12 המזלותאסטרולוגיה

מזל קשת

מזל קשת - יסוד אש, איכות משתנה, מזל החופש, ההשכלה וההרפתקאות, איך כל העצמאות של המזל עובדת לו במערכות יחסים? ואיך בחברות או במקום העבודה?

מזל קשת, המתארח בגלגל האסטרולוגיה מה-22 בנובמבר עד ה-21 בדצמבר, מייצג את החיפוש אחר האמת, ההרפתקה והגילוי. זהו המזל התשיעי בגלגל, והוא מסמל את הרצון להתרחב ולחקור. קשת, השייך ליסוד האש, מאופיין באנרגיה, אופטימיות וחופש רוח. האיכות שלו, משתנה, מביאה את הנטייה לשינוי, חידוש וחיפוש אחר משמעות. אנשי קשת מתאפיינים בסקרנות, אהבה ללמידה ורצון לחוות דברים חדשים.

בחיי היומיום, אנשי קשת נהנים מהרפתקאות ומחוויות שמחזקות את התחושה של חירות ולמידה. הם אוהבים לטייל, לחקור תרבויות שונות, ללמוד נושאים חדשים ולהתנסות בדברים שמערערים את תפיסת העולם שלהם. קשת מתרגש מאתגרים, מהזדמנויות לגדילה אישית ומהאפשרות לחוות חירות מוחלטת.

אנשי קשת נמשכים לפעילויות שמאפשרות להם להרגיש שהם חיים ללא מעצורים. הם נהנים מספורט, פעילויות חיצוניות, וכל דבר שדורש תנועה ואקטיביות. קשת גם מוצא עניין רב בפילוסופיה, בדתות ובחקירת משמעות החיים, ולעיתים יכול להתמסר למחקרים וללימודים בתחומים אלו.

התכונות החיוביות

הצדדים החיוביים של מזל קשת כוללים אופטימיות, סקרנות ואהבה לחידוש. אנשי קשת הם אנרגטיים, ומלאי חיים, תמיד בחיפוש אחר הרפתקאות חדשות וחוויות מרתקות. בעלי נפש חופשית, אינטליגנטית ופתוחה לרעיונות חדשים. קשתים ידועים באופטימיות רבה וביכולתם לראות את הטוב בכל דבר, מה שמעניק להם אנרגיה חיובית ומדבקת. הם גם נוטים להיות מאוד ספונטניים ולחיות את הרגע, תוך קבלת החיים כפי שהם בלי לפחד מהלא נודע.

התכונות השליליות

בצד השלילי, מזל קשת יכול להתמודד עם חוסר יציבות והבלתי צפוי. הם עלולים להיות חסרי סבלנות ולפעמים רשלניים במעשיהם, מכיוון שהם נוטים לקחת סיכונים ולפעול ללא תכנון מדוקדק. קשתים עלולים גם להיתפס כלא אחראיים או כאלו הבורחים ממציאות, בעיקר במצבים שדורשים התמדה ועבודה קשה. נטייתם לאופטימיות יתר יכולה להוביל להתעלמות מבעיות או מהתעלמות מהמציאות.

לעיתים קרובות ילידי המזל מושפעים במפות הלידה שלהם מהמזל הסמוך אליהם, העקרב, מה שמכניס להם מידה מסוימת של פסימיות וקבעון, מה שמנוגד לתפיסתו של הקשת ומייצר אצלנו קונפליקטים פנימיים ובעקבות כך גם פחות ספונטניות ועל הדרך גם מידה מסוימת של תסכול.

אלו מזלות הכי מתאימים למזל קשת?

הקשת מתאים במיוחד למזלות שמשתלבים עם רוח החופש וההרפתקנות שלו. מזל תאומים, עם אהבתו לחידוש ולתקשורת, יכול להיות בן זוג נהדר לקשת, מכיוון ששניהם נהנים משיחות מעניינות ומחיפוש אחר דברים חדשים. מזל מאזניים, עם יכולתו לשמור על איזון ולחקור את כל צדדי המטבע, יכול להיות משלים מצוין לקשת. כמו כן, מזל אריה, עם עם האנרגיות החיוביות והדינמיות, יכול להיות שילוב מעולה לקשת, מכיוון ששניהם נהנים מהתרגשות ומהרפתקאות והאריה כמזל קבוע יכול לתת עוגן טוב לקשת.

