נומרולוגיה
מאמרים חמים

נומרולוגיה וזוגיות – טיפוסי גברים לפי המספר הנומרולוגי

נומרולוגיה וזוגיות - מה אומר תאריך הלידה על טיפוס הגבר שלך? איזה מספר יהיה המתאים לך לזוגיות ארוכת טווח ואיזה מספר יהיה מעולה לך במיטה?

בדיוק התחלת קשר חדש, הבחור נראה שזורם לאותן כוונות כמוך אבל את לא ממש מכירה אותו עד הסוף בשביל לדעת מי הוא באמת, הצלחת לדלות ממנו תאריך לידה? מעולה! שימי אותו במחשבון שלמטה, מצאי את המספר הנומרולוגי שלו ותגלי מיהו הטיפוס שמאחורי המספר, מה היתרונות שלו ואיפה הוא נופל, איך הוא פועל בזוגיות וכמה טובה תהיה ההתאמה המינית שלו אליך.


מחשבון נומרולוגי לפי תאריך לידה

גבר במספר 1

כוכב שולט: שמש
תכונות עיקריות: עצמאות, אנרגטיות, אופטימיות ואגו.
מספרים בהתאמה גבוהה: 2, 3, 8, 9
מספרים בהתאמה מינית: 3, 5, 8

גבר שלו מספר 1 לפי תאריך הלידה הוא גבר דומיננטי וטוב לב, אך כזה המונע מאגו, במערכות יחסים הם יעדיפו להיות הצד השולט, זה הלוקח החלטות וגם מבצעם. ועל כן הם יעדיפו לצידם אשה שתוכל ללוות אותם בדרכם, שתסכים עם החלטותיהם ותעזור לבצען.

השמש, הכוכב השולט על מספר 1 מקרינה המון אנרגיה ואופטמיות לגברים ממספר 1, הם יאהבו ובגדול, יעדיפו לחיות את החיים בצורה השמחה והכייפית ביותר ועל כן על אף יכולות הביצוע הגבוהות הם יכולים להגרר לעצלנות, בעיקר אם הצד השני בקשר תהיה דומיננטית בצורה מספקת לדעתו או כזאת אשר פעולותיה יבוצעו באותה איכות ודרך אליה הוא שואף.

מתחת לסדינים: גבר עם מספר 1 הוא כזה שיהיה בד"כ מלא תשוקות ולהט וכך גם במיטה, הוא אוהב סקס ואוהב להפגין את יכולותיו (בעיקר הפיזיות), זהו גבר דומיננטי שיעדיף לעשות את כל העבודה וגם חשוב שזה יעשה בדרך שהוא אוהב. כמובן שכל זה במחיר של לשכוח לעיתים שיש גם בת זוג לצידו שרצונותיה לא בהכרח זהים לשלו, אולי גם היא אוהבת לשלוט?

עוד על מספר 1 וההתאמה הזוגית שלו למספרים אחרים במאמר הבא.


 

גבר במספר 2

כוכב שולט: ירח
תכונות עיקריות: רגש, משפחתיות, מצבי רוח משתנים ולעיתים פסיביות
מספרים בהתאמה גבוהה: 1, 2, 3, 9, 22
מספרים בהתאמה מינית: 6, 9

גבר במספר 2 הוא כזה המכיל עולם רגשי עמוק, בדומה לירח, כוכב שליט המספר, במהותו זהו טיפוס מופנם שמעדיף זוגיות רגשית שיכולה להתנהל גם תחת מעטה סודיות תוך כדי שהוא שומר על עצמו מלהיפתח בקלות ובמהירות, גם בקשרים ארוכי טווח יכול הגבר במספר 2 להמשיך לשמור לעצמו סודות.

הגברים בעלי מספר 2 הם כאלו שמצד אחד אוהבים את ה"לבד" שלהם אך מצד שני מעדיפים בת זוג לצידם ובעיקר כזאת היכולה לקחת את המושכות לידיה, גברים בעלי מספר 2 מעדיפים בד"כ לא להחליט בעצמם וגם פחות לתפוס יוזמה ולהביא רעיונות חדשים לקשר, במקביל לכך יכולים בעלי מספר 2 למצוא לעצמם בת זוג שתהיה כמוהם בעלת רגשות עמוקים ועם תכונות יותר מופנמות כשלו.

זהו טיפוס רומנטי עם נטייה לנוסטלגיה והתעסקות בעבר, במקרים קיצוניים תתכן גם תלות רגשית וקנאה, תלוי בעיקר בחוויות העבר שלו ובת הזוג איתה הוא נמצא.

