אסטרולוגיהמיסטיקה

מזל אריה – התאמה זוגית אסטרולוגית

מזל אריה - מאפיינים עיקריים

איכות

קבועה

כוכב

שמש

צבע

אדום

קריסטל

רובי

תכונות חיוביות

אופטימיות, אנרגטיות, יציבות, כריזמטיות

תכונות שליליות

ילדותיות, עצלנות, חוסר גמישות, התלהטות

מזל גאה, אנרגטי עם להבה פנימית קבועה, אוהב לאהוב וקל לו להתאהב בקלות, בדרך כלל מזל נאמן ויציב כאשר מדובר בקשרים ארוכי טווח.

אוהב את החיים הטובים, לעתים גם עצלן, אינו בנוי לדאגות ומשימות היום יום, מחפש אחר אטרקציות ופועל בהתאם לצו הלב, אופטימי מטבעו ומוכן להתפשר למען בן זוג עם לב טוב.

אוהב לנאום, להסביר וללמד, אך לוקה בחוסר יכולת הקשבה ועל כן מעדיף לעמוד במרכז הבמה, זקוק לבן זוג מלהיב, יוקרתי וייחודי אשר בעזרתו יוכלו לכבוש את העולם.

כמזל יציב בעל רצונות מוגדרים יימשך האריה לבני זוג מהמזלות המשתנים (ובעיקר הקשת  והתאומים), בני זוג אלו יוכלו לספק לו חוויות חדשות ומלהיבות, להיות אנשי שיחה או כאלו המביאים רעיונות חדשים, אלו מצידם יקבלו שותף מלהיב לביצוע, כל עוד הוא אינו מתמשך יתר על המידה ושומר על רף ריגושים גבוה.

לעתים מוצא את עצמו האריה  בקשרים עם בני זוג יציבים כמוהו, אלו קשרים היכולים לפעול טוב כל עוד שני הצדדים דומים בצורכיהם ונותנים כבוד הדדי לעולמו של האחר.

מזל אריה - התאמה זוגית אסטרולוגית

sign-bt-ariesמזל אריה בזוגיות עם מזל טלה
ציון : 9

למה כן
שני מזלות מקבוצת האש עם רצונות משותפים ודרך חשיבה דומה, מזלות אופטימים שאוהבים אנשים וחברה, מעריכים עוצמה ובני זוג עם הילת כבוד מסביבם, קיימת משיכה הדדית כל עוד שני בני הזוג מצליחים לשמר את ההילה.
האריה הוא היציב בין בני הזוג, מעדיף שהטלה עם ההיפר אקטיביות שלו יספק את צרכיו, עקב ראיה דומה האריה יוכל לסחוף את הטלה בקלות לבילויים ותחביבים משותפים, שני בני המזל אוהבים ומעריכים טעם טוב ויוקרה וביתם המשותף יהיה מלא בפריטים ייחודיים או יוקרתיים.

למה לא
אש ואש ומה עם השאר? איפה התכלס? שני בני הזוג אוהבים יותר לדבר מאשר לבצע, או לפחות טובים מאוד בביצוע משימות עם מטרות שאפתניות/זוהרות ומתקשים לבצע את מטלות היום-יום.
הקשר לא יעבוד עם שני בני הזוג מגיעים מתפיסות עולם שונות, האריה והטלה לא יוותרו בקלות על ראיית עולמם וזה בדיוק המקום שבו שני בני הזוג מסוגלים לפתוח בריב, השייכים לקבוצת מזלות האש סובלים ממזג חם אך במקביל בסלחנות רבה.

במיטה
מעולה, מזלות האש אוהבים מין והרבה, רצוי מהיר ומלא תשוקה, אין טעם לשיחות מקדימות ארוכות ולשניהם קל להשאיר את המשקעים מחוץ למיטה. חשוב לזכור כי מזלות האש נוטים חלשים בשיגרה ונוטים להשתעמם מהר ועל כן רצוי לגוון במיקומים, תנוחות או משחקי מין עשירים.

sign-bt-tarusמזל אריה בזוגיות עם מזל שור
ציון: 7

למה כן
השור והאריה משתייכים לאיכות הקבועה, מזלות קבועים בדרך כלל יציבים באופיים, קבועים ברצונות שלהם ודרך חייהם יציבה ואחראית (גם אם מהצד הם נראים לא יציבים). השור והאריה יודעים שאפשר לסמוך אחד על השני וצד זה זוכה להערכה הדדית. השור נמשך להילה הסובבת את האריה ולרומנטיקה הדרמתית שבה הוא פועל, ואלו האריה נמשך לצד המעשי של השור שזו בדיוק הנקודה החלשה אצל האריה אשר שואף גבוה ונתקע במשימות השגרתיות והאפורות.