איזה מזלות הכי פחות מתאימים למזל קשת?

המזלות שעלולים להיות פחות מתאימים למזל קשת כוללים את מזל שור וסרטן. מזל שור, עם נטייתו ליציבות ולשגרה, עלול להתקשות להתאים לטבע החופשי והרוחני של קשת. מזל סרטן, עם הצורך בביטחון וביציבות רגשית, יכול למצוא את הספונטניות והבלתי צפיות של קשת מאתגרות מדי.

מזל קשת ומערכות יחסים

זוגות אסטרולוגים - קשת ודלי לאב און המגזין למיסטיקה רומנטית

בתחום האהבה והרומנטיקה, הקשת מחפש את האיזון המושלם בין חירות למחויבות. אנשי קשת מתאפיינים בגישה פתוחה ואופטימית לאהבה, והם נהנים מההרפתקה שבכיבוש הלב. הם חולמים על רומנטיקה מלאת התרגשות וחידוש, ואינם מעוניינים בקשרים שמגבילים את חירותם. קשתים מצפים לקשר שבו יוכלו לשתף את בן הזוג בחוויות חדשות וברגעים של גילוי.

מי הכי מתאים לקשת במערכת יחסים זוגית?

אנשי קשת נמשכים לטיפוסים שמעריכים את החירות, הרפתקנות והאנרגיה שלהם. הם מחפשים שותפים שיהיו ספונטניים, חיים ואוהבי חיים כמוהם, שלא יפחדו לצאת מאזור הנוחות ולחוות עולם חדש. קשתים זקוקים לשותף שיבין את צורך האיזון שלהם בין חירות למחויבות, ויסייע להם לחוות קשר רומנטי עמוק ללא תחושת אילוץ או הגבלה.

בזוגיות

במערכת יחסים זוגית, קשת מתמודד עם הצורך לשמור על חירותו תוך כדי שמירה על מחויבות לבן הזוג. הם יכולים להראות לעיתים קרובות רצון עז לחוויות חדשות ולא תמיד מוכנים להתמקד בשגרה היומיומית של מערכת יחסים. עם זאת, קשתים מסוגלים להביא רוח חדשה, אנרגיה והתרגשות לקשר.

הצדדים החיוביים של קשת במערכת יחסים כוללים חיבור רוחני, חידוש והרפתקנות. הם מעניקים לקשר דינמיות, חוויות משותפות ורצון לגדול יחד. קשתים יכולים להיות שותפים מרתקים ומלאי חיים, המוסיפים טעם של חדשנות וגילוי לקשר.

הצדדים השליליים של קשת במערכת יחסים כוללים חוסר יציבות, חוסר סבלנות וצורך בחירות. הם עלולים להיתפס כלא מתחייבים או להימנע מהתמודדות עם בעיות רגשיות עמוקות. קשתים לעיתים קרובות מחפשים ריגושים ואתגרים, ויכולים להרגיש תסכול או שעמום אם הקשר אינו מספק חדשנות והרפתקנות כמו שהם מתרגשים ממנה.

בחברות

בתחום קשרי החברות, הקשת מתאפיין בפתיחות, אופטימיות וצורך טבעי בחיבור עם אחרים. אנשי קשת נוטים להיות נפשות חברתיות, מלאות אנרגיה וחיות רוח, שנמשכים לקשרים שבהם יוכלו לחוות חוויות חדשות וללמוד מהעולם סביבם. הם ידועים ביכולתם לקיים שיחות מעניינות ולהעשיר את חבריהם בתובנות ובחוויות. האופטימיות והאנרגיה שלהם יוצרות סביבת חברה חיובית ומעודדת, והם מושכים אליהם אנשים שרוצים לחלוק את הרגעים המופלאים של החיים.

