אסטרולוגיהמיסטיקה

מזל מאזניים – התאמה זוגית אסטרולוגית

מזל מאזניים - מאפיינים עיקריים

איכות

פעילה

יסוד

אוויר

כוכב

ונוס

צבע

ירוק

קריסטל

אמרלד

תכונות חיוביות

חברותיות, שותפות, קלילות, תקשורתיות

תכונות שליליות

חוסר החלטיות, קרירות, נתונים להשפעה

מזל הרמוני ועל כן שואף תמיד לאיזון והרמוניה באהבה, מאזן בין הצרכים הרוחניים לצרכים הפרקטיים, אוהבי יופי ואיתו הרומנטיקה ותמיד יחפשו ליצור את הסביבה המושלמת במערכות יחסים, אוהבים תקשורת ודי קל להם לגלוש לשיחה כמעט עם כל אחד ועל כל נושא כל עוד נותן להם הצד השני את חופש הביטוי. מזל מאזניים אינו מזל מתבודד ויותר משאר המזלות יחפש תמיד בן זוג אשר ביחד איתו הם יהוו יחידה אחת שלמה, מלאה ורגועה. בן מזל המאזניים כמזל חברתי מחפש תמיד אחר האיזון בחברה, בין אם זה מכרים, ידידים, חברים טובים או בני זוג, הקשר אליו ישאף המאזניים הוא כזה הדוגל בשיווין בני שני הצדדים, הוא אינו מקבל התנשאות או מעמדות מן הצד השני ומשתדל מכיוונו לתת יחס דומה. כאשר בן המזל מרגיש כי הקשר איבד את האיזון הדרוש הוא לא יוכל לאגור בבטן את תחושותיו ויגיע לעימות גלוי עם בן הזוג כדי להחזיר את הקשר למצבו המאוזן. בל לשכוח כי מזל מאזניים לא יוותר כל כך בקלות על קשר זוגי טוב, המאזניים הם מזלות אופטימיים ואם הם תייגו מלכתחילה  את בן הזוג כראוי לקשר, הם יעשו כל מה שניתן כדי לשמרו.

רוצים מפת לידה אישית?

נסו את מחשבון האסטרולוגיה שלנו

מזל מאזניים - התאמה זוגית אסטרולוגית

sign-bt-ariesמזל מאזניים בזוגיות עם מזל טלה
ציון : 8.5

למה כן
מזלות הפכיים, הטלה הוא הפעיל בקבוצת האש והמאזניים פעיל בקבוצת האוויר, לשניהם מטרות ודרכי פעולה דומות. הטלה מגיע עם העוצמה והכח לפעולה ואלו המאזניים מגבה אותו בדו-שיח מפרה ויכולת ארגונית שהטלה מתקשה להשיג. שניהם אופטימיים, אוהבים את המרחב הציבורי כאשר הטלה הוא הטיפוס המנהיג, בולט בסיטואציות חברתיות, תמיד נרתם לפעולה ואלו המאזניים מייצר אווירה הרמונית, מתקשר עם אנשים רבים ורוקם קשרים חברתיים.

למה לא
הפכים נמשכים אך לא תמיד מגיעים לאיזון, הטלה נמהר יותר מהמאזניים, אם אין התאמת קצב יש מתכון לריב, הטלה לא ישתוק על דברים שלא מתבצעים בצורה הנכונה ואלו המאזניים יתקשה לשמר על חזות רגועה לאורך זמן. הטלה אוהב שליטה ובעוד המאזניים מאמין בחברות משותפת ועל כן בהעדר הבנת הדדית קשר מעין זה יעלה על שירטון.

במיטה
זורם, הטלה אוהב מין, המאזניים לא מתנגד, אך לא תמיד מלא באותן כמות תשוקות כמו הטלה, מצד שני, שני המזלות האופטימיים האלו אינם ממהרים לקחת ללב ולצבור חשבונות אישיים, כך שהמין יותר משוחרר וזמין

sign-bt-tarusמזל מאזניים בזוגיות עם מזל שור
ציון: 7.5

למה כן
המאזניים והשור הם מזלות השואפים להרמוניה, שניהם מושפעים מכוכב ונוס, כוכב האהבה והיופי, המאזניים מתמקד בצד השגת הרמוניה באמצעות תקשורת, השור מגיע להרמוניה בסביבה היום יומית. ביחד שני המזלות יכולים להתקיים כיחידת עבודה, רעיונות וביצועים. שני המזלות משדרים נאמנות, השור יציב בדרכו ואינו סוטה במהרה לצדדים ומאזניים אוהב לחלוק שותפויות וחי בשביל זוגיות מאוזנת.