למה לא
נכון, שני המזלות מאיכות קבועה ויש הערכה הדדית, אבל הדרך להגיע לכך היא לא פשוטה, שני המזלות עקשניים, האריה מונע מאגו ומרצון להיות צודק, השור בטוח שהדרך שלו היא הנכונה, האריה שונא שנותנים לו פקודות והשור לא יפעל במקומות שהוא לא מרגיש בהם נוח. האריה יראה את השור כמשעמם ואיטי מדי בהחלטותיו. השור יראה את האריה כלוהט מדי, ככזה אשר לא מוכן לוותר על תשוקותיו כאשר מנגד עומד ההיגיון המעשי. הקשר יעבוד יותר טוב כאשר שני בני הזוג בוגרים בגילם ובנפשם ומסוגלים לוותר על עצמם ולשפר תכונות עיקשות.

במיטה
יכול להיות יותר טוב, לפחות מכיוונו של האריה אשר אוהב מין, לא בהכרח נקי ומסודר, השור האסתטי לא ירצה לעשות הכל, הוא פועל מתוך אהבה רכה ולא מתוך תשוקה מינית. בגדול השור ירגיש יותר מרוצה, האריה ירגיש יותר מאוכזב.

sign-bt-geminiמזל אריה בזוגיות עם מזל תאומים
ציון: 8.5

למה כן
שילוב מעולה בין שני בני זוג המשלמים ומקבלים אחד את השני. האריה כמזל אש קבוע ויציב אוהב לקבוע את הטון, אוהב לדבר ולהרצות, מתפנק בעצלות וברצון לחופש ובעיקר שלא יישבו לו על הראש. התאומים כמזל אוויר ומשתנה מביא את יכולת ההקשבה (כמעט המזל היחידי המסוגל לקבל את כל תכניי האריה), אוהב ללמוד ממשנותיו של האריה, סומך על היציבות והביטחון שמפגין האריה. בנוסף לכך התאומים תורם רבות לאריה ביצירת חיי זוגיות דינמיים ומלאים הרפתקאות כמו שהאריה אוהב, ביכולת שלו להישלח למשימות ובהגדלת חיי החברה של האריה בטיפוסים שונים ומשונים שהתאומים בקלות אוסף על הדרך. שילוב בין עקשנות וקביעות (האריה) ליכולת התפשרות והתאמה (תאומים), לתאומים יש על מי לסמוך ולאריה יש מי שיבצע וייקח חלק באהבות שלו.

למה לא
התאומים מתפזר, אין ספק שזהו מזל דינמי מאוד שהדיבורים בו עולים על המעשים, התאומים לא תמיד יהיה המזל היסודי ביותר ובעיקר בביצוע, לאריה חשוב שיש מישהו לסמוך עליו, כזה שאפשר לשלוח אותו למשימה והוא יבצעה בדיוק כפי שהאריה מצפה, והאריה הרי בסוף תמיד מעדיף את השלמות, מה שלתאומים יהיה קשה להפיק. התאומים מצידו יכול לראות בקלות את האריה כעצלן מדי, סגור לעיתים בעצמו ומונע מאגו וכבוד מה שלא ממש מתקבל בתפיסתו של מזל תאומים (ובכלל כל מזלות האוויר) אשר מעדיף להתייחס לאנשים כשווים ולא כנתינים.

במיטה
קצת בעייתי, האריה הרבה יותר טוטלי ולא אוהב שהתאומים מתפזר במיטה ומוציא אותו מהריכוז. התאומים לא בהכרח מונע ממין ביום יום והאריה מכיל עוצמות מיניות רבות יותר ורצון לחיי מין תכופים ומלאי תשוקה. התאומים לעומתו לא מונע מתשוקה בחייו אלא ביחסי חברות ועל כן לאריה יהיה קשה להגיע לעוצמות רגשיות עם התאומים, דבר שישפיע על העוצמה שאיתה נכנס האריה למיטה.

sign-bt-cancerמזל אריה בזוגיות עם מזל סרטן
ציון: 7

למה כן
שילוב בין אש ומים, מתקשה במציאות אך אם עבודה קשה ואיזון נכון ניתן למקם את האש לצד המים ולתת להם לפעול במקביל. האריה הוא הדומיננטי יותר, הוא אמנם רגיש ואוהב אך במקומות שונים מהסרטן. הסרטן הוא המזל האקטיבי יותר מבין השנים, אמנם את האריה שומעים, אך הסרטן הוא זה שיפעל מאחורי הקלעים. אם האריה אוהב אהבת אמת אז לסרטן קל יותר לגלות אמון באריה ולהחזיר לו אהבה בהתאם. הצלחה בקשר בין אריה לסרטן תוביל לכזה הרגשי מאוד, מלא ברומנטיקה וטקסי אהבה.

