אסטרולוגיהמיסטיקה

מזל קשת – התאמה זוגית אסטרולוגית

מזל קשת - מאפיינים עיקריים

איכות

משתנה

כוכב

יופיטר

צבע

סגול

קריסטל

אמטיסט

תכונות חיוביות

עצמאות, חכמה, הגינות, טוב לב

תכונות שליליות

התפזרות, התלהטות, התנתקות, חוסר טקט

מזל טוב לב, עצמאי, אוהבחופש ואתגרים יום יומיים, בני המזל נחנו במחשבה מהירה אשר על פי רוב מלווה אליהם גם יכולת התבטאות גבוהה. כשאר מזלות האש, מזל זה ידוע בתאוותו המינית שאותה הוא מנסה לגוון בשלל הרפתקאות, על כן זקוק הקשת לבן זוג אינטלקטואלי, מהיר מחשבה המאתגר אותו ויכול כמוהו ליהנות ממגוון אטרקציות, כמזל דינמי רצוי אם יתחברו הקשתים עם בן זוג ממשפחת המזלות היציבים, כל עוד בן זוגם יוכל להשתתף ולהתמודד עם פעולותיו של הקשת.
הקשתים זקוקים לחופש במערכת היחסים ומשתדלים לתת כזה בתמורה אך לעיתים אם קיימת השפעה מהמזל הסמוך אליהם העקרב, ייתכנו רגשות קנאה לבן זוגם.

רוצים מפת לידה אישית?

נסו את מחשבון האסטרולוגיה שלנו

מזל קשת - התאמה זוגית אסטרולוגית

sign-bt-ariesמזל קשת בזוגיות עם מזל טלה ציון : 9

למה כן קשר מעולה בין שני מזלות אש, שניהם אופטימיים ובעלי אנרגיה לחיים, הטלה אוהב לפעול, להנהיג וליצור ואלו הקשת אוהב דברים חדשים ומשתעמם מהר משיגרה. שניהם בעלי חשיבה מהירה, הקשת אוהב להתעניין בנושאים רבים ומלא ברעיונות אותם הטלה מאמץ בשמחה. הקשת והטלה אוהבים חופש ומוכנים לתת אחד לשני הרבה מקום בקשר לביטוי אישי.למה לא הרבה אש, פחות תכלס, שני המזלות מתקשים לבצע משימות תפלות ולוקים בעצלות מסוימת. הקשר בין טלה וקשת ייתקיים יפה כל עוד שניהם פועלים באותו הקצב, לעיתים הקשת יכול להיות מהיר מדי ומפוזר מדי ועל כן גם לוקה בחוסר אחריות מסוימת, הטלה לעומתו לפעמים הולך על בטוח מדי ואינו נכנע לכל הדמיונות והשגיונות של הקשת.במיטה מצויין, שני מזלות ממשפחת האש אוהבים מין, מסוגלים לשים בצד בעיות אישיות ועל כן קל להם לזרום למערכת יחסים מינית עשירה.

sign-bt-tarusמזל קשת בזוגיות עם מזל שור
ציון: 6.5

למה כן
שילוב מעניין אם יתאפשר בין שני מזלות השונים לגמרי במקצבם, השור, המזל היציב ביותר בגלגל המזלות שקול, פרקטי ומקובע על כן גם מקצבו איטי, הוא אינו קופץ על המטרה בניגוד לקשת התזזתי, הקשת המשתייך למזלות האש ולאיכות המשתנה אוהב את החיים הדינמיים ונחשב מזל גמיש המצליח להתאים את עצמו לסביבה (כל עוד לא רומסים לו את האגו ומכירים ביכולותיו) אם יצליח השור לרסן את הקשת למטרותיו הקשר יהיה כזה של השגים, השור יעזר בקשת להשגת מטרות ומכיוון שהשור אינו מונע מאגו ורצון שליטה, יוכל הקשת לקבל את רעיונותיו של השור ויפעל להשגת היעד.

למה לא
שוב, עניין של מקצב, מדובר על שילוב בין אדמה לאש ועוד במזלות בהם האדמה מאוד יציבה והאש תזזיתית. הקשת יראה את השור כאיטי מדי, חסר רעיונות ואף משעמם, השור יראה את הקשת כלא יציב וככזה שאי אפשר לסמוך עליו לגמרי. הקשת כאש ישאף לחיים מלאי הרפתקאות ואלו השור כמזל אדמה יחפש תמיד אחר הקרקע הנוחה להגשמת מטרות ארוכות טווח, האם הם בכלל יצליחו להפגש באמצע?

