נומרולוגיה

מספר 9 באהבה

נותן את הנשמה ואת הלב

טיפוס חם ורומנטי מאוד. מלא תשוקות ודחפים סוערים. הוא מביא את האהבה לאידיאל. בן זוג שזורם אתו זוכה בזוגיות מלאת מזל, כי הנתינה היא הסיפוק הגבוה ביותר שלו. הוא מעניק חום, גילוי לב, נדיבות ואופטימיות. הוא עילוי ברגש ובמין ומוכן לעמוד באתגרים למען בן הזוג. הוא נאמן, אלא אם לא יהיה לו למי להעניק ולתת מרגשותיו הרבים. הוא חש את בן הזוג ומקדיש לו את כל נשמתו עד כדי ויתור על צרכיו האישיים. תלותי רגשית – צריך להרגיש נחוץ ושמתייעצים אתו. אינו קנאי. מאוד רגיש באברי המין שלו (כל נגיעה "מדליקה" אותו). המין אתו סוחף ומאתגר. הוא עובר סערות ודרמות בחיי הרגש והאהבה. 9 מחפש אידיאל באהבה ובגרותו מבשילה בגיל מאוחר יחסית, לכן הוא חווה אכזבות רומנטיות קשות בגיל צעיר (פעם ופעמיים ואף יותר) ומאבד את החשק לאהבה לתקופה מסוימת (הוא נותן את כל הלב ואח"כ מתרוקן). 9 שמוצא את האידיאל שלו בגיל צעיר, חוגג כל חייו אתו. חייו הזוגיים מלאים בוויכוחים ובהתפרצויות בגלל החיפוש אחר השלמות. יש לו עודף הורמונים, לכן, לאישה יש פחד שהזוגיות תהיה מושתתת רק על יחסי מין. 9 נותן במלוא המרץ, מרוקן את המצברים, מתעייף מהר וצריך להתאושש.

1+9 = מצוין
יש משיכה רגשית, רוחניתואינטלקטואלית. יחד יוכלו להגשים אידיאלים. שניהם מנהיגים ודוחפים אחרים למטרות נעלות ולמטרות חברתיות. כאשר 1 דורש, 9 מוכן לוותר כדי להגיע למימוש דרישותיו. יחסי המין שלהם חזקים ואינטנסיביים. יתכנו דרמות וויכוחים לוהטים שיביאו צבע וריגוש לחייהם במיוחד בשעת פיוס.
בעסקים: מתאימים לפוליטיקה, לעניינים ציבוריים ולעסק עצמאי. יש תמיכה הדדית והצלחה חומרית.

2+9 = צרוף מצוין
שילוב מנצח. 9 מביא תנופה רוחנית ל – 2  ומעודד אותו בשעת הצורך. שניהם רגשיים, יצירתיים ואוהבים לעזור זה לזה. אוהבים לעשות סדר בעולם: 9 עם תרומתו לצדק בחברה ו – 2 שתומך בו. יש הבנה ואמפטיה. 2 ירגיע את הדרמה של 9 כדי להחזיר את ההרמוניה והאהבה לקן המשפחתי.

3+9 = קשר מצוין
זו התאמה אידיאלית הן מבחינה אישית והן מבחינה רגשית. יחד הם יוצרים קשר חזק והרמוני. שניהם רגישים, מתלהבים, יצירתיים, מלאי השראה ודמיון, אוהבים ילדים, אוהבים לעזור. יש להם מעוף, אידיאלים ועושר רוחני.
בעסקים: קשה להם לנהל עסק, כי שניהם בזבזנים ולא מקדישים תשומת לב לכסף. מחפשים כסף קל.

4+9 = קשר טוב
לשניהם יש כושר שיפוט, חוכמה פנימית ויכולת להרחיב ולגדול. מספר 9 רוצה הכל מהר ומספק את היעדים. 4 הארצי מביא ביטחון ומסגרת משפחתית יציבה (9 צריך זאת). 9 תורם רוחניות ואידיאולוגיה לקשר. הוא מביא את רגשותיו החמים, מסייע נפשית ל – 4 המאופק ועוזר לו להיפתח רגשית. יחד הם יוצרים קן חם. ישנם מתח, דרמה ורוגז באוויר בגלל 9 הרגשני והדרמתי שמערער את הביטחון של 4. הפיוס ביניהם יהיה מתוק.
בעסקים: קשר גרוע.

5+9 = קשר טוב
זהו צרוף לא רע, מרגש, מלא עניין ואימפולסיבי. מספר 9 מביא חזון וחוכמה רגשית, 5 מביא עניין ורעיונות. מדי פעם יהיו להם התפרצויות זעם דרמטיות, ויכוחים ומריבות, ולאחריהם יגיע פיוס מתוק ומרגש. 9 אוהב את הגמישות של 5. 5 אוהב את הנתינה של 9. הצד המיני והאינטלקטואלי מאוד פורה. שניהם אוהבים טיולים ונסיעות לחו"ל (אם לאחד מהם יהיה גם 7 – הם יחפשו מסעות מרתקים ומיוחדים). יהיו קצת תסכולים: 5 אוהב את האהבה ורוצה לחיות את הרומנטיקה ללא התחייבות.
בעסקים: אפשריים עסקי פרסום ובידור, אך לא תהיה הצלחה בתחומים אחרים.