למה לא
מזל השור שייך לקבוצת האדמה וככזה מטרותיו חומריות ופרקטיות יותר ממזל המאזניים השייך למזלות האוויר, המאזניים יהיה פחות צפוי מהשור, יותר פעיל בעולם החיצוני ויותר עסוק בתקשורת עם אנשים מאשר מעשים, השור יראה את כל זה כהתפזרות של בן זוגו, כחוסר לקיחת אחריות וחוסר רצינות. המאזניים יראה לעומתו את השור כצפוי מדי אשר לא עומד בקצב או ברצונות של המאזניים לחיי חברה פעילים ורבים.

במיטה
נאה, שני המזלות אוהבים יופי והרמוניה, במיטה יכולים להיות שניהם רכים ואוהבים, כל עוד באמת קיימת משיכה הדדית גבוהה בין שני בני הזוג. למאזניים גם חשוב שחיי המיטה יטובלו בתקשורת, רצוי גם הומור, כל מה שלא יעשה את המין ביניהם ליבש וחסר מעוף. השור יוכל לגוון קלות, כל עוד המאזניים לא מתפזר יתר על המידה.

sign-bt-geminiמזל מאזניים בזוגיות עם מזל תאומים
ציון: 8.5

למה כן
שני מזלות אופטימיים ותקשורותיים, התאומים והמאזניים משתייכים לקבוצת מזלות האוויר וכחברים באותה הקבוצה המנטרה של שניהם דומה, מזלות האוויר אוהבים תקשורת, מעדיפים עולם חברתי רחב או מגוון בשלל טיפוסים וסיפורים, ביחד מפרים אחד את הרעיונות של השני. התאומים והמאזניים הם מזלות אופטימיים, אוהבים לקחת את החיים בקלות ומעדיפים לא להכנס לעומקים רגשיים מדי, זה מוריד אותם לפסימיות ואיתה את רוח ההתלהבות המתועלת לעשייה. תאומים יהיה הגמיש יותר מבין השניים ובמיוחד כאשר הצד השני הוא מאזניים הקרוב מנטלית לתאומים. המאזניים ישאף להרמוניה זוגית ויוכל למסד את הקשר עם הבנת הרצון של התאומים לחופש.

למה לא
קצת יותר מדי דיבורים, פחות מדי מעשים, שני המזלות לא בהכרח היציבים ביותר במפה, התאומים מתפזר ובדרך כלל פחות איש עשייה. המאזניים לא תמיד ייתן את הקרקע ואת ההתמדה בביצוע, מה שיגרום לתאומים לאבד את המיקוד. המאזניים על אף היותו מזל פעיל, גם הוא מושך לפעולה תקשורתית ופחות ביצועית, המאזניים אינו מחפש שליטה ועל כן גם יתקשה לפקד או למקד את התאומים הזקוק יותר מהכל יכולת התמדה.

במיטה
נחמד ויפה – שני בני הזוג קלילים, אוהבים תקשורת גם בין הסדינים המאזניים מושך לכיוון הרמוניה זוגית, התאומים בגלל גמישותו ופתיחותו הוא שותף אידאלי לכך. גם התאומים וגם המאזניים אינם מונעים מצרכים רגשייים וכך גם במיטה, שניהם מעדיפים בן זוג שלא סוחב אותם למטה אל מעמקים רגשיים מסתוריים.

 

sign-bt-cancerמזל מאזניים בזוגיות עם מזל סרטן
ציון: 8.5

למה כן
המאזניים והסרטן בעלי איכות פעילה, הבעיה היא ששניהם לא פעילים באותם מקומות, הסרטן פעיל בסביבה הביתית שלו, במעגלים החברתיים הקרובים אליו ובמשפחה, המאזניים פועל בסביבה החיצונית, עסוק ביצירת קשרים חברתיים. הקשר יפעל טוב אם יצליחו שני בני הזוג לאזן אחד את השני, הסרטן יפעל ביצירת בית חם והמאזניים יקשר אותו לעולם החיצוני. שני המזלות זקוקים לקשר זוגי, הסרטן מבחינה רגשית חי את הרומנטיקה הזוגית ומקדם תמיד גם אם לא ביודעין את רעיון התא הזוגי המשפחתי. המאזניים מכיוונו שואף תמיד לחפש שותף לחיים, כזה שביחד יבצעו את משימות החיים, בהרמוניה ובאיזון. הסרטן יביא לקשר את העומק הרגשי ואת האינטואציה והאימפטיה האימהית והמאזניים יתרום את הידע שלו, את החשיבה האנליטית והפרקטית כדי לפתור בעיות הצצות ביום יום.