בדרך כלל גברים במספר 2 הם אנשים משפחתיים וחמים מאוד לקרובים אליהם אך גם נוטים למצבי רוח פסימיים ואיתם גם להגיע למצב של "לשבור את הכלים" עם בת הזוג תוך כדי הטחות רגשיות לעבר הצד השני.

מתחת לסדינים: גברים במספר 2 מגיעים למיטה שהם מלאים ברגש ועל כן לא ימהרו לבחור בסקס קר וחסר משמעות. הם יעדיפו בת זוג קבועה שאיתה הם מפתחים מערכת רגשית עמוקה. בהתאם המין איתם לא יהיה גס וקשוח מדי ויטה על פי רוב על כיוון הצד הרומנטי, העדין והמלא מגע רגשי, מספר 2 צריך להרגיש אהבה מכיוונו לצד השני ובמקום זה הוא גם אוהב להעניק לאישה שאיתו ובעיקר בזמן מפגש סקסואלי.

עוד על מספר 2 וההתאמה הזוגית שלו למספרים אחרים במאמר הבא.

 


גבר במספר 3

כוכב שולט: יופיטר
תכונות עיקריות: תקשורתיות, פתיחות, קלילות, אגוצנטריות.
מספרים בהתאמה גבוהה: 1, 2, 5, 6, 9, 11
מספרים בהתאמה מינית: 1, 5, 7

גבר במספר 3 מאופיין כחופשי ותקשורתי, זה גבר שיעדיף מערכת יחסים עם אישה שאיתה ניתן לדבר, אבל כל עוד זה נשמר ברמת השיחות הקלילות, הוא אינו אוהב להיכנס לעומקם של הדברים ויעדיף להימנע משיחות רגש.

הגברים במספר זה הם טיפוסים שמעדיפים את החופש וההרפתקאות, נמשכים למרחב החיצוני ולמקומות עם הרבה אנשים ומעדיפים פחות את החוויות הביתיות, הרצון בחופש ובעצמאות מגיע במחיר של אי יציבות מסגרתית ו

בגלל קלילותם והאקטיביות שלהם יכולים גם לנהל מספר מערכות יחסים במקביל, כאשר הם מתנהלים בהם בקלילות ונמנעים מקשרים כבדים ועמוקים.

בעלי מספר 3 יהיו בעלי צורך ללמוד ולהתפתח, הם אוהבים שיחות אינטלקטואליות ויסתדרו במיטבם עם בת זוג שכמוהם אוהבת לחקור, ללמוד ולנהל שיחות פילוסופיות.

מתחת לסדינים: כאוהבי תקשורת יעדיפו הגברים בעלי מספר 3 לתקשר גם במהלך הסקס, הם גם יתבלו את האקט בהומור כל עוד כמובן בת הזוג מהצד השני זורמת ולא נעלבת ונכנסת לרגשי. כמחפשי הרפתקאות לא מהנמנע כי תמצאו את עצמכם עושים סקס לא רק בחדר המיטות, אם אפשר בטבע או במקומות נסתרים אדרבא.

עוד על מספר 3 וההתאמה הזוגית שלו למספרים אחרים במאמר הבא.


גבר במספר 4

כוכב שולט: אוראנוס
תכונות עיקריות: יציבות, עקשנות, גשמיות
מספרים בהתאמה גבוהה: 8, 22
מספרים בהתאמה מינית: 3, 5

גברים במספר 4 יהיו גברים יציבים, יחפשו קשר לטווח ארוך וכזה שלא יעשה יותר מדי בלאגן, הם לא נחשבים טיפוסים רגשיים יותר מדי ומושכים לכיוון הפרקטיות והארציות. עם תכונות אלו לא פלא שהם סובלים מעקשנות יתר ובעיקר שדברים לא מתבצעים לפי איך שהם חושבים. הדומיננטיות שלהם לא מגיעה מלהט אלא מעקביות ועל כן זהו גם גבר שאפשר לסמוך עליו.

גבר במספר 4 יחפש אישה יציבה ופרקטית, או כזאת שביחד יכולו לקיים קשר כזה, בעדיפות לאישה גמישה שיכולה להתאים את עצמה לדרך המחשבה שלו. הוא אינו ממהר לשנות עמדות או דרך חיים ולכן כאשר הקשר מתייצב ומקבל ביטחון ארצי לא ימהר הגבר במספר 4 לפרק את היחסים ויתעקש לשמרם.