למה לא
קצת קשה לאש ומים ללכת ביחד, האריה מוחצן ורועש מדי לטעמו של הסרטן ואלו הסרטן מופנם ועדין מדי לטעמו של האריה. האריה אוהב את הסביבה החיצונית ואילו הסרטן מעדיף את הבית, המשפחה והסביבה הקרובה לו. האריה פתוח, צריך את החופש שלו ונוטה לפילטרוטים והסרטן יכול לחשוד במהרה במעשיו של האריה, ואלו האריה מכיוונו יכול לראות בקלות את הסרטן כמגונן מדי ולעיתים כמגביל את החופש של האריה.

במיטה
נחמד ביותר – שני המזלות אוהבים מין ואוהבים לשלב בו מידה רבה של רגש, שני בני הזוג אוהבים וטובים בהענקת חום ואהבה אחד לשני. האיזון ישמר כל עוד הסרטן רוחש אמון מלא לאריה והאריה אוהב בכל לבו את הסרטן.

מזל אריה - התאמה זוגיתמזל אריה בזוגיות עם מזל אריה
ציון: 8

למה כן
מפגש נוצץ ואנרגטי בין שני מזלות אריה הוא תמיד סיבה למסיבה. האריה עם האש הפנימית אוהב את היוקרה והזוהר, כאשר שני בני הזוג חולקים את אותו המזל סימן שהאריה מצא בן זוג ראוי לו. האריה אוהב להעריץ את בן זוגו ומקביל אוהב שנותנים לו את הכבוד הראוי, שימו לב מדובר על שילוב בין שני מזלות בעלי אגו רב ועל כן לא תמיד יוכלו להסתדר בקלות. האריה אוהב לאהוב ויעניק לבן זוגו חמימות רבה ונאמנות, אותם גם יקבל חזרה אם שני בני הזוג מאוזנים אחד לשני.
זהו זוג בולט ומיוחד, באירועים חברתיים האריות יהוו את מסמר הערב (ואם לא, הם פשוט לא יהיו שם). שני בני הזוג בעלי אופטימיות רבה, אוהבים את החיים ונהנים מתחביבים ורצונות משותפים.

למה לא
יותר מדי אגו, יותר מדי אש, האריה הוא מזל עקשן, מלא בכבוד עצמי, מפגש עם בן זוג זהה לא ילך בקלות, לא פעם ייתכנו ריבים קולניים בין שני בני הזוג.(אך בגלל האופטימיות והיכולת לסלוח בקלות הריב לא ישאיר משקעים רבים).
האריה אמנם נראה מהצד כאקטיבי מאוד, אך שמכירים אותו טוב מבינים כי האקטיביות שלו שמורה רק לדברים שאותם הוא אוהב לעשות, קשה מאוד להניע אותו למשימות שאינן מעניינות אותו והוא נוטה לעצלנות מסוימת בעיקר במטלות היום יום, ששני בני המזל חולקים את אותו מזל הקשר יתקשה לתפקד בחיים האמתיים ושני בני הזוג ינסו לזרוק את האחריות לביצוע אחד לשני.
קשר בין שני אריות יוכל להתקיים רק אם שני בני הזוג דומים באופיים, האריה אינו מתפשר בקלות וקשה לו לקבל את טעמו של האחר.

 

במיטה
נהדר – האריה מלא תשוקה, אוהב מין והרבה ממנו (מבחינת האריה זוהי פעילות מהנה וכייפית בדיוק כמו שהוא אוהב) כאשר האהבה פורחת בין שני בני הזוג חיי המיטה שלהם יהיו סוערים (במונח החיובי) ומלאי אהבה. על אף הרגישות הגבוהה של המזל האריה לא סוחב בדרך כלל משקעים למיטה ונהנה להפגין את כישוריו בכל עת.