למה לא
קשר לא אידאלי בין שני בני זוג שלא מדברים באותה שפה, הסרטן רגיש מדי ובעיקר לקרובים אליו, המאזניים פתוח וזורק מילים ומשפטים ללא מעצור רגשי, לעיתים קרובות יפגע הסרטן מהמאזניים ואלו המאזניים מכיוונו לא יבין למה הסרטן עושה מכל דבר דרמה. המאזניים פועל במיטבו במעגלים חברתיים גדולים או חדשים, הוא ישמח תמיד לבלות את שעות הפנאי שלו מחוץ לבית וישמח עוד יותר אם יהיה לו פרטנר לכך. הסרטן בסופו של יום אוהב להיות בבית, אמנם הוא ייצא פה ושם, אבל החמימות הביתית היא הבילוי המושלם מכיוונו ועדיף לו גם לחלוק זאת עם בן הזוג אשר במקרה זה מעדיף בדיוק הפוך.  כמו כן מאזנים אוהב את השיחות הקלילות, העברת אינפורמציה מעשית, הסרטן מושך לשיחות רגשיות יותר, נדיר יהיה למצוא בינהם שפה משותפת, לפחות בתחילתו של הקשר.

במיטה
יכול להיות נחמד אם – אם הסרטן לא יקח קשה מדי את המאזניים, ואלו המאזניים לא יאבד את הסבלנות לעודף הרגש של הסרטן. אם האיזון בינהם טוב יקבל המאזניים באהבה והרמוניה את הרכות והחום של הסרטן ואלו הסרטן מכיוונו יקבל פעילות מינית שוטפת ומאוד פיזית שתשביע את רעבונו.

מזל אריה - התאמה זוגיתמזל מאזניים בזוגיות עם מזל אריה
ציון: 8

למה כן
שילוב נחמד, אופטימי ומהנה בין שני בני זוג האוהבים את החיים הטובים, שניהם אוהבים אנשים וחיי חברה פוריים, האריה אוהב להיות במרכזם של מעגלים חברתיים והמאזניים הוא החוליות המקשרות במעגלים אלו, המאזניים הוא איש שיחה, אשר מסוגל בקלות להתאים את עצמו לאנשים שונים, הוא כריזמטי, כזה הצוחק מבדיחות, או לפחות מחייך בצורה חמימה, האריה נמשך טבעית לאנרגיה של המאזניים ויכול להיות בעל ברית מצוין למאזניים המחפש אחר חיים הרמוניים, יפים וקלילים עד כמה שאפשר. המאזניים הנוטה להתגמש מהווה פרטנר מצוין לשיחה ואוזן קשבת לאריה האוהב להשמע.

למה לא
המאזניים פועל תמיד לבצע דברים ביחד ועל כן שואף על פי רוב לקשר רומנטי אשר בו שני בני הזוג חולקים ללא מעמדות בינהם את החיים ופועלים ביחד כדי להתמודד עם קשיי החיים. האריה טיפוס שפועל יותר לבד ואם כבר בקבוצה או בזוג, האריה אוהב לתת את הטון ולפעמים גם לשלוט בצד השני. המאזניים מוכן לגמישות מסוימת אך זו חייבת להיות הדדית, מאוזנת, ויתור הדדי כדי להשיג מטרה ביחד כשווי,ה, הוא לא יוכל לאורך זמן להתגמש אל מול אריה שתלטן הבטוח בצידקתו.

במיטה
נחמד, האריה אינו אוהב סיבוכים מיותרים בדרך למיטה, הוא פועל מרגש ותשוקה מיידית ואינו צריך בלאגן רגשי או חוסר החלטיות. המאזניים מכיוונו נותן את המשוב החיובי לפעולה, הוא אינו נתקע על פי רוב עם בעיות רגשיות ואת המין הוא טופס בקלילות, כמשהו יפה והרמוני. יש להיזהר תמיד ממזגו החם של האריה, האוהב שליטה לעומת מזל מאזניים אשר אינו מחפש יחסי שולט-שליט.