להתחתן עם גבר במספר 4 זה אומר שיש סיכוי שאהבה אינה המרכיב העיקרי שמוביל את הקשר אלא צרכים הדדיים ורציונליים, לעיתים גם שיקולי כסף מעורבים בתהליך וזהו גם אדם שיידע מה לעשות איתו כדי שהקשר הזוגי יהיה יציב עם כמה שפחות בעיות פיננסיות.

מתחת לסדינים: גבר במספר 4 הוא קודם כל גבר מסורתי בתפיסותיו, מרבית הסיכויים שלא היו לא יותר מדי מערכות יחסים מיניות אך אלו שכן היו לאורך זמן. גבר במספר 4 אינו הרפתקן בטיבו ומעדיף סקס יציב במקום ידוע ומוכר. רצונותיו המינים של גבר מספר 4 נחשבים כגבוהים, כמובן שזה נעשה תחת הסביבה האידאלית שלו.

עוד על מספר 4 וההתאמה הזוגית שלו למספרים אחרים במאמר הבא.


גבר עם 5 בנומרולוגיה וזוגיות
כריזמטי, אוהב תקשורת ומעדיף לחיות בקלילות – גבר 5 בנומרולוגיה

גבר במספר 5

כוכב שולט: מרקורי
תכונות עיקריות: תקשורתיות, פתיחות, קלילות
מספרים בהתאמה גבוהה: 3, 11
מספרים בהתאמה מינית: 1, 3, 4

מספרי 5 הם קודם כל גברים תקשורתיים, מושפעים מכוכב מרקורי – כוכב התקשורת. הם אוהבים לדבר, בעיקר אם זה שיחות קלילות ולא עמוקות מדי, הם אוספים על הדרך פיסות מידע מאנשים ושיחות ועל כן גם מחזיקים בידע לא מועט, אך בדרך כלל בצורה פחות מעמיקה (יודעים מעט על הרבה דברים). הקלילות בתקשורת ויכולות ההתאמה של גברים אלו לכמעט כל נושא שיחה מוצאים מגברים אלו כריזמטיות, הם טיפוסים חברתיים ואנשים אוהבים שהם בסביבה.

גברים עם מספר 5 לא ימהרו לקחת החלטה, הם מעדיפים "לדבר על זה" מאשר לבצע, מצד שני הם מוכנים כמעט תמיד להתגמש או לתת לצד הצד השני להוביל. אצלם האגו לא כזה חשוב והם גם יסתדרו יותר טוב עם נשים דומיננטיות.

מתחת לסדינים: המין הוא לא בהכרח הצד החשוב אצל גבר במספר 5, אבל הוא בהחלט נהנה מאקט מיני תקשורתי ומגוון כזה שמתובל עם הומור והלצות, משחקים ותנוחות. העיקר שהאישה לא תביא איתה יותר מדי משקעים רגשיים למיטה, זה פחות מדבר אליהם והם לא ממש מתחברים לכל התחושות הפנימיות. קלילות היא שם המשחק לגברים במספר 5 וזה אומר גם במיטה.

עוד על מספר 5 וההתאמה הזוגית שלו למספרים אחרים במאמר הבא


גבר במספר 6

כוכב שולט: ונוס
תכונות עיקריות: יציבות, שתלטנות, רגש, הרמוניה
מספרים בהתאמה גבוהה: 3, 6, 9, 22
מספרים בהתאמה מינית: 2, 7

גברים שמספר הלידה שלהם הוא 6 הם גברים הרמוניים ויציבים, אוהבים את הנוחות ועל כן גם נוטים לחוסר פעולה. מעדיפים שהאישה לצידם תהיה אקטיבית יותר כאשר הם מכוונים את דרך הפעולה, בדרך כלל הם עקשנים ובעיקר אם דעותיהם מבוססות וארציות, אך גם מוכנים לוותר על רצונותיהם אם נסדקת ההרמוניה עם בת הזוג.

אלו גברים רומנטיים בבסיסם, אוהבים לאהוב, מעדיפים לחיות בזוג ותא משפחתי מסורתי ואינם ממהרים לפרקו בעיקר אם יש ילדים, אך גם עדיף לה לאישה שתייצר כמות מסוימת של ריגושים בתוך הבית, זהו גבר שמעריך סביבה יציבה וגם דיי איטי (יש יגידו עצלן) מלעשות צעדים דרסטיים לשינוי. אך אם לאחר זמן ממושך המסגרת בה הוא נמצא אינה מייצרת את צרכיו הוא יחפש ריגושים במסגרת יציבה אחרת או נוספת.

