אופנה וטיפוחאסטרולוגיהגברים - סינגלספנויים ופנויות

מה ללבוש לדייט עם בחורה לפי המזל האסטרולוגי שלה

נשים מייחסות חשיבות רבה יותר לביגוד מאשר גברים ומראה נכון ייתן לך כמה נקודות קרדיט בפגישה עם בחורה, מה ללבוש לדייט ראשון בהתאם למזל האסטרולוגי שלה?

הייתה איזו אחת ששמת עליה עין, פנית אליה באחד מאתרי הדייטים, החלפתם תמונות, דיברתם בטלפון, קצת בפייסבוק, זהו עכשיו נפגשים.

קבעתם להיום בערב והנה עוד שעה אתה אמור לצאת, פותח ת'ארון, מחפש מה ללבוש לפגישה הראשונה, קצת מתלבט.. מראה זרוק? אלגנט? אולי איזו חולצה מכופתרת וג'ינס, בסוף זה די חשוב… אתה רוצה להשאיר את הרושם, אבל איך? עוד לא נפגשתם ממש ואתה עוד לא עלית על מה היא בדיוק אוהבת, או איך היא תגיב לחולצה הצבעונית הזאת שאתה מאוד מאוד אוהב…

אז קודם כל, חולצות צבעוניות מדי נשארות בארון, תמיד עדיף ללכת על בטוח, ובטוח שסיכוי נמוך שהיא תעכל בצורה חיובית את אורגיית הצבעים הזוהרים על החולצה שלך.
מה המסקנה? ג'ינס וחולצה? זה באמת בטוח, אבל גם קצת משעמם ונדוש, הפתרון הקל.

מה שתלבש לדייט הראשון יכול להשפיע הרבה יותר ממה שאתה חושב, נשים מייחסות חשיבות רבה יותר לביגוד מאשר גברים ומראה נכון ייתן לך כמה נקודות קרדיט ואף יכול לעורר משיכה מהצד השני.

פה הלכנו על אסטרולוגיה, הנה, קלטנו שעיקמת את האף, "לתת לאסטרולוגיה לקבוע לי את דרך הלבוש?" נכון, אין כאן מדע מדויק ואנחנו גם לא מבטיחים מאה אחוזי הצלחה, אבל אם אתה עדיין  מגשש באפילה, הנה מספר טיפים מה ללבוש לדייט ראשון בהתאם למזל האסטרולוגי של הבחורה:

מזל טלה
מראה ספורטיבי עד ספורט אלגנט – בנות המזל נמשכות לבחורים אקטיביים, קלילים אך רציניים במקביל, חלקן אף עוסקות בספורט כתחביב או כמקצוע, אין אנו מצפים שתבוא לבוש במכנסי אופניים וקסדה תואמת, אך מראה ספורטיבי קל כגון ג'ינס וחולצה ספורטיבית צבעונית, יכול בהחלט לעורר אצל הצד השני תגובות חיוביות.

מזל שור
לבוש בוגר או אלגנטי – בנות המזל מחפשות קשרים רציניים, ועל כן מראה ילדותי ו/או זרוק לא יעשו בדרך כלל את העבודה, מצד שני אל תבוא לפגישה שאתה לבוש בחליפה מחויטת, צבעים כהים יהיו החלטה מוצלחת, מכנסי בד או ג'ינס, המנע מחולצות עם הדפסים או ג'ינסים עם קרעים.

מזל תאומים
פחות חשוב מה לובשים – לבנות המזל חשוב קודם כל מי האדם העומד מולם, אם הוא בחור טוב ואם ישנה תקשורת טובה, הלבוש אצלן לא עומד בדרגת חשיבות גבוהה, אך מצד שני זה לא אומר שתוכל לבוא עם לבוש מזעזע, זרוק או מצד שני יוקרתי ואלגנטי מדי.

מזל סרטן
אסתטי, חמים ורצוי מתוחכם קלות – בנות המזל אינן נפתחות בקלות לאנשים זרים והתקשורת הטובה איתן תהייה רק לאחר הכרות ממושכת, ועל כן אל תתלבש בצורה מאיימת מדי, היזהר מלבוש צעקני, הסרטניות אוהבות בגדים ושמות לב לפרטים שזה מגיע לאיכות הבד ולשילוב הצבעים הנכון, לבוש עם מראה בייתי, ילך טוב  לדוגמא סריג חמים ומכנסי בד אך זה לא אומר שתוכל לבוא עם פיג'מה.

מזל אריה
ייחודי, מתוחכם או איכותי – בנות האריה אוהבות דברים ייחודיים ובדרך כלל זה גם טעמם בגברים, נכון שבפועל הם יגדירו את הצורך שלהן בגבר יציב ורציני, אך יימשכו קודם כל לגברים מיוחדים הבולטים בין ההמון הרב. נסה לשלב בלבושך פריט ייחודי, חולצה מעניינת בצבע דומיננטי או בעלת הדפס מעניין, אך אל תגזים במראה צעקני מדי, גם מראה ספורטיבי או ספורט-אלגנט יכול ללכת טוב.

