדי ורק מסכימים בשקט עדיף לך להימצא בקשר אחר.3.
 8. אל תהיה משעמם ואל תהיה שטחי – לא בדיבורים ולא במעשים, בנות המזל מעדיפות קשרים עם אנשים דינמיים שיש תמיד על מה לדבר איתם וכאלו שיכולים להפרות אותה ברעיונות, במקביל הן מעדיפות פעילויות בחוץ מאשר בבית אבל לא תמיד יודעות מה לעשות, עדיף לך להיות הצד האקטיבי מהצד הנגרר והמשעמם.
 9. אל תהיה פסימי ואל תתנגד לכל דבר – בנות המזל מעדיפות להיות בצד האופטימי של החיים אך בהחלט מודעות לצד השני ויכולות להיגרר לשם ובעיקר כשבן הזוג מראה לה את חצי הכוס הריקה, אולי בהתחלה הן יתמכו בך אבל פסימיות יתר תביא לניתוק מכיוונן.
 10. אל תהיה עסוק מדי בעניינים שלך – מזל מאזניים מוגדר כמזל השותפות, ולכן בנות המזל מעדיפות שותף שווה ערך כדי שביחד יוכלו לפעול במשותף, אם אתה טיפוס סוליסטי אז כדאי לך להשתנות ומהר.

עוד על מזל מאזניים והתאמות זוגיות במאמר הבא

פרסומת

תומר גילת

מנהל ועורך ראשי באתר לאב און, עוסק באסטרולוגיה ומיסטיקה משנת 1999, כתב דיגיטלי באתרי מיסטיקה, מוזיקה ותרבות עכשווית. מנהל קראייטיב ועיצוב מוצר, צלם מוזיקה ואומן.

מאמרים קשורים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button