מתחת לסדינים: הרומנטיקה המאפיינת את בעלי מספר 6 מגיעה גם לחדר המיטות, הגברים האלו אוהבים סקס חושני ומלא אהבה, מעדיפים בת זוג קבועה שאיתה הם מפתחים רגשי אהבה עזים הנבנים לאורך השנים.

עוד על מספר 6 וההתאמה הזוגית שלו למספרים אחרים במאמר הבא


 

גבר במספר 7

כוכב שולט: נפטון
תכונות עיקריות: רוחניות, מופנמות, עצמאות
מספרים בהתאמה גבוהה: 9
מספרים בהתאמה מינית: 3, 6

גברים במספר 7 בתאריך הלידה הם מהפחות נגישים מכל המספרים, הם מופנמים ובעלי עולם פנימי עצום, עסוקים במחשבות ורעיונות שמגיעים לידי ביצוע בצורה עצמאית, הם אוהבים ומעריכים את הלבד שלהם ולא יפתחו בקלות אל עבר הצד השני.

כוכב נפטון השולט במספר 7 מביא איתו את המיסטיות, את הרגישות האינטואיטיבית ואיתם גם את המראה החולמני והפחות ארצי, אך הכל זה למראית עין כי הכח הפנימי שלהם מביא איתו יציבות וכח סבל גם אם זה כאמור בביצוע סולו.

גבר עם מספר 7 יהיה כזה אשר פרטיותו חשובה לו, הוא לא ימהר להוציא את עצמו החוצה, יקפיד על סודיות וישתדל לשלוט במידע עליו ככל הניתן.

מתחת לסדינים: מספרי 7 הם גברים רגשיים וכך הם גם מגיעים למיטה, מלאים בתחושות ורגשות ועם העדפה ברורה למין עם בת זוג שאליה הם קשורים נפשית ורצוי גם בקשר שהזמן הוכיח את שלו ויצר אמינות הדדית. מספרי 7 אוהבים לתת ולהעריף אהבה, יודעים אינטואיטיבית איך לגעת בבת הזוג ומה לעשות כדי לרגש אותה, כמובן כפי שנאמר בקשרים ארוכי טווח.

עוד על מספר 7 וההתאמה הזוגית שלו למספרים אחרים במאמר הבא


גבר במספר 8

כוכב שולט: סאטורן
תכונות עיקריות: רצינות וישירות, עקשנות ועקביות, אטיות.
מספרים בהתאמה גבוהה: 1, 4, 22
מספרים בהתאמה מינית: 1, 5

זהו גבר רציני לפני הכל, זה די בולט עליו, הוא ביצועיסט, מדבר לעניין, לא מסתכל לצדדים, בא לכאן לעשות את העבודה ואין מקום להפגנה והחצנה של רגשות הרי זה רק מעכב בהשגת היעד. כן, זה גבר של יעדים, הוא מעדיף לקחת את הדברים לאט אך בטוח, לבחון את הסיטואציה, ללמוד מה הצעד הנכון ביותר, נכשל, הוא ינסה שנית בהתמדה עיקשת.

כמובן שדי ברור איך גבר במספר 8 מתנהל במערכות יחסים, הוא יחפש קשרים ארציים יותר עם בנות זוג שכמוהו מבינות שבחיים האמיתיים אין מקום לסתם חולמים, הגבר עם מספר 8 בתאריך הלידה אינו מתנהל בצורה רגשית ובד"כ יעדיף גם בחורה דומה לו, או כזו אשר לא "תחפור" לו בראש. לא מן הנמנע שדווקא היעדר העולם הרגשי אצל גבר זה יהיה מה שיוביל בו לחפש בצד השני את החוסר הזה, כל עוד כמובן זה לא מוגזם.

מתחת לסדינים: לגבר זה חשוב להוכיח ובעיקר לעצמו. הוא לוקח ברצינות גם פעולה זו ובדרך כלל יש לו ידע רב בטכניקות ופוזיציות, הוא אינו מעוניין להכנס לדיבורים מיותרים ולא להפגנת יתר של רגשות, ביחד עם הריכוז והשליטה שלו בפעולה נראה לא פעם כי בדרך הוא שוכח את הצד השני.