עם זאת, קשת עלול להפגין חוסר יציבות וקשיים בהתמקדות. הם עלולים להיות מתלהבים מהר מדי מחברויות חדשות, מבלי להעמיק באמת בקשרים קיימים. חוסר סבלנות והצורך בחירות ובחוויות חדשות כל הזמן עלולים להוביל לתחושת חוסר מחויבות או אמינות בקשרי החברות שלהם. קשתים יכולים להיות מחפשי הרפתקאות, ולעיתים קרובות ימצאו את עצמם מתמקדים יותר בחיפוש אחר חוויות חדשות מאשר בטיפוח קשרים חברתיים עמוקים וממושכים.

הקולינריה של מזל קשת

בני מזל קשת ינועו אל סוגי אוכל המשלבים טעמים חדשים ומרתקים, עדיפות תינתן למאכלים אתניים ופיוז'ן המספקים חוויה של חקר וגילוי.

בהיותם נוודים בנפש, בני מזל קשת ינועו אל סוגי אוכל המשלבים טעמים חדשים ומרתקים, עדיפות תינתן למאכלים אתניים ופיוז'ן המספקים חוויה של חקר וגילוי. תיבול עז ומרקמים מגוונים הם מרכיבים קריטיים בכל צלחת.

קשתים שונאים שיגרה ומעדיפים לחיות את הגיוון בכל תחום בחייהם ועל כן גם באוכל הם נוטים להשתעמם מחזרה על מנות שהם כבר אכלו גם אם המנות קלעו לטעמם בפעם הקודמת.

מזל קשת יעדיף לבקר במסעדות שהמטבח שלהן משקף תחושת חירות ואוכל בלתי צפוי, כמו מסעדות עם קונספט של "מה שהשף ליקט בגינה מאחורה" או מקומות עם נוף עוצר נשימה שמחברים בין ארוחה לטבע.

תחביבים ופנאי

הקשת, באופיו האופטימי, האוהב חופש והסקרן, מעדיף לבלות את שעות הפנאי שלו בפעילויות שמרחיבות את אופקיו ומזמינות הרפתקאות. אנשי קשת נהנים מטיולים למקומות חדשים ומרתקים, בין אם מדובר בטיולי טבע קצרים או במסעות למדינות זרות. הם אוהבים לחוות תרבויות שונות, לגלות מנהגים חדשים וללמוד על ההיסטוריה והגיאוגרפיה של מקומות שונים.

בנוסף, מזל קשת נמשך לפעילויות שבהן הוא יכול להביע את תחושת החופש והאוטונומיה שלו. תחביבים כמו רכיבה על סוסים, קיאקים או רכיבה על אופניים הם בדיוק ברוחו. הוא גם נהנה מפעילויות יצירתיות שמאפשרות לו להביע את עצמו, כמו כתיבה, ציור או צילום. מזל קשת מחפש תחביבים שמאפשרים לו לחקור, ללמוד ולהרחיב את אופקיו, פעילויות ספורטיביות תחרותיות יהיו גם הן המועדפות עליו כאופייני למשפחת מזלות האש (ביחד עם אריה וטלה) אליהם הוא משתייך.

בשעות הפנאי יחפש הקשת פעילויות ספורטיביות תחרותיות כאופייני למשפחת מזלות האש

מקצועות המתאימים למזל קשת

מזל קשת מתאים למקצועות הדורשים חופש, הרפתקנות ורוח חקר. הם מתאימים לתפקידים בתחומים כמו תיירות, הדרכה, עיתונאות, או אקדמיה, שבהם הם יכולים להרחיב את אופקיהם ולחוות דברים חדשים. מזל קשת מתאים גם לתחומים שמחייבים חשיבה פילוסופית או חקירה רוחנית, כמו פילוסופיה, דת, או מדעי הרוח. הם מתאימים גם לתחומים יצירתיים שבהם הם יכולים לבטא את יצירתיותם ולחוות את החירות שלהם.

בעבודה

בעבודה הקשתים נהנים מסביבת עבודה גמישה ודינמית, שבה הם יכולים לחקור ולגלות. הם אוהבים לעבוד בסביבה שמעודדת חשיבה חופשית ואינטליגנטית, ולא מעדיפים עבודה שמגבילה אותם או מחייבת שגרה קבועה. קשתים מחפשים עבודה שתאפשר להם להתפתח וללמוד תוך כדי עבודה, ולא מפחדים לקחת סיכונים או לנסות דברים חדשים.