מזל בתולה - התאמה זוגיתמזל אריה בזוגיות עם מזל בתולה
ציון: 7.5

למה כן
שילוב מעניין בין שני בני זוג שלכאורה לא פועלים באותם מקומות אך כאשר הם נפגשים ישנה השלמה הדדית. האריה שייך למשפחת מזלות האש והוא הקבוע במשפחתו, הבתולה שייך למזלות האדמה ובעל איכות משתנה וגמישה. שילוב כזה יאוזן בצורה יפה, האריה יביא איתו את הלהט וההחלטיות ואילו הבתולה יביא איתו את הפעולה, את יכולת ההקשבה, השיחה והמתן פתרונות לשאלות פרקטיות. הבתולה ישמש ה"עזר כנגדו" של האריה ואלו האריה, חושב בגדול, לא מתעכב על הפרטים הקטנים והמותרים מבחינתו ועל כן גם מאוד אופטימי, הוא ייתן לבתולה את הביטחון, והיציבות שיכולים למנוע מהבתולה להיכנס לדאגות מיותרות.

למה לא
לא תמיד לאריה יש את הסבלנות להתמודד עם עודף הדאגות של הבתולה, הבתולה מהכיוון השני סולד מבלגן ואי הסדר שהאריה בגישתו העצלנית הפועל מצורך הנאתי, לא עושה דברים שלא כיף לו איתם ומשאיר יותר מדי דברים מאחור, מה שיכול לשגע את הבתולה. האריה פועל בלהט, שומעים אותו, רואים אותו, הבתולה אמנם יכול לאהוב את הצבעוניות של האריה אך על פי רוב נרתע מהעצמה והוולגריות לעתים שהאריה פועל בהם. האריה לעומתו אינו אוהב את עודף הנימוס של הבתולה אשר מושך אותו לבצע דברים לאט יותר ובהססנות מסוימת בניגוד לתפיסתו של האריה המעדיף לפעול במיידי לפני שהוא מאבד את החשק.

במיטה

בסדר, אבל לא מלהיב, טוב, אז נכון שיכול גם להיות נחמד מאוד, האריה אוהב מין, הבתולה אוהב טכניקות מורכבות, הבתולה גמיש לצריכי האריה ולא מכניס יותר מדי דאגות רגשיות כאשר הוא מגיע למיטה וזורם בקלות עם האריה, אבל.. הבתולה יכול להיות שברירי מדי לדרישות האריה, הוא לפעמים נקי מדי, מסודר מדי ומדויק מדי ואילו האריה בדיוק להפך, לא ממש אכפת לו מה קורה במהלך המיטה ואם איזה חוק אסתטי נשבר, האריה פועל בלהט הרגע והבתולה מנסה לבדוק אם זה אפשרי לפני שמתחיל ממש לפעול.

מזל מאזניים - התאמה זוגיתמזל אריה בזוגיות עם מזל מאזניים
ציון: 8

למה כן
שילוב נחמד, אופטימי ומהנה בין שני בני זוג האוהבים את החיים הטובים, שניהם אוהבים אנשים וחיי חברה פוריים, האריה אוהב להיות במרכזם של מעגלים חברתיים והמאזניים הוא החוליות המקשרות במעגלים אלו, המאזניים הוא איש שיחה, אשר מסוגל בקלות להתאים את עצמו לאנשים שונים, הוא כריזמטי, כזה הצוחק מבדיחות, או לפחות מחייך בצורה חמימה, האריה נמשך טבעית לאנרגיה של המאזניים ויכול להיות בעל ברית מצוין למאזניים המחפש אחר חיים הרמוניים, יפים וקלילים עד כמה שאפשר. המאזניים הנוטה להתגמש מהווה פרטנר מצוין לשיחה ואוזן קשבת לאריה האוהב להישמע.

למה לא
המאזניים פועל תמיד לבצע דברים ביחד ועל כן שואף על פי רוב לקשר רומנטי אשר בו שני בני הזוג חולקים ללא מעמדות ביניהם את החיים ופועלים ביחד כדי להתמודד עם קשיי החיים. האריה טיפוס שפועל יותר לבד ואם כבר בקבוצה או בזוג, האריה אוהב לתת את הטון ולפעמים גם לשלוט בצד השני. המאזניים מוכן לגמישות מסוימת אך זו חייבת להיות הדדית, מאוזנת, ויתור הדדי כדי להשיג מטרה ביחד כשווי,ה, הוא לא יוכל לאורך זמן להתגמש אל מול אריה שתלטן הבטוח בצדקתו.