מזל בתולה - התאמה זוגיתמזל מאזניים בזוגיות עם מזל בתולה
ציון: 8

למה כן
שילוב יפה בין שני מזלות המעריכים אסתטיקה והרמוניה, המאזניים הנשלט בידי כוכב ונוס, כוכב האהבה המעריך את הדברים היפים בחיים ולעומתו מזל בתולה אשר הצורך שלו בשלווה ארצית מביא את ההקפדה על הפרטים הקטנים אשר מוצאת את מקומה אל רמה אסטית גבוהה ביותר.
שני המזלות. לבתולה ולמאזניים צרכים דומים בבן זוג, הם יעדיפו תמיד בן זוג כזה היכול לחלוק את חייו איתם בצורה שיווניות, ללא שליטה או מאבקי אגו. הבתולה והמאזניים פועלים במיטבם בעבודה משותפת, שניהם מספיק גמישים כדי לחלוק חיים משותפים המורכבים מתחומי עניין ומעגלים חברתיים של שני הצדדים בקשר.
הבתולה והמאזניים אוהבים תקשורת פתוחה, זורמת וקלילה, לשניהם יכולת הקשבה והגמישות היחסית של שני המזלות תעזור להעברת רעיונות ודעות הדדיים וגם פיתוח רעיונות חדשים.

למה לא
החיסרון בשילוב בין שני מזלות תקשורתיים כאלו, שלשניהם חסרה יכולת מסוימת לביצוע, אמנם המאזניים מבצע נהדר, וגם לבתולה לא חסר, אך במפגש הזה שניהם ימצאו קודם כל בן זוג לתקשורת מה שיגרום לשניהם לסטות מהעשייה עצמה.
על אף היכולת התקשורתית הגבוהה של הבתולה, הוא עדיין מזל מופנם וזהיר, המאזניים לעומתו יותר מוחצן, מעדיף פחות את הסביבה הביתית של הבתולה.  הבתולה יעדיף בן זוג יותר ארצי או פרקטי מהמאזניים וגם המאזניים מצידו יחפש את הקרקע היציבה שלו במזלות האש או האוויר אשר יבינו יותר את הדחפים שלו אשר לא בהכרח מנומסים בסטנדרטים של הבתולה.

במיטה

יפה ומעניין, שני בני הזוג אוהבים אסתטיקה, גם בחיי המיטה, הם יחפשו קשר מיני אשר ישלב את ההרמוניה ההדדית בין שני שניהם. שניהם משוללים בעיות רגשיות ועל כן יוכלו לזרום למיטה בקלות יחסית. המאזניים האסתטי יוכל להבין את הקפדת היתר של הבתולה על סביבה נקייה ויספק לבתולה את צרכיו בקלות.

מזל מאזניים - התאמה זוגיתמזל מאזניים בזוגיות עם מזל מאזניים
ציון: 7

למה כן
שני מזלות תקשורתיים, על פי רוב הם אנשי חברה, שניהם מעריכים תקשורת קלילה וזורמת, אסטתיקה בדיבור אך גם במראה, מעריכים הרמוניה וחיים נעימים וזורמים בלי לחפור עמוק מדי ועל כן רצוי ששני בני הזוג יהיו בעלי תפיסה רגשית דומה. כאשר שני מזלות אוויר נפגשים נרקם בניהם במהירה קשר של כבוד הדדי וזאת מכיוון ששני הצדדים מכילים סולם ערכים דומה עם ראיה חברתית מודגשת.

למה לא
קשר המכיל רק יסוד אחד ובמיוחד רק מזל אחד תמיד ילקה בחוסר מסוים, אכן זה נהדר ששני הצדדים מכילים תכונות וערכים דומים אך לשני בני הזוג ממזל מאזנים יחסר על פי רוב גם עומק בקשר הזוגי, היתרון העצום של מזל מאזניים שהוא שותף נהדר לחיים זוגיים, אך הוא פועל במיטבו שמפעילים אותו או כאשר היוזמה מגיעה מהצד השני. כאשר שני בני הזוג חולקים את אותו המזל חוסר זה יורגש. הקלילות היחסית של מזל מאזניים וראיתו הרחבה יותר של החיים יכולה למנוע ממנו רגישות מסוימת כלפי הצד השני, רגישות שלה הוא בעצמו זקוק אך יתקשה במקביל לקבלה ממקבילו למזל.