במיטה
לא רצוי, הקשת הרפתקן בטיבו, מונע מהאש בליבו ובפעולתיו וכחבריו למזלות האש אוהב את המין למטרת ההנאה והפעולה שבדרך. כל אלו לא קשורים לרצונתיו של השור השואף להרמוניה, יציבות ורכות בחדר המיטות, הקשת יראה את השור כחסר גיוון והשור יראה את הקשת כאגרסיבי מדי וכחסר הרמוניה, מבולגן מדי ולעיתים גם לא מספיק אסטתי.

sign-bt-geminiמזל קשת בזוגיות עם מזל תאומים
ציון: 7.5

למה כן
שילוב בין שני מזלות מנוגדים אשר יכולים למצוא שפה משותפת כאשר הם ישלימו אחד את השני ולא ילכו ראש בראש. התאומים והקשת שניהם בעלי איכות משתנה ועל כן מאוד גמישים, שניהם אופטימיים בבסיסם, אוהבים חברה, תקשורתיים ומחפשים אחר ידע (כאשר התאומים דרך תקשורת, הקשת דרך למידה עצמית). שילוב דינמי שבו שני הצדדים פתוחים לשינויים, בהם לשניהם יש עולם חברתי רחב ואהבה לפעילות מחוץ לבית (טיולים, ספורט, אירועים וכולי..)

למה לא

שני המזלות גמישים, אולי גמישים מדי להיות אחד עם השני, לשניהם חסר איזון ויציבות אותו בדרך כלל הם מוצאים עם בני זוג יותר ארציים או יציבים מהם (כגון הדלי והאריה). הקשת עצמו הוא אש עצורה, לא תמיד יש לו את הסבלנות להקשיב לקישקושים של התאומים אשר הוא בעצמו נהנה לדבר על נושאים קליליים ויראה את הקשת כאחד שלא ממש זורם איתו לשיחות אלו.  שילוב כזה בין תאומים לקשת יתקשה להתקיים לאורך זמן אם שני הצדדים לא יידעו להשלים עם השוני בינהם וידעו לקחת אחריות וסדר בחייהם (מה לשניהם זו משימה לא פשוטה).

במיטה

בסדר, אבל אל תצפו ליותר מדי, הקשתים שייכים למזלות האש וככאלו הם גם אוהבים חיי מין, אמנם הם קצת מתבלגנים בדרך, אבל התשוקה מניעה אותם לפעולה. התאומים לא מונע מתשוקות ומעדיף תקשורת טובה וחברות לאורך זמן, הקשת מחפש להתייצב באמצעות עומק רגשי או תשוקתי מהצד השני והתאומים לא יוכל לספק זאת. מצד שני התאומים עצמו לא יבין למה הקשת עושה ממין עניין גדול ולא תמיד ירצה להגרר למיטה, לפחות לא באותה תדירות של הקשת.

sign-bt-cancerמזל קשת בזוגיות עם מזל סרטן
ציון: 6.5

למה כן
שילוב שבדרך כלל לא מתקיים, שני המזלות פועלים בעולמות שונים וכמעט ולא נפגשים בדרך, אך אם קשר זה אכן קורה פרותיו יהיו מאוחרים אך איכותיים. הקשת הגמיש והקופצני מגלה עם הזמן כי הסרטן יכול לספק לו תמיכה רגשית ויציבות על הקרקע ואלו הסרטן יהנה מהיצירתיות של הקשת אשר יפרה את עולם הדמיון של הסרטן ברעיונות אותם יתרגם הסרטן למציאות תוך כדי אירגון הקשת לביצועם.

למה לא

שילוב של אש ומים הוא לא שילוב אידאלי, הסרטן השייך למשפחת מזלות המים מופנם יותר, רגיש, מסתורי לעיתים ואילו הקשת השייך למשפחת האש אוהב לשמור על ישירות, יכול בקלות להיות קולני מדי לסרטן, אקטיבי יתר על המידה, לא מסודר ולא רגיש מספיק לסרטן. ובכיוון ההפוך – הסרטן יראה בעיני הקשת כאיטי מדי, ככזה הרוצה להישאר כל הזמן בבית, כמופנם וכזה המתעקש לדבר על רגשות ולנתחם יתר על המידה ולזה לקשת אין סבלנות.