 

במיטה
נחמד, האריה אינו אוהב סיבוכים מיותרים בדרך למיטה, הוא פועל מרגש ותשוקה מידית ואינו צריך בלגן רגשי או חוסר החלטיות. המאזניים מכיוונו נותן את המשוב החיובי לפעולה, הוא אינו נתקע על פי רוב עם בעיות רגשיות ואת המין הוא טופס בקלילות, כמשהו יפה והרמוני. יש להיזהר תמיד ממזגו החם של האריה, האוהב שליטה לעומת מזל מאזניים אשר אינו מחפש יחסי שולט-שליט.

מזל עקרב - התאמה זוגיתמזל אריה בזוגיות עם מזל עקרב
ציון:
 6.5

למה כן
לשני המזלות איכות קבועה, האריה הוא המזל היציב מבין מזלות האש, והעקרב פועל בדומה תחת משפחת מזלות המים. שניהם רציניים בכוונותיהם ואחראיים בפעולותיהם. האריה פועל בסביבה החיצונית יותר, הוא אוהב חיי חברה פעילים כל עוד הוא שומר על מרכז הענייניים ואילו העקרב פועל בסביבת הבית וחוג החברים הקרוב, הוא מעמיק קשרים ומפתח יחסים. קשר מעין יפעל במיטבו רק לאחר תקופה מסוימת כאשר האריה מרגיש בכל כולו שהוא אוהב את העקרב ואילו העקרב מצידו זקוק לכך כדי לסמוך על האריה בצורה אבסולוטית. האריה שמנגרע בסיבוביו אינו ממהר לחפש אהבות מזמנות ומפתח את רגשותיו לעומק ותקופה נצחית. העקרב מספק לאריה את הקרקע הנוחה ואת העומק הרגשי לפתח מערכת יחסים רצינית.

למה לא
שילוב בין אש ומים לא אידאלי, ובעיקר ששני המזלות עקשנים, האריה אוהב לבצע דברים שהוא אוהב ואינו נכנע בקלות לרצונותיו של העקרב, העקרב פועל בשקט, לאט וביציבות ואילו האריה קולני ופועל בצורה מגושמת מדי לצרכיי העקרב. העולמות של האריה והעקרב לא ממש נפגשים ולא במקרה, האריה אוהב את העולם החיצוני, את הפעילות החברתית ואנשים צבעוניים ומרתקים, ואילו העקרב מעדיף את חיי הבית, את השלווה והרוגע, את המעגלים החברתיים המצומצמים אך האיכותיים, העקרב יתקשה לקבל את הפילטרוטים של האריה עם בני המין השני אך האריה צריך זאת כדי להאדיר את כוחו, לשמר את האגו שלו ואינו רואה בסוג תקשורת זה כסימנים לבגידה. העקרב רואה דברים לעומק ומתקשה לעתים לשמור על אופטימיות, הוא מעדיף מחשבה אחראית ומגובשת על פני פזיזות וחוסר אחריות, האריה לעומת זאת זה ירגיש כי העקרב מוריד אותו למטה וגורר אותו למחשבות עמוקות מדי ופסימיות אשר מוציאות לו את החשק מלפעול. מבחינה תקשורתית האריה אינו אוהב לגלוש לשיחות ארוכות על רגשות, הוא מזל פשוט עם רגשות פשוטים המחולקים בדרך כלל לאוהב, לא אוהב, העקרב לעומתו מכיל עומק רגשי רב, לרגשות האהבה שלו רבדים רבים, עם בן זוג אריה העקרב ירגיש שאין לו פרטנר שמבין את מה שעובר עליו.

במיטה
מעולה אם אין קשיים בדרך – גם העקרב וגם האריה אוהבים מין, האריה רואה בזה כפעולה מהנה המשלבת מגע והרבה תחושות גוף מענגות, העקרב מונע מעודף צרכים רגשיים אשר מניעים את הרגש המיני שבו. מפגש במיטה בין שני המזלות יצית להבה גדולה מלאת תשוקות ועוצמות מיניות גבוהות, אך .. כל זאת אם חיי הזוגיות שלהם מחוץ למיטה שומרים על שלווה מסוימת ומשוחררים מכעסים רבים. העקרב אינו ממהר להיכנס למיטה כאשר הוא כועס רגשית על האריה, כאשר ליבו שבור או הוא מרגיש בסימני בגידה. האריה לא מבין למה העקרב משמר כעסים ולא שוכח לרגע הכל כדי ליהנות גופנית.