מזל בתולה
אלגנטי, אסתטי ולעיתים שמרני – בנות המזל ידועות ביכולות הגבוהה שלהן לשים לב לפרטים, הן מעריכות טעם טוב, סדר וניקיון. בגלל הרצון הגבוה שלהן לשמור על נימוס עם הסביבה, הן לא יחפשו גבר הלבוש צעקני או בולט מדי. הבתולות יעריכו בעיקר לבוש אלגנטי ונקי – חולצה מכופתרת, מכנסי בד, נעלי עור. לעיתים חלק מבנות המזל יושפעו מהמזל הקודם להן – האריה, מה שיוסיף למראה הרצוי גם קצת צבע ו/או ייחודיות מאופקת.

מאזניים
שילוב נכון של ביגוד בהתאמה לאדם – המאזניים אינן נעולות על סגנון לבוש אחד אלא על צורך באסתטיקה כמראה כולל, כחבריהם למזלות האוויר – התאומים והדלי, המאזניים מעדיפות את איכות התקשורת עם בן הזוג הרצוי, אך למרות זאת, עקב חוש ליופי מפותח, חשוב שתשקיע קלות בהתאמת פרטי הלבוש שבחרת אחד לשני ולגופך.

עקרב
מראה סולידי או צנוע – העקרביות בדרך כלל אינן מחפשות את קדמת הבמה, יחפשו אחר גבר רציני ורגשי שכמוהן אינו מחפש להתבלט יתר על המידה, טוב תעשה אם תבוא לפגישה ראשונה לבוש בגוונים סולידיים (לבן, אפור, שחור) ו/או מראה בוגר ורציני, ספורט אלגנט או אלגנטי קליל יעשה את העבודה.

קשת
ספורטיבי, צעיר, קליל או אלגנט לייט – הקשתיות כמזל אש אוהבות להימצא בתנועה ומעריכות דינמיות ואינטלקטואליות מבן זוגם, הביגוד אינו תופס מיקום מרכזי כגורם משיכה עבורן אך תמיד יעדיפו מראה קליל עם טיפה צבע , גם חולצה עם הדפס יכולה לבוא לעיתים טוב, חיבור אל הילד הפנימי שבך מקושר לקשתיות עם היכולת האופטימיות החשובה להן מאוד.

גדי
ספורט-אלגנט עם תוספות ייחודיות – בנות המזל אוהבות פעילות וחלקן הגדול בעלות אופי דינמי המחפש אחר אטרקציות וריגושים בעיקר מבני זוגם. הגדיות נמשכות לטיפוסים מעניינים ולא שגרתיים כל עוד הם מצליחים לשמור את הרגליים על הקרקע, מראה אידאלי מצד הגבר יהיה כזה המשדר צרכים אלו –  טי שרט, חולצה מכופתרת מלווים בג'ינס או מכנסי בד, שים לב לא להגזים עם מראה אלגנטי מדי, שלב בלבושך אביזר לבוש אחד קליל יותר מהשאר אך המנע מלבוש זרוק מדי.

דלי
פחות חשוב מה לובשים  – בדומה למזלות האוויר האחרים (מאזניים ותאומים), בנות מזל דלי אינן מייחסות חשיבות רבה לסגנון לבוש אחד, הן יעריכו גברים עם טעם טוב בבגדים אך מצד שני גם כאלו שלא בהכרח יודעים לשלב פריט ביגוד אחד לשני, למזלות הדלי חשוב קודם כל שתהייה בן אדם טוב, כזה שלא מתנכר לסביבה, אם תוכל לשלב בלבוש גם פריט אחד ייחודי, מה טוב, כל עוד הוא לא דומיננטי מדי או צעקני יתר על המידה.

דגים
מראה חמים, לעיתים אלגנטי אך לא מהוקצע מדי – בנות המזל גם אם הן לא מודות בכך, פועלות על פי האינטואיציה שלהן וקל להן להתאהב בגברים המשדרים תחושה של אהבה מגלגול קודם ועל כן לבוש המעביר תחושה של "מוכר" בהחלט יהיה זרז טוב, כמובן שזה לא אומר שזו ההזדמנות למחזר את רפרטואר חולצות התיכון שלך, אבל בגדים בצבעים חמימים ונעימים לעין ישפרו את סיכוייך.

[do_widget id=elementortemplate_widget-5]

מחפשים לאן לצאת לדייט? אתר Funzing מציע סדנאות ואירועים ייחודים, ההצעות משתנות כל הזמן והמבחר מגוון, מומלץ בחום. למעבר לאתר לחצו כאן

פרסומת

תומר גילת

מנהל ועורך ראשי באתר לאב און, עוסק באסטרולוגיה ומיסטיקה משנת 1999, כתב דיגיטלי באתרי מיסטיקה, מוזיקה ותרבות עכשווית. מנהל קראייטיב ועיצוב מוצר, צלם מוזיקה ואומן.

מאמרים קשורים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button