גברים - סינגלספנויים ופנויות

איך להצליח בדייט עם בחורה

בואו נהייה כנים לרגע, נכון שכל אישה פנויה רוצה למצוא את הגבר המתאים לה אך קיים פער בין ההתאמה הרצויה לבין המשיכה הראשונית שבסופו של דבר מקבעת את דעתה אם היא רוצה לפגוש את בדייט שלה בפעם השנייה. אז נכון מראה חיצוני זה חשוב ויש לקחת אותו בחשבון, אך תמיד אפשר לשפר גם מראה ממוצע למושא תשוקה בעזרת שינוי גישה וטקטיקות תקשורת.
טיפים אלו מיועדים לאלו מאיתנו הסובלים ממחלת "הידיד", המתאפיינת בפגישות אשר אינן מצליחות להתקדם בכיוונים זוגיים.

אז איך להצליח בדייט ???

לבוש
אל תבוא זרוק מדי ומצד שני אל תתלבש מהודר מדי ובטוח לא יותר מדי צבעוני, לבוש בוגר -בגדים כהים יעשו את העבודה, רצוי שחור ואם זה חורף אז חפש איזה מעיל עור, נסה לחשוב סקסי ומסתורי, אפשר ג'ינס אבל תבדוק טוב טוב איך הוא יושב עליך. בקיץ  תשדל להימנע מלבוא עם סנדלים ומכנסים קצרות שאיתם אתה נוהג ללכת לים. לפני היציאה מן הבית רצוי לקבל חוות דעת מן הצד הנשי ורצוי מנשים אשר אתה סומך עליהם שיגידו לך את האמת בפנים גם אם היא לא נעימה.

אל תתנצל
התנצלות מראה חולשה, הסתבכת בדרך, איחרת לפגישה או לקח לך חצי שעה למצוא חניה, שמור על קרירות יחסית – סכם את הדברים בהודעה קצרה: "אני פה, רדי למטה". במהלך הפגישה, נסה לשמור על ג'נטלמניות אך במקביל הוצא את המילה "מצטער" מהלקסיקון שלך.

איך להצליח בדייט

מקוריות וייחודיות
אם הבחורה הסכימה לצאת איתך לדייט זה בגלל שהיא גיבשה לעצמה מספר ציפיות המבוססות על ההתרשמות הראשונית שלה ממך טרם הפגישה, רצוי לשבור ציפיות אלו ולהפתיע אותה (כמובן לטובה), כך גם תוכל להגדיל את סיכוייך בפגישה, נסה לשמור על ייחודיות אך אל תהייה מקורי מדי הנוטה למוזר או ילדותי, נשים אוהבות הפתעות אך כל עוד הן נתמכות ביציבות ובגרות מן הצד השני.

החלטיות
אל תתלבט יותר מדי, למעשה אל תתלבט בכלל, שמור את ההחלטות ומסלול הפגישה אצלך, קבע מקום יציאה ואל תחכה לדייט שלך שתחליט עבורכם, כשמגיע התפריט בחר במהירות, אל תחשוב במשך רבע שעה אם בא לך לשתות אלכוהול ואם כן אז איזה סוג. זכור- התלבטות מתקשרת לחולשה.

מסתורין
נשים נמשכות למשהו בלתי ידוע ומתקשות להתלהב מדברים שיגרתים, תשדל לא לחלוק יותר מדי אינפורמציה עליך עם הצד השני, לאורך רוב הפגישה הקפד להסתכל לבחורה ישירות בעיניים, שמור על מבט ישיר אך לא מבט נערץ, הצמא לכל מה שיוצא לה מהפה. אל תראה לה שאתה מעוניין בה יתר על המידה, נסה מדי פעם להסיט את תשומת הלב שלך ממנה, סקור את הסביבה, בצע שיחת טלפון רצוי בענייני עבודה, או כל פעילות אחרת המשאירה את הדייט שלך במצב המתנה.
חשוב תמיד לזכור כי נשים לא יימשכו לגבר המשדר נחיתות או כזה המוכן לעשות הכל בשבילן, אמנם בתכנון שלהן הן רוצות בחור טוב אבל נמשכות לזה הלא ניתן להשגה בקלות.

תקשורת
אל תדבר הרבה, הקשב לדבריה ומדי פעם זרוק תשובות מקדמות, הקפד לא לתת לבחורה להיגרר לנושאי שיחה מיותרים ובטוח אל תשתתף יתר על המידה בשיחות על בגדים, אוכל וסדרות טלוויזיה (בעיקר ריאלטי), במקרה והבחורה נתקעת על נושא שיחה אחד יותר מדי זמן נסה בעדינות ובצורה בלתי מורגשת להסיט אותה לנושא שיחה אחר.

משיכה
לאישה חשוב לראות בך מושא מיני אחרת כל הדרך היא לשווא, על כן נסה לתבל את הפגישה במעט סקסיות כגון בדיחות ארוטיות קצרות, הערות, מבטים, אך הקפד לא לתת רושם של חולה מין.

פגישות קצרות
אל תמשוך פגישות ליותר משעה, נסה לחתוך את הפגישה ברגעים הכי פחות צפויים, זכור – טעם של עוד מלווה בהפתעה יגרום לבחורה לרצות להיפגש איתך פעם שנייה.

זמינות
אל תשדר את התחושה כי אתה תמיד פה, תמיד עונה לטלפונים או להודעות, תמיד פנוי לפגישה ולא משנה מתי, שמור מרחק מכוון ותתן לה לתהות איפה אתה ולא להיפך

פרסומת

Love on

לאב און - המגזין למיסטיקה רומנטית - אסטרולוגיה, נומרולוגיה, אסטרולוגיה סינית ומאמרי מיסטיקה. אוספי מוזיקה רומנטית ומדור יחסים מורחב. המגזין פועל מ-2010 עם מאמרים וכתבות ייחודיים לאתר שנכתבו בידי מיסטיקנים, מאמנים אישיים, עורכי מוזיקה, יועצי אופנה וזוגיות.

מאמרים קשורים

תגובה אחת

  1. אוי לגבר שיספר לי בדיחה אירוטית בדייט הראשון.. גם אם התלהבתי ממנו ממש הכל ירד לאפס.. השאר נחמד.. רק אל תשכחו שאם הוא נראה לא מעוניין, אנחנו נבין שהוא לא מעוניין. הגבר הוא הצייד ולא להפך. אם בא לו ציידת שיעבור צד.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button