מזל קשת - התאמה זוגיתמזל אריה בזוגיות עם מזל קשת
ציון:
 9

למה כן
שילוב טוב בין שני מזלות אש ובאיזון יפה של איכויות (האריה עם איכות קבועה אל מול הקשת עם איכות משתנה). כאשר שני מזלות אש נפגשים לקשר זוגי ישנה התאמה גבוהה עקב דרכי חשיבה ורצונות דומים. האש אוהבים את החיים הטובים ופועלים בעוצמה כדי להשיגם. שניהם מעריכים כבוד ונהנים ביחד מאור הזרקורים, אופטימיים ובעלי לב טוב על אף התפרצויות תכופות ועל כן גם סלחנים מטבעם, ריב בין שני בני המזל יהיה רועש אך כאשר שניהם לא נוטרים טינה, הריב ישקוט במהירות וישכח. האריה היציב נותן קרקע בטוחה לקשת לפעול, נותן לו את החופש לו הוא צריך ומעריך את מעשיו. קל לאריה להניע את הקשת לפעולה והקשת מכיוונו שש לרצות בשמחה בגלל מטרות זהות. הקשת הוא מזל ההשכלה, אוהב ללמוד מעשייה עצמית, האריה נעזר בידע הרב של הקשת לארגון מטרות חדשות לשניהם.

למה לא

שני מזלות אש בקשר יכול להיות גם בעייתי, שניהם מחרחריי ריב ובעלי אגו, אמנם הקשת גמיש יותר ומוכן לויתורים רבים, אך אם האריה לא ייתן לו חופש ביטוי, הקשת ירגיש במהירה שהאריה רודה בו ויעמוד על הרגלים האחוריות, כדי שקשר זה יעבוד על האריה והקשת לעבוד ביחד ולא כיחידות עצמאיות המתנגשות לעתים תכופות. הקשת והאריה אינם מזלות שאוהבים להקשיב ומעדיפים להישמע ועל כן גם התקשורת ביניהם לא תמיד תהייה סובלנית, לאף אחד מהצדדים לא תהיה מספיק סבלנות לשמוע את הצד השני, רק כאשר יש ביניהם דו שיח ולא הרצאות ארוכות הדדיות.
כאשר שני בני הזוג שייכים לאותו יסוד יש כמעט תמיד חוסר מורגש ביסודות אחרים, שני מזלות אש מעיד על קשר אנרגטי אך חסר יסודות ארציים אשר יכולים לתעל את האש למטרות חומריות יותר, חוסר ביסוד אוויר יכול להתבטא בזוג שאינו קשוב לצרכים ההדדיים אלא רק כל אחד לעצמו. חוסר ביסוד מים יכול להוביל לקשר קליל מדי כאשר אף אחד מהצדדים לא לוקח אחריות רבה על מעשיו.

במיטה

טוב מאוד – שני מזלות אש במיטה זו תמיד חגיגה, האריה והקשת מגיעים אליה חסרי מעצורים רגשיים ועם אנרגיה לבצע, שניהם אוהבים את הרגש שנוצר מלהט המגע ומלהיבים אחד את השני לתדירות גבוהה של מפגשים מיניים. כל זאת כמובן אם קיימת משיכה הדדית גבוהה בין שני בני הזוג, האריה והקשת פועלים מהלב ועל כן צריכים את הריגוש, את הדלקת הלהבה כדי למצוא את עצמם באקט מיני סוער.

מזל גדי - התאמה זוגיתמזל גדי בזוגיות עם מזל גדי
ציון: 7.5

למה כן
לעתים תכופות נפגשים שני המזלות האלו על הדרך, הגדי נמשך לאטרקציות ומעריך את האריה על פועליו ועל היותו ייחודי וכריזמטי, בנקודה זו האריה בדיוק במקום שהוא צריך, כאשר בן זוגו מסתכל עליו בהערכה הגובלת בהערצה לעתים. הגדי והאריה יכולים לפעול ביחד כדי להשיג מטרות משותפות, האריה מתכנן תכניות והגדי מבצעם, מבלי שהאריה שם לב הגדי מושך למטרות חומריות יותר והאריה מקבלן מכיוון שזה נותן לו שקט להתעסק בדברים שהוא אוהב לעשות. האריה והגדי יכולים לתת אחד לשני את החופש לו הם זקוקים, הגדי פועל במיטבו כאשר הוא מבצע את המשימה לבד ואילו לאריה נוח שמישהו אחר מבצע במקומו את הדברים שהוא כל כך סולד מהם – משימות קבועות אשר הופשטו מאטרקטיביותן. האריה מספק לגדי קרקע יציבה, אמנם מלאה באש, אך עדיין האריה הוא זה שתמיד נמצא באזור גם אם הוא לא עושה יותר מדי.