במיטה

טוב לעיתים, טוב כי יש ישנה הבנה הדדית, הרמוניה במיטה ומחוצה לה, הרגשה של שלמות שמגיעה ממגע הדדי והערכה אסטתית, כל עוד לא מתחילים במחשבה ביקורתית פנימית אפשר לזרום בכיף, רק מה, מי מתחיל? שני המזלות טובים מאוד בדיבורים אבל תחילת הביצוע יותר בעיתית בשביל שני הצדדים, הם יזרמו בכיף אבל צריך להניע קודם בפעולה.

מזל עקרב - התאמה זוגיתמזל מאזניים בזוגיות עם מזל עקרב
ציון:
 5

למה כן
שילוב של איכות קבועה (עקרב) עם איכות פעילה, העקרב יהיה הצד שיפעיל את המאזניים שמצידו זורם בכיף וכבר ישרה אווירה נעימה על הדרך. זה גם יתרון נוסף של המאזניים בשביל העקרב, המאזניים התקשורתי והקליל יכול לרקום קשרים חברתיים רבים שהעקרב מתקשה (בעיקר בלהתחיל אותם) וגם אם בדרך כלל המעגלים החברתיים של העקרב מצומצמים, הוא תמיד ישתמש במעגלים החברתים של המאזנים. היתרון של העקרב בשביל המאזנים יתבטא בעומק, ביסודיות ובהנעה לפעולה.

למה לא
קשר בעייתי, נכון שיש יתרון לחיבור הזה, היסודיות מול התקשורת, איזון שיכול להניב הרבה פירות אם מצליחים להגיע אליו ולשמרו אך זה מאוד קשה ושברירי.
הבעיה העיקרית בקשר בין מאזנים לעקרב היא העולמות ששניהם פועלים בהם, העקרב כשייך ליסוד המים ולאיכות קבועה מאופיין בעומק רגשי רב ביותר (למעשה העמוק ביותק מכל המזלות), הוא מזל מקובע שאינו ממהר בפעולה עד שהוא בוחן את צדידה לעומק. על פי רוב קשריו החברתיים מעטים אך מרובי שנים וגם פה אינו מרגיש צורך להמצא בקרב אנשים על בסיס יומי. המאזניים הוא בדיוק הפוך מזה, מזל שחשובה לו שמחת החיים, החברה, האנשים, שם הוא יפעל במיטבו. החיבור עם העקרב יכול למשוך אותו בקלות לעולם הסגור יותר שהעקרב אוהב, צד שלעיתים קיים גם במאזנים בשל סמיכותו במפה לעקרב, אך אם יחוזק יאבד העקרב את שמחת החיים שלו. בעיות נוספות שיעלו בקשר המשותף הזה יהיו בעיקר סביב נושאי אמון, העקרב כמזל מופנם ובעל זכרון רגשי (לא בהכרח לדברים אופטמיים) יתקשה לאורך זמן לקבל את אורך החיים של המאזניים הקליל מדי שנוטה לפלטרוטים למטרת התקשורת שבעניין. בכיוון ההפוך המאזנים לא יוכל לקבל את הכבדות של העקרב ואת ההרגשה שכובלים אותו. בקיצור – שני צדדים שלא ממש מדברים על אותו גל.

במיטה
טוב שזה מגיע, מזל עקרב מזל מיני, המאזניים אוהב את היופי והרגישות במגע שהמין מביא איתו, כאשר מגיעים לאקט עצמו תהיה זרימה מאוד יפה של אנרגיה משותפת, מין עמוק מלווה ברגש מצד העקרב לצד פרטנר נהדר שזורם בהכל, כל עוד העקרב יהיה זה שיתפוס את היוזמה במהלך האקט ורצוי גם לפניו ורצוי גם בקצב מהיר יותר. הבעיה היא שמכיוון ששני הצדדים מדברים בגל שונה גם תפיסתם למין או לפחות הדרך לשם תהיה שונה, העקרב מונע מתשוקות, המאזנים מהנאה והרמוניה, עומק רגשי לצד קלילות, יכולים לעבור הרבה מים שיעיבו על הדרך מלווים לעיתים באובסיסיה וקנאות שישבשו את התדירות.