6+9 = קשר מצוין
זהו צרוף של רגשות חמים, זרימה הרמונית וחום למשפחה. בני הזוג מוכנים להתאמץ ולהקריב זה עבור זה וגם לקרוביהם. השראה ודמיון מאפיינים את חייהם. הם קולטים זה את זה באינטואיציה (רגש מרגיש רגש) ויכולים להגיע בעזרתה רחוק. 6 מרגיע את האימפולסיביות והדרמות של 9. הם אוהבים אומנות וביחד חייהם יצירה אחת גדולה. שניהם בעלי עקרונות ואידיאלים.
בעסקים: צרוף מצוין הממזג את העקרונות והאידיאלים עם מעשים.

7+9 = קשר מצוין
יש ביניהם הרבה הבנה, רגש, טלפתיה ואינטואיציה גם ללא דיבורים. שניהם בעלי אופקים רחבים ורעיונות משותפים שמביאים אותם לעולמות רחוקים. הם אוהבים טיולים בחיק הטבע ובעולם. הצד הרוחני והפילוסופי מפותח ביניהם. הם נהנים לעזור לחלשים מהם. יש ביניהם טלפתיה והבנה בעיניים עצומות. הם באותו ראש ובאותו רגש. יחד הם שואפים לשלמות הדדית. 7 עומד בהתחייבויותיו ל – 9. 9 גאוני ומסתכל על הדברים מעל ומעבר, אך כל הזמן מתווכח וצריך להרגיש נחוץ. 7 אינו נותן סיבה ל – 9 להתעצבן ולהיכנס לדרמות. אין בחייהם הרבה כסף, ולמזלם יש את הנסים של 7.
בעסקים: קשר בינוני. 7 אינו עסקי וגם 9 אינו מצטיין בתחום העסקי.

9+8 = קשר טוב
מספר 8 מעשי ומייצב את האימפולסיביות של מספר 9. לשניהם יש כושר הנהגה, מעוף ורוחניות. 8 מפיק את מירב התועלת בכל תחום כולל התחום האישי. יש לו סבלנות והוא מתמיד במטרתו. הוא יודע להוציא מ – 9 את מה שהוא רוצה. 9 מוכן תמיד לעזור, לטפל ולטפח. עם זאת, אין זרימה חלקה בקשר בגלל 9 שנוטה להתייאש מהר, עובדה שעלולה להוציא ל – 8 את האוויר מהגלגלים. התמזגות זו תניב פֵרות בטווח רחוק יותר, לאחר שבני הזוג צלחו את קשייהם. (לספרות 8 ו – 9 יש חלק עליון רוחני משותף וזהה. החלק התחתון של 9 יותר רעוע. 8 נותן לו את היציבות).
בעסקים: קשר טוב.

9+9 = קשר מצוין
שניהם עם אותה אנרגיה, השראה ואינטואיציה. שואפים לשלמות. נותני אהבה חמה. מביעים את רגשותיהם בחום, מתרגזים מהר ונרגעים מהר. אוהבי דרמות ויצירתיות המוסיפים גיוון לחייהם. יהיו ביניהם ויכוחים דרמטיים אשר לא יפגמו ביחסיהם. הם מאוד תוססים, פעלתנים ולא יושבים בשקט. אוהבי אקשן. מוכנים תמיד לדאוג לאחרים. יש ביניהם שיתוף פעולה פורה גם ללא דיבורים. אם יש להם מספיק כסף, הם ייהנו מחיים טובים ומעניינים והרבה טיולים ונסיעות לחו"ל.

11+9 = קשר טוב
זהו שילוב טוב עם קצת דרמות ופיוסים. 9 החם והרגשי, מרכך את 11 הלוגי, הקר והמנותק רגשית. יחד הם יוצרים איזון רגשי. 9 אוהב ריגושים ודרמות, לכן אוהב ונהנה מההפתעות של 11. לשניהם אכפת מאחרים. אידיאליסטיים ואוהבים לעזור. יש להם אינטואיציות טובות ויכולת להרגיש זה את זו.
בעסקים: שילוב גרוע. הם יותר מדי מרחפים. לא מספיק פרקטיים. 9 אוהב לנהל. 11 נהנה לדבר על רוח הדברים ונהנה לעזור, אך הוא אינו תכליתי בעשייה.

22+9 = קשר טוב
בני הזוג מאוד אנרגטיים ותמיד עסוקים. 22  זקוק לתמיכה רגשית ולעידוד וזוכה לקבלם מ – 9. המצב ביניהם יהיה טוב אם האישה תהיה עם מספר 9 ותשמש יד ימינו של בעלה, ותקריב עצמה למען הבית והמשפחה. יהיו להם הרבה עיסוקים מחוץ לבית, אירועים הקשורים לציבור ולחברה.

פרסומת

ליה לואיס

אתר הבית: www.lialewis.co.il לקבלת תחזית ויעוץ אישי - 0504882889 אסטרולוגית ומומחית לנומרולוגיה, קלפי טארוט ותורת החלומות על פי יונג, מייעצת בנושאים כגון: זוגיות, מודעות אישית, לימודים, פרנסה ובחירת תאריכים טובים לאירועים. מחברת ספר הטארוט "הגלוי והנסתר".

מאמרים קשורים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button