למה לא
הגדי הוא מזל אדמה והאריה לעומתו, מזל אש. שני המזלות האלו אינם פועלים מרצונות או כוונות דומות. האריה ושלל מזלות האש אמנם מכילים אמביציה לפעולה אך הם מונעים מהלב, מרגש, משאפתנות להצליח ועדיף במקומות הראשונים, הגדי פועל מצורך החלטי, גשמי יותר, הוא מגדיר לו מטרות גבוהות ופועל בצורה נחושה להשיגם, גם אם בדרך יצטרך ללכלך את ידיו, כי הרי המטרה היא החשובה ולא איך. האריה הוא מאוד חמלתי, פועל מהלב ועל כן מצפוני מאוד. הוא יתקשה לקבל דרך זו שלעתים לא מכילה מספיק רגש לעומדים בדרכה.
לאחר זמן יראה האריה לגדי כעצלן מדי, כאחד שנשאר במקום דומה לכשהכירו (בניגוד כמובן לגדי הפועל בכל יום קדימה), האריה שאמנם העריך בתחילה את האמביציה של הגדי יאבד עם הזמן את סבלנותו לבן זוג שמנסה כל הזמן להקים אותו מהספה ולא יקבל את היופי והרוגע שנלווה ממנה.

 

במיטה
נחמד, האריה והגדי יכולים להגיע למיטה מבלי לסחוב יותר מדי דרמות רגשיות, האריה אוהב את המגע המיני ואת האש אותה הוא מוציא במיטה ואילו הגדי יכול להיות מאוד אקטיבי ויזרום בקלות להרפתקנות המינית של האריה. הבעיה העיקרית שהאריה יעדיף תמיד פרטנר למיטה אשר מונע מדחפים מיניים, (כאלו האופייניים למזלות האש או המים) מאשר לפרטנר שאמנם אקטיבי מאוד אך מונע פחות מתשוקותיו.

מזל דלי - התאמה זוגיתמזל אריה בזוגיות עם מזל דלי
ציון: 7.5

למה כן
האריה והדלי נמצאים בגלגל המזלות אחד אל מול השני ועל כן גם נקראים מזלות מנוגדים/משלימים. במפגש בין שני מזלות אלו יכול להיווצר קשר זוגי מעניין וייחודי אך כל זאת אם שני הצדדים מצליחים לקבל ולאמץ את אופיו הייחודי של כל אחד מבני הזוג. האריה האוהב דברים מיוחדים אשר נותנים לו הרגשה מלכותית, אוהב את אופיו של הדלי, את הדרך בה דברים לא שגרתיים מלווים את שגרת יומו של הדלי ואת רעיונותיו המקוריים. הדלי לעומתו מתקשה בתחילה לאמץ את האש הרברבנית המלווה את דיבורו של האריה אך אם הזמן מתגלה ליבו הטוב של בן האש וזה קונה את הדלי במהירות. הדלי והאריה יפעלו שניהם ממניעים טובים, יתקשו לפגוע במכוון בזולת ויעריכו מטרות דומות המושכות לכיוון צדק ויושרה, לשניהם חשוב החופש ולשני בני הזוג יש יכולת טובה לתת זאת לצד השני.

למה לא
קשר קשה ומורכב המתפתח לאט אך משיג בסופו של דבר תוצאות טובות אם הוא שורד. המפגש הראשוני בין אריה לדלי יכול ליפול בקלות בפליטת פה מיותרת של האריה, מספיק שזה יכניס יותר מדי אגו ויראה את עצמו כנעלה מעל אחרים וזה יוריד לדלי את כל החשק להמשיך להתרועע עם האריה. האריה חייב להוכיח לדלי (וזה לא פשוט) כי כוונותיו טהורות ודבריו הוצאו מהקשרם רק כדי להגיע לעמק השווה עם הדלי. קשר בין אריה לדלי יכול להצליח רק לאחר זמן ולאחר דרך ארוכה רצופת מכשולים. הדלי והאריה מזלות עקשניים ועל כן יתקשו להתפשר אחד כלפי השני וזאת גם עקב דרכי חשיבה שונות. הדלי יראה לאריה כלא ראלי וככזה שלעתים מגזים עם רעיונות שמייחודיים הפכו למוזרים. הדלי לעומתו יראה את האריה כמשעמם ועקשן ללא סיבה.