מזל קשת - התאמה זוגיתמזל מאזניים בזוגיות עם מזל קשת
ציון:
7.5

למה כן
בסה"כ שילוב נאה, מלא חן עם קישוטים יחודיים, אוויר ואש בדרך כלל הולך טוב, שני מזלות אקטיביים עם ערכים חברתיים דומים שאוהבים חיי חופש, יפים ומהנים. המאזנים יוכל בקלות להרחיב את המעגלים החברתיים של הקשת שישמח מצידו בגיוון של חברים חדשים בצבעים שונים, שניהם אוהבים תקשורת כאשר המאזנים הוא יהיה פרטנר נהדר לסיפורי הקשת שזה מצידו יהנה בהעברת המידע הרב אותו הוא צובר בכל יום, זאת כל עוד התקשורת בינהם תהיה מבוססת על קלילות, המאזנים פחות אוהב חפירות רגשיות.

למה לא

נכון, קשר הרמוני, תקשורתי ומהנה אך לשני הצדדים חסרה יציבות באופי, חסר צד דומיננטי שימשוך ויקבע את הקשר, שני הצדדים יגלו במהרה שאין על מי לסמוך, המאזניים פועל במיטבו שמפעילים אותו והקשת יותר פועל לבדו ומעדיף בן זוג שגם יהיה לו דומה באנרגיה ובקצב וגם יהיה מספיק דומננטי כדי לבוא עם הרעיונות. קשר ידידות טוב אך מכיוון ששני הצדדים מתקשים להתחייב, לא תמיד הקשר גם יוכל להתקדם למקומות אחרים, לא בגלל שהם לא רוצים אלא בגלל שיהיה קשה לאחד מהצדדים לתפוס את היוזמה וההחלטה להתקדם הלאה.

במיטה

טוב מאוד – הקשת השייך למזלות האש ידוע באהבה שלו למין, אהבה שנובעת מתשוקה שמקבלת ביטוי בפעילות גופנית, המאזנים מצידו מתייחס למין בקלילות, הוא אינו סוחב משקעים רגשיים למיטה והקשת עם יכולותו להעביר דברים מהר יכול להסחף בקלות לבילוי במיטה, מפגש בינהם שם יהיה ביטוי נוסף ל"כיף" המשותף שמרחש גם מחוץ לחדר המיטות. הבעיה היחידה היא תפיסת היוזמה ששני המזלות מתקשים בה, המאזנים זורם על סיטואציות והקשת מתקשה לקחת החלטות משותפות מחשש שיסתיימו באכזבה לצד השני.

מזל גדי - התאמה זוגיתמזל מאזניים בזוגיות עם מזל גדי
ציון: 6

למה כן
הגדי והמאזניים שניהם מזלות המשתייכים לאיכות הפעילה ועל כן הקשר בינהם יהיה קשר אקטיבי, ובעיקר אם שני הצדדים מגיעים לאיזון ואמון הדדי. הגדי כמזל אדמה אקטיבי ימשוך תמיד לפעולות יום יומיות ארציות, הוא נע על הקרקע בחיפוש אחר אטרקציות, המאזנים כפרטנר אידאלי יוכל בקלות לזרום עם הגדי וביחד יוכלו להשיג מטרות רבות בעולם הממשי, שילוב של תכלס עם תקשורת סביבתית העוזרת להגשים מטרות. השילוב בין שניהם יוכל לשני הצדדים להוציא יותר טוב את הצד הפרקטי בהם, שניהם יגלו שקל להם לתת אמון אחד בשני כי פעולות שניהם נעשות על פני השטח ופחות בהסתר, אלו לא מזלות שמעמיקים או חופרים יותר מדי בתוך עצמם וההדדיות הזאת יכולה לעזור במקצב הקשר ובכמות ההספק.