במיטה

נחמד מאוד אם מתאפשר –  דווקא במיטה מוצאים שני המזלות אהבה משותפת, הסרטן אוהב לשפוך את רגשותיו ואת חומו במיטה והקשת מתגמש בקלות לצורת התניית האהבה של הסרטן, הקשת עצמו כשייך למשפחת מזלות האש אוהב חיי מין אקטיביים למטרת הכיף שבעניין. מבחינתו זוהי פעולה ספורטיבית שגם מהנה. הבעיה נוצרת ששני המזלות לא נכנסים למיטה בקלות, הסרטן יכול בקלות להיפגע מדברי או מעשי הקשת ולהתכנס בתוך עצמו תכופות ואילו הקשת לא תמיד נמצא במצב נינוח ורגוע כדי להיכנס למיטה והסרטן לא תמיד זה שיכול להרגיע אותו.

מזל אריה - התאמה זוגיתמזל קשת בזוגיות עם מזל אריה
ציון: 9

למה כן
שילוב טוב בין שני מזלות אש ובאיזון יפה של אכויות (האריה עם איכות קבועה אל מול הקשת עם איכות משתנה). כאשר שני מזלות אש נפגשים לקשר זוגי ישנה התאמה גבוהה עקב דרכי חשיבה ורצונות דומים. האש אוהבים את החיים הטובים ופועלים בעוצמה כדי להשיגם. שניהם מעריכים כבוד ונהנים ביחד מאור הזרקורים, אופטימים ובעלי לב טוב על אף התפרצויות תכופות ועל כן גם סלחנים מטבעם, ריב בין שני בני המזל יהיה רועש אך כאשר שניהם לא נוטרים טינה, הריב ישקוט במהירות וישכח. האריה היציב נותן קרקע בטוחה לקשת לפעול, נותן לו את החופש לו הוא צריך ומעריך את מעשיו. קל לאריה להניע את הקשת לפעולה והקשת מכיוונו שש לרצות בשמחה בגלל מטרות זהות. הקשת הוא מזל ההשכלה, אוהב ללמוד מעשייה עצמית, האריה נעזר בידע הרב של הקשת לאירגון מטרות חדשות לשניהם.

למה לא

שני מזלות אש בקשר יכול להיות גם בעייתי, שניהם מחררי ריב ובעלי אגו, אמנם הקשת גמיש יותר ומוכן לויתורים רבים, אך אם האריה לא ייתן לו חופש ביטוי, הקשת ירגיש במהירה שהאריה רודה בו ויעמוד על הרגלים האחוריות, כדי שקשר זה יעבוד על האריה והקשת לעבוד ביחד ולא כיחידות עצמאיות המתגשות לעיתים תכופות. הקשת והאריה אינם מזלות שאוהבים להקשיב ומעדיפים להשמע ועל כן גם התקשורת בינהם לא תמיד תהייה סובלנית, לאף אחד מהצדדים לא תהיה מספיק סבלנות לשמוע את הצד השני, רק כאשר יש בינהם דו שיח ולא הרצאות ארוכות הדדיות.
כאשר שני בני הזוג שייכים לאותו יסוד יש כמעט תמיד חוסר מורגש ביסודות אחרים, שני מזלות אש מעיד על קשר אנרגטי אך חסר יסודות ארציים אשר יכולים לתעל את האש למטרות חומריות יותר, חוסר ביסוד אוויר יכול להתבטא בזוג שאינו קשוב לצרכים ההדדים אלא רק כל אחד לעצמו. חוסר ביסוד מיים יכול להוביל לקשר קליל מדי כאשר אף אחד מהצדדים לא לוקח אחריות רבה על מעשיו.

במיטה

טוב מאוד – שני מזלות אש במיטה זו תמיד חגיגה, האריה והקשת מגיעים אליה חסרי מעצורים רגשיים ועם אנרגיה לבצע, שניהם אוהבים את הרגש שנוצר מלהט המגע ומלהיבים אחד את השני לתדירות גבוהה של מפגשים מיניים. כל זאת כמובן אם קיימת משיכה הדדית גבוהה בין שני בני הזוג, האריה והקשת פועלים מהלב ועל כן צריכים את הריגוש, את הדלקת הלהבה כדי למצוא את עצמם באקט מיני סוער.