במיטה
סביר, אך לא יותר מדי, (לפחות לא בעיני האריה), הדלי מקבל את המין כדרך חיים, הוא אינו מונע מצרכים רגשיים יתר על המידה כאשר הוא נכנס למיטה, האריה לעומתו כולו רגש חם ולוהט, יתקשה לקבל לעתים את הצנינות של הדלי. בהתחלה יוכל האריה להמשך לרעיונות המיוחדים של הדלי לעולמם המשותף במיטה אך האריה בסופו של יום אוהב את התנוחות שהוא סיגל לעצמו ועם הזמן יתקשה לעמוד ביצר הגיוון של הדלי ויאבד את הסבלנות.

מזל דגים - התאמה זוגיתמזל גדי בזוגיות עם מזל דגים
ציון: 7.5

למה כן
שילוב מעניין בין שני כוחות הכמעט מנוגדים אחד לשני, האריה הוא עיקש, יציב ועוצמתי, בעל אש פנימית בוערת ועל כן גם יכולת התלבטות גבוהה. הדגים בדיוק ההיפך, מזל גמיש מאוד המונע מעולם שלם של מחשבות רגשיות, חלקן אף מסתוריות. האריה נמשך למסתוריות והייחודיות של הדגים, אל הצורך להכיר את רבדיו ולגונן עליו מפני צרות העולם. הדגים לעומתו נמשך לעוצמה ולהחלטיות בה האריה פועל, הוא מצליח במהרה לגלות את ליבו הטוב של האריה ושילוב זה ביחד עם היציבות אותה האריה מעניק קונים את הדגים במהירות. לאורך הקשר הזוגי ביניהם יכניס הדגים תמיד את הפלפל הדרוש ליצור את האריה עניין תמידי, האריה מחפש את הריגושים ועל כן גם נמשך לקשרים מורכבים אותם הדגים יכול להציע. האריה יוכל להשתמש בדגים כאיש מעשיו כל עוד הדגים מגלה אחריות ולא מאבד את הדרך. הדגים משתמש באריה כמשענת בטוחה, כבן זוג אשר יכול תמיד לשמור על אופטימיות ולהרגיע את הדגים בעת צרה.

למה לא
שילוב של אש ומים לא בהכרח ילך טוב לאורך זמן. האריה יכול להיות בקלות עוצמתי מדי בעיני הדגים הרך המוכן בדרך כלל לוותר כדי לא להיכנס לעימותים ובעיקר עם בן זוג ממשפחת האש אשר יכול להיות להיראות בעיני הדגים אף כמאיים.
הדגים בדרך כלל נוטה לפזרנות ולדמיונות שווא, האריה על אף שמוקסם הוא מצד זה של הדגים, לא יוכל עם הזמן לסמוך על הדגים בביצוע משימותיו, האריה מעדיף תמיד בן זוג אחראי כי הרי משימות בשליחות האריה חייבות להיות ברמה המתקרבת לאם הוא היה מבצע זאת בעצמו, הדגים פשוט לא עומד בסטנדרטים אלו. לאורך זמן ימאס לאריה לקחת את תפקיד המגונן ויעדיף בן זוג יותר עצמאי שיוכל גם לתת לו יותר חופש.

במיטה

נחמד וקסום – האריה מביא איתו את חדוות המגע המיני, המלא תשוקה אך רך במקביל, הדגים (ובעיקר כשהוא מאוהב) מביא איתו את הניצוץ הייחודי, המסתורי לעתים שמדליק את האריה כל פעם מחדש. האריה אוהב לכבוש את הדגים במיטה והדגים אוהב להיכבש, להרגיש שהאריה עוטף את כולו בחום ואהבה איתנית. כמובן יש לשים לב שהאריה שומר על אש מתונה, כזאת שלא תאיים יתר על המידה את הדגים אשר במהירות מפתיעה מתרחק.

מחשבוני התאמה זוגית

פרסומת

תומר גילת

מנהל ועורך ראשי באתר לאב און, עוסק באסטרולוגיה ומיסטיקה משנת 1999, כתב דיגיטלי באתרי מיסטיקה, מוזיקה ותרבות עכשווית. מנהל קראייטיב ועיצוב מוצר, צלם מוזיקה ואומן.

מאמרים קשורים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button