למה לא

אמנם בעולם החיצוני ישנה יכולת טובה להשיג מטרות, אך הדרך להשגת מטרות אלו לא תהיה בהכרך קלה, הגדי הוא מזל עקשן, אמנם פעיל ובעל גמישות מסוימת אבל ברגע שהוא שם את הרגל על הקרקע הוא מעדיף שהיא תשאר בדיוק כך, בדרך שאותה הוא רואה כבטוחה ונכונה. למרות שהמאזניים הוא מזל זורם שפועל במיטבו שמפעילים אותו, העקשנות של הגדי והראיה היותר מדי פרקטית שלו לא באים למאזניים טוב, יותר מדי פינות שצריך להתייחס בצורה יותר הרמונית ועגולה לחיים, המאזניים יגלה במהרה צדדים חדשים באופי שלו, כאלו שנלחמים על שלהם אל מול החלטות של הגדי שנראות בעיני המאזנים כנעשות בכווונה. חסרון נוסף בקשר בין שני בני הזוג הוא העדרו של יסוד המים ואיתו העולם הרגשי, מצד אחד זה יתרון שיוצר קשר קליל יותר אך גם לעיתים חסר עומק.

במיטה
לא אידאלי, אמנם המאזנים והגדי שניהם נהנים מחיי מיטה נעימים ואינם מביאים משקעים רגשיים לחדר השינה אך החוסר בעומק הרגשי גם יכול להשפיע על ההנעה הראשונית לפעולה ועל תחושת התשוקה/קארמה הדדית, שני בני הזוג יפעלו בסביבה מינית כאשר יהיה להם פרטנר יותר מיני ויוזם (כגון אלו השייכים למזלות המים והאש). למעשה זהו קשר אידאלי יותר כחברים טובים שלא בהכרח יכול להגיע לעומק הרגשי/מיני הנדרש.

מזל דלי - התאמה זוגיתמזל מאזניים בזוגיות עם מזל דלי
ציון: 8

למה כן
שילוב מוצלח בדרך כלל שאם הוא צולח, מניב פירות עם הזמן. שני המזלות משתייכים ליסוד האוויר שזו כבר התחלה טובה, מזלות תקשורתיים בדרך כזאת או אחרת, המאזניים פעיל בסיטואציות חברתיות והדלי מביא את הערכים המוצקים, ישנה הרבה הבנה הדדית ועל פי רוב הם חולקים בתפיסות עולם וסטנדרטים דומים. הדלי כמזל קבוע יכול להפעיל בקלות את המאזניים שישמח לשתף פעולה ובמקביל יתרום בהשגת מטרות עקב קצב מהיר יותר, אקטיביות וגמישות חברתית.

למה לא
אז כן, זה נכון ששני המזלות שייכים לקבוצת האוויר אשר המילים "חברה" ו-"תקשורת" מאפיינים אותם אך יש הבדל תהומי בין התפיסה של הדלי לזו של המאזניים בכל הקשור להתנהלות חברתית. המאזניים הוא מזל הפועל במייטבו שהוא לא לבד, הוא שותף נאמן וחבר טוב כי מבחינתו סיטואציות בין שני אנשים ויותר הן הדלק לחייו, תפיסתו סוציאליסטית ולא מתנשאת והוא ימשוך על פי רוב להגיע לאיזון בסיטואציות חברתיות, גם לדלי ערכים סוציאליים גבוהים, אך עקב הגדרות יותר ספציפיות לגבי מותר ואסור הנובעות מאיכותו הקבועה של המזל, הוא גם יפעיל ביקורת גבוהה יותר כלפי הסביבה וכלפי עצמו, בסופו של יום הוא מעדיף לפעול לבד כי הדרך שלו תמיד תהיה טובה יותר והוא לא יתאכזב כך מהסביבה. הרצון דומה, הדרך שונה. המאזניים יהיה תמיד קליל מדי ולא רציני מספיק עבור הדלי ולהיפך, הדלי בעיני המאזניים יהיה ביקורתי מדי ולא זורם באותו קצב של המאזניים. בהיותו המאזניים מזל שמתחבר בקלות לסיטואציות יהיה אמנם למאזניים קל לזרום בהתאם לרעיונותיו של הדלי אך במהרה זה יהיה הדבר היחידי שהוא יעשה, יזרום ללא יוזמה, גם הדלי על אף שנוח לו שיש לו פרטנר זורם יחפש בשלב מסוים את הקונטרה, את הרצון של הדלי למקוריות וחדשנות מבן הזוג ולא רק שהוא מביא אותן לשולחן.

