קורס אסטרולוגיה

איכות פעילה – מאזניים, טלה, סרטן וגדי

האסטרולוגיה מחלקת את 12 המזלות למספר תתי קבוצות:
1. חלוקה לפי מזלותגבריים (אש ואוויר) ונשיים (אדמה ומים)
2. חלקות המזלות לפי היסודותאש (אריה, טלה קשת) אוויר (דלי, מאזניים, תאומים) אדמה (שור, גדי, בתולה) מים (עקרב, סרטן דגים)
3. חלוקת המזלות לפי אכויותקבועה (אריה, דלי, שור, עקרב) פעילה (טלה, מאזניים, גדי, סרטן) משתנה (קשת, תאומים, בתולה, דגים)

קבוצת איכויות זו באסטרולוגיה כשמה היא גם האקטיבית ביותר בגלגל המזלות כאשר כל אחד מחברי הקבוצה פעיל מאוד בסביבת היסוד שלו. מזלות אלו מהווים פרטנרים מעולים למזלות פעילים כמוהם אך גם למזלות היציבים או המשתנים כדי להוות אצלם גורם ביצוע מצוין.
המאזניים הוא איש תקשורת מצוין היודע לשלב בין ההקשבה להרצאה ותמיד יזכור את הבדיחה או ההלצה הנכונה שתצחיק את הסביבה. הוא יוכל להסתדר ברוב סביבות העבודה כל עוד הן יכילו מספיק חברים לשיחות משותפות.
הטלה מצליח לשלהב את עצמו ואחרים בביצוע פעולות בלהט ועוצמה. פעיל רגשית, חם מזג אך גם אוהב עם כל הלב באותה עוצמה שבה הוא מתלהט.
הסרטן פעיל מאוד בסביבות הקרובות אליו וידוע כאיש משפחה רגיש מאוד. הוא אינו נוטה לשיחות עמוקות רק עם אנשים בסביבתו הקרובה אך מצליח תמיד להוציא מן הצד השני חמימות גם אם נושאי השיחה הם קלילים.
הגדי יעשה הכול כדי להצליח במטרות החומריות אותן הוא הציב לעצמו. מסוגל להשקיע אנרגיה רבה בביצוע המשימה והתמדה לטווח ארוך אם יראה במשימה זו אפשרות לקידום עצמי.

התאמה זוגית בין מזלות – איכות פעילה באהבה

איכות פעילה עם איכות קבועה
זהו שילוב שיכול בהחלט ללכת טוב כל עוד שני הצדדים פועלים בדרכים דומות. האיכות הקבועה תיזום רעיונות מעשיים לאיכות הפעילה לביצוע ואלו האיכות הפעילה תעריך את היציבות והרצינות שהצד השני מביא לתמונה.
קשר זה לא יעבוד אם המזל הפעיל ירגיש כי מנצלים אותו או כי הוא רואה במזל הקבוע טיפוס משעמם וחסר מטרות ושאיפות. המזל הקבוע מצידו לא תמיד יוכל לקבל את העודף פעילות והמהירות של המזלות הפעילים.

איכות פעילה עם איכות פעילה
שילוב שיכול ללכת נהדר עם שני בני הזוג חולקים באמונות משותפות, ביחד יוכלו להגשים הרבה כל עוד שני בני הזוג נותנים מקום אחד לשני לפעול בשטחו במקביל להערכה משותפת אחד בשני.
קשר מעין זה לא יעבוד אם שני בני הזוג נכנסים אחד למקומו של השני ונלחמים על טריטוריה, כמו כן אם אין הערכה הדדית וראיית עולם משותפת יוכלו כל אחד מן הצדדים להרגיש תסכול וחוסר הגשמה בזוגיות המבוססת על צרכים שיוונים.

איכות פעילה עם איכות משתנה
שני בני הזוג יכולים להשלים אחד לשני צרכים משותפים, המזלות הפעילים הם ביצועיסטים מעולים וגם יכולים ליזום בהעדר הוראות מלמעלה. המזלות המשתנים מצידם יכולים לחשוב על רעיונות מקוריים ולראות אותם מתגשמים בידי הפעילים המדרבנים מצידם את בן זוגם לעבודה משותפת.
קשר מעין זה לא יעבוד אם שני הצדדים אינם חולקים מטרות משותפות, כמו כן אם בן הזוג מהאיכות הפעילה ירגיש כי מנצלים אותו לבצע משימות תפלות או כי בן הזוג המשתנה אינו עומד בקצב שלו ומהווה נטל בקשר. בן הזוג המשתנה מצידו יוכל להרגיש כי בעל האיכות הפעילה חסר לפעמים את הגמישות ואת הרגש הנכון כדי לקרוא נכון את בן הזוג מהאיכות המשתנה.

פרסומת

תומר גילת

מנהל ועורך ראשי באתר לאב און, עוסק באסטרולוגיה ומיסטיקה משנת 1999, כתב דיגיטלי באתרי מיסטיקה, מוזיקה ותרבות עכשווית. מנהל קראייטיב ועיצוב מוצר, צלם מוזיקה ואומן.

מאמרים קשורים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button