מזל בתולה - התאמה זוגיתמזל קשת בזוגיות עם מזל בתולה
ציון: 6.5

למה כן
הקשת והבתולה הם מזלות בעלי יכולת אינטלקטואלית גבוהה, לקשת חשיבה מהירה והוא אוהב להעצים את הידע שלו, הבתולה קולט מידע רב ובדרך כלל יש לו גם זיכרון טוב ובעיקר לכל מיני פרטים קטנים וטכניים שלעיתים עוזרים לבתולה לתת פתרונות. שני המזלות בעלי קצב מהיר גם בפעולה וגם בשיחה ומכיוון ששניהם נחשבים מזלות גמישים, יכולים לרתום אחד את השני למעשים ורעיונות חדשים.

למה לא
אמנם לשני המזלות יכולת גמישות גבוהה אך הבתולה יותר הססן, לא נגיד פחדן, יותר לכיוון זהיר, לא אוהב לבצע דברים בעלי סיכון גבוה, הקשת פזיז, אוהב סיכונים, משתדל לחפש אטרקציות חדשות שיביאו לו עניין וריגוש, הבתולה לעומתו לא מחפש ריגושים, אמנם הוא יזרום עם הקשת אך יעדיף פעולות שהרגליים בהן נשארות על הקרקע.
הגמישות של שני המזלות יכולה להוות חסרון משמעותי בתא הזוגי וזאת בהעדר יציבות, שני המזלות זקוקים כל אחד בדרכו לבן זוג יותר יציב, כזה עם רגלים על הקרקע המסוגל לקחת החלטות, הקשת מתפזר בקלות בהעדר יציבות והבתולה מגדיל את ההתלבטויות שלו. מעשים אמנם יש, אך פחות פתרונות ממשיים.
הקשת אוהב את החופש, אוהב לחשוב במונחים גדולים, הבתולה לעומתו יותר בקורתי, שם לב לפרטים קטנים, נקי יתר על המידה והקשת יהיה מבולגן מדי לטעמו של הבתולה. גם בתחום התקשורתי קיימת בעיה, לקשת אין תמיד יכולת להקשיב לסיפורים מלאי פרטים, את מטרת הסיפור הוא מבין כבר במשפטים הראשונים ואין לו כוח לדרך הארוכה של הבתולה בהבאת המטרה. הבתולה לא ימצא תמיד אוזן קשבת לסיפורים שלו או להרגעת רוחו הסוערת.

במיטה
יכול להיות מעניין אך בדרך כלל לא משהו – הקשת אוהב דברים מיוחדים, כמזל אש יש לו יצר מיני רב, הבתולה מחפש טכניקות מעניינות אך לעיתים הוא טכני מדי ומחושב מדי, הקשת מבולגן, זורם עם הרגע, הבתולה יכול להיות אסתטי מדי גם שזה מגיע למיטה, לקשת בדרך כלל לא אכפת, העיקר שנהנים מהרגע.

מזל מאזניים - התאמה זוגיתמזל קשת בזוגיות עם מזל מאזניים
ציון: 8

למה כן
בסה"כ שילוב נאה, מלא חן עם קישוטים יחודיים, אוויר ואש בדרך כלל הולך טוב, שני מזלות אקטיביים עם ערכים חברתיים דומים שאוהבים חיי חופש, יפים ומהנים. המאזנים יוכל בקלות להרחיב את המעגלים החברתיים של הקשת שישמח מצידו בגיוון של חברים חדשים בצבעים שונים, שניהם אוהבים תקשורת כאשר המאזנים הוא יהיה פרטנר נהדר לסיפורי הקשת שזה מצידו יהנה בהעברת המידע הרב אותו הוא צובר בכל יום, זאת כל עוד התקשורת בינהם תהיה מבוססת על קלילות, המאזנים פחות אוהב חפירות רגשיות.

למה לא

נכון, קשר הרמוני, תקשורתי ומהנה אך לשני הצדדים חסרה יציבות באופי, חסר צד דומיננטי שימשוך ויקבע את הקשר, שני הצדדים יגלו במהרה שאין על מי לסמוך, המאזניים פועל במיטבו שמפעילים אותו והקשת יותר פועל לבדו ומעדיף בן זוג שגם יהיה לו דומה באנרגיה ובקצב וגם יהיה מספיק דומננטי כדי לבוא עם הרעיונות. קשר ידידות טוב אך מכיוון ששני הצדדים מתקשים להתחייב, לא תמיד הקשר גם יוכל להתקדם למקומות אחרים, לא בגלל שהם לא רוצים אלא בגלל שיהיה קשה לאחד מהצדדים לתפוס את היוזמה וההחלטה להתקדם הלאה.