אלמנט נוסף שיש לשים דגש עליו הוא החיבור בין שני מזלות מאותו יסוד כהיבט ליסודות אחרים שלוקים בחסר. קשר של שני מזלות מקבוצת האוויר יהיה קשר עם יותר דיבורים ממעשים, הוא לפחות המעשים יהיו יותר בכיוון של קשרים חברתיים ועסקאות ופחות בקידום פרקטי, חוסר נוסף אופייני הוא ביסוד המים שיכול להשפיע על העומק הרגשי של הקשר, מצד אחד זהו קשר קליל יותר בלי קנאות יתר ועלבונות, אך מצד שני כל צד מרגיש בחוסר שלו אין בעצמו, צד שנותן יותר אמפטיה רגשית.

במיטה
סבבה. בני זוג עם תפיסות עולם דומות, במיטה תהיה זרימה טבעית, הדלי ימשוך לרעיונות מקוריים והמאזניים יזרום איתו על כך כל עוד הוא שם את החוש האסטתי טיפונת בצד. התקשורת הגבוהה בין בני הזוג תמצא את מקומה גם בין הסדינים ושניהם גם לא מביאים איתם יותר מדי מטענים רגשיים.
מה שכן, העדר מזל מים או מזל אש יכול לעיתים להוות חוסר מורגש יותר בהעדר תשוקות עמוקות ומיניות שמביאים מזלות האש והמים.

מזל דגים - התאמה זוגיתמזל מאזניים בזוגיות עם מזל דגים
ציון: 5

למה כן
שילוב של יסוד פעיל (מאזניים) עם יסוד משתנה (דגים), קשר אקטיבי מלא הרמוניה והפתעות ומפגשים חברתיים בלתי צפויים, המאזניים פרטנר נהדר לסיטואציות חברתיות ולדגים יש יכולת לא צפויה במפגשים עם אנשים ובעיקר כאלו לא שגרתיים. המאזניים אוהב לאזן סיטואציות חברתיות והדגים חמלתי וזורם, ביחד הם יהיו צמד פופלארי שכיף להזמינם למפגשים חברתיים.

למה לא
כי זה פשוט לא קורה בדרך כלל, שני עולמות שנפגשים לעיתים רחוקות לגיבוש קשר זוגי בעל עומק וזמן. למאזנים הכי טוב להתחבר למישהו שיוביל את הדרך או לפחות יוביל באיזון אותה איתו, הדגים הוא המזל האחרון שיוביל דרך, הוא מזל סופר גמיש שיכול בקלות להתאים את עצמו לסיטואציות אך זאת בגלל שזה לא מזל עקשן או מקובע וזה כמובן במחיר של לקיחת החלטות. גם הדגים צריך מישהו שיוביל את הדרך והמאזניים לא הטיפוס האידאל לכך. לקשר הזה פשוט חסר ראש וזהות משותפת.
המאזניים משתייך למזלות האוויר, מזלות גבריים, בדרך כלל מוחצנים יותר ודומיננטים בסיטואציות חברתיות, הדגים השייך למזל המיים הנשי, פועל מתוך רגש, אינטואציה, עולם פנימי עשיר וקשרים חברתיים שנבחרים בעינייו בגלל שזה מרגיש לו נכון, אמנם שני אלו יוכלו לפעול נהדר בסיטואציות חברתיות אך יותר צד צד בנפרד ופחות כבעלי אותו כיוון של תקשורת וחיבור לאנשים.

במיטה

לא להיט אבל יכול לעבוד. תמיד כיף שיש לך דגים במיטה, מזל זורם וזורם תוך כדי עוצמות רבות של רגש, כל עוד הצד השני יודע איך להפעילו, איך להוריד לדגים משקעים ואיך למלא לו את בריכת הרגש כדי שיהיה לו מה להוציא החוצה. הדגים מעדיף בן זוג החלטי חזק אך עדין ורגיש, המאזניים פחות האידאל לכך אבל יכול לזרום ולהתאים את עצמו לכך, רק שהוא מצידו מעדיף טיפוס שיוביל ורצוי ללא עיקובים רגשיים. על אף ששני המזלות האלו לא הטיפוסים היוזמים בדרך כלל עדיין הדגים יכול במפתיע להוביל את המאזניים להרפתקה.

ועוד כמה דברים טובים - מחשבוני התאמה זוגית

פרסומת

תומר גילת

מנהל ועורך ראשי באתר לאב און, עוסק באסטרולוגיה ומיסטיקה משנת 1999, כתב דיגיטלי באתרי מיסטיקה, מוזיקה ותרבות עכשווית. מנהל קראייטיב ועיצוב מוצר, צלם מוזיקה ואומן.

מאמרים קשורים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button