עוד על מספר 8 וההתאמה הזוגית שלו למספרים אחרים במאמר הבא


בעלי חוזק נפשי, אוהבים לפעול ולבצע, גבר במספר 9 נומרלוגיה וזוגיות
בעלי חוזק נפשי, אוהבים לפעול ולבצע ומושפעים מכוכב מארס. גברים במספר 9

גבר במספר 9

כוכב שולט: מארס
תכונות עיקריות:  עוצמה, פעולה, עקשנות, אהבת אדם
מספרים בהתאמה גבוהה: 1, 2, 3, 6, 7, 9
מספרים בהתאמה מינית: 1, 5

הגבר של מספר 9 בנומרולוגיה מאפיין בתכונות מרתקות וייחודיות. הוא אדם עצמאי ואופטימי, עם רצון עז להצליח ולהשפיע על העולם מסביבו. הגבר הזה חכם ומתוארגן, מכיר את ערכו ומתמודד עם האתגרים בביטחון עצמי גבוה. הוא מושך אנשים אליו בשל חוש הומורו המקורי ובכריזמה שלו. יש לו תודעה רחבה ומעמיקה, והוא נלהב ביצירתיות וחדשנות. הגבר הזה נושא אהבה לחיים ולתרבות, ומתעניין במדעים, באמנות ובתרבות העולם. הוא מתכון חברתי מוצלח ויכול להתחבר בקלות לאנשים מגוונים. בנוסף, הגבר המיוחד הזה מציג רגישות רבה ומבין את רגשות האחרים. בשלבים בהם יש צורך, הוא עשוי לקחת על עצמו תפקידים מנהיגיים ולשפר את המציאות מסביבו.

בתוך התא המשפחתי גבר מספר 9 יתפקד למופת, הוא אחראי, אוהב לעמוד במשימות ובזמנים, קשוח שצריך, רגיש, אוהב וטוב ליבו מורגש.

מתחת לסדינים: אלו גברים שאוהבים סקס, את התשוקה שעומדת מאחורי חיבור הגופות הפיזי וההתעלות הרגשית מצד שני, הם אוהבי פעולה וכח ויעדיפו פרטנרית ספורטיבית שאוהבת מין מלא עוצמה ולעיתים גם עם אפקטים של סדו/מזו.

עוד על מספר 9 וההתאמה הזוגית שלו למספרים אחרים במאמר הבא


גבר במספר 11

כוכב שולט: ירח
תכונות עיקריות: רגש, רוחניות, מופנמות, אינטואיטיביות
מספרים בהתאמה גבוהה: 1, 3, 5
מספרים בהתאמה מינית: 6, 9

חישוב נומרולוגי של תאריך הלידה המגיע אל תוצאה 11 הוא דיי נדיר ובמהותו דומה לערך הנומרולוגי 2 (ראו בעמוד זה), רק בהדגשה רוחנית גבוהה יותר.

מזל סרטן השולט במספרים 2 ו-11 מביא עמו את העולם הרגשי הרחב, את החשיבות בקשרים רגשיים ומשפחתיים, רק שגברים במספר 11 יהיו מפותחים יותר מבחינה אינטואיטיבית, הם גברים המרגישים את הסביבה ורגישים אליה אך במקביל לא ממש פתוחים או פועלים בה, לאינטואציה גבוהה יש מחיר המגיע לידי ביטוי במופנמות (עקב עולם רגשי עשיר) והתרחקות חברתית.

גברים במספר 11 אינם ממהרים להתמסד, הם מעדיפים להגיע לבשלות רגשית ועימה גם היכולת להכיל גם אחרים בתא המשפחתי. בעלי מספר 11 אוהבים לברור אינטואיטיבית את מערכות היחסים שלהם ועל כן קשריהם הזוגים אינם רבים או בעלי מרחקי זמן ארוכים בין קשר משמעותי אחד למשנהו.

מתחת לסדינים: אנשי תשוקות, אוהבים את המסתוריות, את החיבור הרגשי אל הצד השני ועל כן בדרך כלל יעדיפו בת זוג קבועה וכזו שביניהם שוררת אהבה רבה.

עוד על מספר 9 וההתאמה הזוגית שלו למספרים אחרים במאמר הבא

פרסומת

תומר גילת

מנהל ועורך ראשי באתר לאב און, עוסק באסטרולוגיה ומיסטיקה משנת 1999, כתב דיגיטלי באתרי מיסטיקה, מוזיקה ותרבות עכשווית. מנהל קראייטיב ועיצוב מוצר, צלם מוזיקה ואומן.

מאמרים קשורים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button