במיטה

טוב מאוד – הקשת השייך למזלות האש ידוע באהבה שלו למין, אהבה שנובעת מתשוקה שמקבלת ביטוי בפעילות גופנית, המאזנים מצידו מתייחס למין בקלילות, הוא אינו סוחב משקעים רגשיים למיטה והקשת עם יכולותו להעביר דברים מהר יכול להסחף בקלות לבילוי במיטה, מפגש בינהם שם יהיה ביטוי נוסף ל"כיף" המשותף שמרחש גם מחוץ לחדר המיטות. הבעיה היחידה היא תפיסת היוזמה ששני המזלות מתקשים בה, המאזנים זורם על סיטואציות והקשת מתקשה לקחת החלטות משותפות מחשש שיסתיימו באכזבה לצד השני.

מזל עקרב - התאמה זוגיתמזל קשת בזוגיות עם מזל עקרב
ציון:
 7

למה כן
לכאורה קשר שלא יכול להתקיים וכן יש סיבות למה לא, שני מזלות החיים בעולמות שונים ואף מנוגדים, העקרב הקבוע השייך ליסוד המים מביא מופנם, חשדן ודורש אמון מוחלט מבן הזוג בעוד הקשת מזל האש המשתנה הוא בדרך כלל הדוגמא ההפוכה אל העקרב, אוהב חופש ופחות בייתי, מעדיף מרחבים והרפתקאות מגוונות, בטוח לא מופנם ואף סובל מחוסר טקט נאיבי. אבל, משהו בניגוד הזה יכול ליצור את השלמה אידאלית, זוג שיגשים הרבה אם יעברו את המכשולים בדרך ויארגנו חלוקת תפקידים והכרה עם אמון הדדי. העקרב כמזל קבוע מכניס יציבות לקשר, עוצמה שהקשת צריך בשביל שהוא יוכל לפרוץ למרחבים עם רשת מגן מתחתיו, הוא מצידו יעשיר את עולמו של העקרב ובכלל הגמישות של הקשת מתחברת יפה עם היציבות העקרבית, כאמור אם פועלים חכם ויודעים לשים דברים בצד. יש גם משהו קארמתי בחיבור בין קשת לעקרב, הקשת כמזל האש המונע מתשוקות ויודע לאהוב מכל הלב יוכל למצוא רגש עמוק ואמיתי בעקרב ולהיפך, הרגש שמפעפע בין שני בני הזוג יכול להחזיק קשר זה לאורך זמן, מלווה ביחסי אהבה שנאה, שניהם בצורה מודגשת מלאת תשוקה.

למה לא

על אף כמה יתרונות לחיבור בין עקרב לקשת עדיין החסרונות מורגשים ודומיננטים יותר.
אלו פשוט שני מזלות עם ראיית עולם שונה מדי, העקרב כמזל מים קבוע לא יוכל לתת אמון בקלות במזל הקשת הקופצני אשר דברים רבים קורים לו במזל, כזה שרוקם קשרים חברתיים לא בהכרח מובנים ולא תמיד מובן עד הסוף עם מחשבה פזיזה וגם על הדרך לא אחראי. הקשת מכיוונו יראה את העקרב כמופנם מדי, לא אמיתי, איטי מדי וכזה שמוריד לו את רוח החיים והופך אותו לפסימי ומחושב יתר על המידה, בקיצור הקשת על אף ההערכה ביכולת היציבות והעומק של העקרב יתקשה לקבל את ההסדר שמונע ממנו את החופש והופך אותו מילד נצחי לאיש אמיתי. זאת ועוד יש להזכיר כי פגיעה באמון של העקרב בין אם זה במכוון או במקרה היא יצירת צלקת שלעקרב קשה אחר כך להחליפה ברושם חדש, הקשת באופיו המפוזר בקלות יוכל לצבור נקודות רעות גם אם כמעט כולן נעשו בלי כוונה רעה.