איך קשת מתנהל כבוס?

כמנהלים או בוסים קשתים יפגינו גישה פתוחה ומעודדת. הם יקדמו רעיונות חדשים ויעודדו חדשנות ויצירתיות בקרב העובדים שלהם. קשתים יכולים להיות מנהיגים מרתקים, שמעודדים צמיחה ולמידה. עם זאת, הם עלולים להתמודד עם קשיים בהתמקדות ובהתמדה, ולפעמים ייתכן שלא יצליחו לשמור על התחייבות לפרויקטים ארוכי טווח או שגרתיים מדי.


מזל קשת – לקריאה נוספת

 • ילד במזל קשת – מדריך הורים

  ילד במזל קשת – מדריך הורים

  ילדים במזל קשת אופטימיים וסקרניים מטבעם ותמיד יחפשו את הדבר הבא שיעורר את סקרנותם. אוהבי הרפתקאות וטיולים. מדריך הורים מקיף לילדים במזל קשת.


 • מזל קשת – תחזית שנתית 2024 – דייטינג ופנויים פנויות

  מזל קשת – תחזית שנתית 2024 – דייטינג ופנויים פנויות

  תחזית שנתית מלאה לשנת 2024 לילידי מזל קשת – דייטינג ואהבה. מהם התקופות והימים המוצלחים לדייט ראשון? ואיך כדאי לפעול כדי להגדיל את הסיכויים למצוא זוגיות נכונה


 • מזל קשת – תחזית שנתית 2024 – אהבה וזוגיות

  מזל קשת – תחזית שנתית 2024 – אהבה וזוגיות

  תחזית שנתית מלאה לשנת 2024 לילידי מזל קשת באהבה וזוגיות, מה מצפה לכם ב-2024? איך הכוכבים ישפיעו על הזוגיות שלכם ומאילו תקופות כדאי לכם להיזהר.


 • בת מזל קשת בזוגיות – עשה ואל תעשה

  בת מזל קשת בזוגיות – עשה ואל תעשה

  בת מזל קשת היא טיפוס הרפתקני, שאוהבת את עצמאותה. איך היא במערכות יחסים ארוכות טווח? איך כדאי לפעול כדי להצליח בקשר זוגי איתה וממה כדאי להמנע?


 • מזל קשת

  מזל קשת

  מזל קשת – יסוד אש, איכות משתנה, מזל החופש, ההשכלה וההרפתקאות, איך כל העצמאות של המזל עובדת לו במערכות יחסים? ואיך בחברות או במקום העבודה?


 • מזל קשת – התאמה זוגית אסטרולוגית

  מזל קשת – התאמה זוגית אסטרולוגית

  מזל קשת – יסוד אש, איכות משתנה. התאמה זוגית אסטרולוגית, אילו מזלות הכי מתאימים לו לקשר זוגי מאיזה מזלות יש להתרחק, ועם איזה מזל הוא הכי יסתדר במיטה.


 • איכות משתנה – תאומים, קשת, דגים ובתולה

  איכות משתנה – תאומים, קשת, דגים ובתולה

  איכות משתנה, המזלות תאומים, קשת, דגים, בתולה, איך מזלות המשתייכים לאיכות זו מתאימים זוגית למזלות באיכויות אחרות…?


 • אסטרולוגיה | יסוד אש והתאמה זוגית

  אסטרולוגיה | יסוד אש והתאמה זוגית

  מזלות האש- אריה, טלה, קשת, כיצד מזלות אלו פועלים באהבה ואלו יסודות אחרים מתאימים זוגית ליסוד האש


פרסומת

Love on

לאב און - המגזין למיסטיקה רומנטית - אסטרולוגיה, נומרולוגיה, אסטרולוגיה סינית ומאמרי מיסטיקה. אוספי מוזיקה רומנטית ומדור יחסים מורחב. המגזין פועל מ-2010 עם מאמרים וכתבות ייחודיים לאתר שנכתבו בידי מיסטיקנים, מאמנים אישיים, עורכי מוזיקה, יועצי אופנה וזוגיות.

מאמרים קשורים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button