במיטה

טוב, וגם יכול להיות מצוין, הכל תלוי באנרגיה וכמות המשקעים שמלווים את בני הזוג בדרך למיטה. הקשת כמזל אש אוהב מין, נהנה מהחוויה, מתלהב ומלא יצרים, העקרב ששמו הולך לפניו מביא את המין מהתשוקות האמיתיות, ככל שהוא יותר אוהב ומתמסר לחוויה כך גם יכולתיו המיניות מתגברות. השילוב של אש ומים במיטה יכול לעבוד מצוין, שניהם מביאים תשוקות למיטה אבל זה אותו צד באופי שאחראי גם ל"רגשי" שלשני המזלות יש בצורה כזאת או אחרת, כזה שיכול להניע אותם למיטה אך על פי רוב יוצר מרחק אפלטוני בין שניהם לימים ארוכים.

מזל קשת - התאמה זוגיתמזל קשת בזוגיות עם מזל קשת
ציון:
 8.5

למה כן
אין ספק שזהו שילוב מוצלח, מזל קשת הדינמי והזקוק לחופש מוצא בן זוג עם מקצב דומה, סוף סוף יש מישהו שחווה פנימית וחיצונית את מה שהצד השני עובר, יש שותף שמבין את האי שקט הקבוע ואיתו גם את הצורך בלהשביע אותו. גם הצד התקשורתי עובד מצוין לשני בני הזוג, הקשת אינו מזל תקשורתי מוצהר אבל אם יש לו את הבמה הנכונה ואף אחד לא עוצר אותו אז המחשבות נשפכות החוצה, קשת נוסף בשיחה יהיה פרטנר טוב להוצאת מחשבות ולהפרייתן, היתרון של הקשת כמזל גמיש רק מוסיף ליכולת שלו גם להקשיב.

למה לא

קשר קצת רעוע, שני מזלות השייכים לאותו יסוד משתנה יגלו עם הזמן שקשה להם לקחת החלטות כי יש יותר מדי מהן, כשייכים למזל האש האגו הוא צד דומננטי באופי של שניהם, דבר היכול להוביל ללהט רב בעיקר שדברים לא מסתדרים כמו שצריך. מכיוון שהקשת מעריך מקוריות ואיכות קשה לו לקבל תוצאות בינוניות, אמנם הקשת השני יכול להבין את זה אבל מכיוון ששני הצדדים שואפים לגבוה יהיה לשניהם עוד יותר קשה ביחד להגיע לסיפוק.

במיטה

טוב מאוד. מזל אש כפול שתיים, קשת כפול שתיים, הרבה אקשן במיטה, הרבה להט, תשוקות, פעילויות ספורטיביות והפגנת רגשות מוחצנת. כיף לשניהם במיטה, כל עוד אף אחד מהצדדים לא נכנס לרגשי מדי.

מזל גדי - התאמה זוגיתמזל קשת בזוגיות עם מזל גדי
ציון: 7

למה כן
אמנם אדמה ואש אינם בדיוק השילוב המוצלח עקב תפיסות עולם שונות, אך לא פעם אנו רואים כי עקב כך קשרים אלו בין האדמה והאש מקבלים כח ועוצמה, זה המקרה עם טלה ושור וגם המקרה עם גדי וקשת. שני המזלות אקטיבים – הגדי השייך ליסוד האדמה עם איכות פעילה פועל בסביבה הארצית, מקדם פעולות, יוצר מהלכים, מגשים את עצמו. הקשת מעריך את התכונות האלו אצל הגדי, אלו תכונות שבסופו של דבר מביאות אותו רחוק ולקשת מאוד חשוב להתקדם, רק מה, הדרך שלו אחרת, הגדי יותר מחושב, הקשת יותר הרפתקני, אבל שניהם מעדיפים להמצא בתנועה מתמדת. הגדי יעזור לקשת לקדם מטרות ארציות יותר ואילו הקשת ישפיע על אופיו ההרפתקני של הגדי שעם פרטנר נכון הוא מעז יותר והקשת יושב בול על המשבצת הזאת.


למה לא
עולמות שונים יכולים להשלים אחד את השני אבל לעיתים תחופות יותר גורמים לריחוק. הקשת פועל מהלב, חשוב לו מאוד לבצע את מהלכיו מתחושות פנימיות תוך כדי שמירה לא לפגוע במישהו על הדרך, דבר שיכול לקרות לו דחופות בלי כוונה רעה עקב פזיזות וחוסר טקט. הגדי הרבה יותר מחושב, זה נכון שלעיתים הוא מנסה להיות פזיז יותר אבל זה עולה לו ביוקר, הגדי רואה מטרה מנגד עיניו, לשם הוא שואף, הוא יכול להיות מרוכז כל כך בהשגת היעד שהדרך לשם יכולה להיות נטולת רגש שזה בדיוק מה שהקשת לא יכול לקבל, מזל אש שמונע מרצון להנות בחיים, הוא רציני רק שאין ברירה והגדי יכול להיות רציני מדי ומשעמם בעיני הקשת, חסר רגש ותשוקות. מהצד השני הגדי חושב שהקשת פזיז מדי, לא אחראי וסתם מסתבך בדברים שהפיתרון להם נמצא מול העינים.

במיטה
נמוך. הגדי והקשת נעים במקומות רגשיים אחרים, הקשת מונע מצרכי הלב, מתשוקות עמוקות ומרצון להנות במיטה, זה ספורט כייפי בשבילו והוא מעדיף תמיד לגוון איפה שאפשר. הגדי יכול לזרום על הגיוון אבל אצלו זה כבר יותר טכני, מזל מחושב שבסופו של יום מאמין גדול במה שנמצא לו מול העיניים, רגש, תשוקה, הוא מכיר את זה אבל פחות שם דגש, במיטה יהיה לו קשה לעמוד בסטנדרטים של הקשת ומהכיוון ההפוך – הקשת בעיני הגדי יותר מדי מתפזר במיטה ומתעסק בשטויות.

מזל דלי - התאמה זוגיתמזל קשת בזוגיות עם מזל דלי
ציון: 8

למה כן
זהו חיבור מאזן, הדלי והקשת שניהם שייכים לחציון המזלות הגבריים, הדלי מזל קבוע בקבוצת האוויר והקשת כמזל משתנה בקבוצת האש. שילובים רומנטיים ואחרים בין מזלות אש ואוויר בדרך כלל מוצלחים יותר מאחרים עקב הערכה הדדית גבוהה. הדלי כאמור הוא מזל קבוע וחיבור אידאל בשבילו יהיה עם מזל גמיש יותר, הקשת כמזל משתנה יוכל להוציא את המיטב שבו בקשרים עם מזלות יציבים וקבועים יותר ממנו, יש כאן תרומה הדדית של צד מייצב אל מול צד מבצע, הקשת צד ומביא את האוכל הביתה והדלי כבר מכין ממנו רשת מסעדות. הקשת כמחפש הרפתקאות וחוויות חדשות יעריך את החוש למקוריות של הדלי, שניהם בעלי חוש צדק וצדדים סוציאלים דומיננטים, ביחד יוכלו לצבור חוויות רבות ומגוונות ורצוי כאלו עולמיות עם חיבורים אוטנטיים לאוכלוסיות המקומיות.

למה לא
קשר שיוכל להניב פירות רק לאחר תקופת זמן, בתחילה הקשיים יהיו רבים יותר עד שהקשת ירכוש את אמון הדלי, אמנם הדלי מזהה ישר על ההתחלה כי הקשת בעל לב טוב ועל כן מתקבל בהערכה על ידי הדלי, אך כבר בצעדים הראשונים האי סדר של הקשת לא יעזרו לו לבסס אמון אצל הדלי. הקשת מכיוונו יראה את הדלי כטיפוס מיוחד שחשוב להיות איתו בקשר אך די מהר יגלה שהדלי נוקשה ואף תקיף מדי, הקשת כמזל גמיש מסתגל יותר למצבים בקלות מהדלי הקבוע שרק לאחר זמן יוכל ללמוד איך לנטב את יתרונותיו הרבים של הקשת לצורכיהם המשותפים.
המקצבים השונים אמנם מועלים, מארגנים בסוף איזון אידאלי, הדלי הקבוע לומד להיות קצת יותר גמיש והקשת לומד מצידו להתייצב יותר אך גם בקשר ארוך טווח שני הצדדים ירגישו מדי פעם שהם מעדיפים כי בן זוגם יהיה בקצב יותר דומה להם. הדלי רואה את הקשת כנמהר מדי, חסר טקט וכזה שמסתבך בכל דבר, ואילו הקשת יראה את הדלי כמרוכז מדי בעצמו וכן כעקשן עם יותר מדי עקרונות חקוקים בסלע, קר ולא רגיש מספיק.

במיטה
מעניין. הקשת אוהב מין, מגוון אם אפשר, הרפתקני, ספורטיבי, כל מה שאפשר להגדיר כשילוב של כיף עם פעולה גופנית, הוא מונע מתשוקות ואוהב להפגין אותם, מעדיף עוצמה וכח במיטה שעוזרת לו להוציא את האש הפנימית שלו. הדלי מחפש עוד דרכים מקוריות ליהנות במיטה, הוא אוהב שיש לו רעיונות טובים ומוכן לנסות דברים חדשים כל עוד אלו רעיונות שלו, במיטה הוא יהיה הצד היוזם יותר על אף שהקשת כמזל אש מספיק ישיר כדי לקחת את היוזמה בעצמו אבל שיש מזל דומיננטי כמו דלי ואחד שגם בא עם תוכן למיטה אז הקשת בכיף יזרום עם הדלי. הבעיות מתחילות במקומות הרגשיים השונים ששני בני הזוג נמצאים בו, בכל זאת אי אפשר להשוות את התשוקות של מזלות האש למזלות אחרים, מזלות האוויר שהדלי חבר נאמן בהם פחות מונעים מתשוקות ויכולים להתפס בקלות כקרים מדי, הם בעלי לב טוב אבל פחות לוקחים ללב ולפעמים לקשת זה בדיוק מה שחסר ובעיקר שזה מגיע למיטה, מישהו שיהיה כמוהו – להבה גדולה של תשוקה בלתי מרוסנת.

מזל דגים - התאמה זוגיתמזל קשת בזוגיות עם מזל דגים
ציון: 7

למה כן
קשר בין דגים לקשת יאופיין בהרבה רומנטיקה רגשית, הדגים אוהב לגלוש על גלים של אהבה והקשת שגם ככה אמוציונלי וגמיש גם הוא יוכל בקלות להסחף עם הדגים, קשר כזה אינו קשר של שולט שליט וזאת על אף שהקשת בהיותו מזל אש דומיננטי יותר ולעיתים הוא יתפוס פיקוד אך הוא תמיד מוכן ומעדיף שהצד השני יהיה מעורב בהחלטות וגם ימשוך יחד איתו לבצעם. הגמישות של שניהם מתבטאת גם ביחסם לסובבים אותם, הדגים השייך למזל המים מוצף בעולם רגשי, הגמישות שלו מתבטאת בצד חמלתי, הוא מרגיש את כאבם של האחרים, בקשרים זוגיים ארוכי טווח מתאים את עצמו הגדי לאופי של הצד השני ולאופיו של הקשר. הקשת כאמור גם מזל גמיש אך עם העוקץ המפורסם של מזלות האש וכיתר חבריו ליסוד זה הוא פועל מהלב ולמען, הוא לא יפגע באחרים, לפחות לא בכוונה וינסה תמיד לשפר את מעשיו כדי שהצד השני לא יתבאס עליו. כך ששני אלו ביחד נפגשים זהו גוף חמלתי, רגיש וגמיש, מלא רגשות ואקטיבי מאוד. קשר שאף פעם לא משעמם בו.

למה לא
החסרון העיקרי בקשר זוגי בין שני מזלות מאיכות משתנה הוא העדר יציבות ובגדול, אלו שני גלים באמצע ים, סוחפים אחד את השני, שתי להבות של אש ללא אש מרכזית, הקשת מפוזר, ילד נצחי, פועל במיטבו שהוא לבד ואף אחד לא נשען עליו או מוביל אותו, בדומה אליו גם הדגים מפוזר לא פחות, חולמני, זורם עם החיים ומעדיף שמישהו שהוא בוטח בו רגשית ינווט אותו בדרכיו. בקיצור קשר שיהיה יותר הזוי מפרקטי, מעניין אין ספק אבל יתקשה לפעול בצורה טובה לאורך זמן.

במיטה

טוב. יש משהו קסום בקשר בין דגים לקשת, שניהם כאמור רגשיים מאוד ואוהבים להסחף אחרי רגשותיהם, המיטה היא המקום האידאלי להוציא את הרגשות האלו החוצה, בלי מעצורים ואם אפשר גם עם איבוד חלקי של שליטה. הבעיה העיקרית היא כמה יכולים שני הצדדים לשים את הבלאגן הפנימי והזוגי שלהם בצד שזה מגיע למיטה.

ועוד כמה דברים טובים - מחשבוני התאמה זוגית

פרסומת

תומר גילת

מנהל ועורך ראשי באתר לאב און, עוסק באסטרולוגיה ומיסטיקה משנת 1999, כתב דיגיטלי באתרי מיסטיקה, מוזיקה ותרבות עכשווית. מנהל קראייטיב ועיצוב מוצר, צלם מוזיקה ואומן.

מאמרים קשורים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button