אסטרולוגיה
מאמרים חמים

דירוג 10 זוגות המזלות האסטרולוגים המוצלחים ביותר

איזה מזל הכי מתאים לדלי? ועם איזה מזל הסרטן מסתדר מצוין? דירוג 10 הזוגות האסטרולוגים הנוצצים והמוצלחים ביותר בגלגל המזלות

[custompagebreak]

אנחנו תמיד מצליחים להיתקל בזוגות אסטרולוגים שהתאימו כמו כפפה ליד. הם היו כאלה שיכלו להשלים את המשפטים של השני, לבצע פעולות משותפות בהתאמה מושלמת, או אפילו להשתמש בחוט הדנטלי של השני (למרות שאנחנו ממליצים על חוט דנטלי אישי – זה ממש לא הגייני).

כך שאם אתם בפאזה של "זה זמן למצוא את המזל שלי" או אם אתם סתם רוצים לפנק את האסטרולוג הפנימי שבכם עם קצת דעה כוכבית, תתכוננו לדירוג שלנו של עשרת זוגות אסטרולוגים המוצלחים ביותר, אלו שיוצרים סיפורי אהבה שגם רומיאו ויוליה היו מקנאים בהם. הנה הרשימה שעשויה לגרום לך לבדוק מה המזל של הקולגה במשרד, של הברמן החתיך או אפילו של הדודה הרחוקה שפגשתם בחתונה… נראה אתכם מנחשים איזה זוג אסטרולוגי דירגנו במקום הראשון.

אנחנו מתחילים עם דירוג הזוגות האסטרולוגים

מקום 10

שור ובתולה – ציון 70

זוגות אסטרולגים - שור ובתולה

מזל שור ומזל בתולה משתפים פעולה בצורה טבעית בזכות הערכים המשותפים שלהם כשייכים ליסוד האדמה הפרקטי. שני המזלות מחפשים יציבות, התמסרות, ואמינות בקשר. מזל שור חובב הנאות ואוהב להנות מהחיים בפשטותם, בעוד מזל בתולה הוא מסודר, נקי ואוהב שגם הסביבה שלו תשקף את זה. שור מצליח להביא לבתולה את היכולת להירגע וליהנות מהחיים, בעוד בתולה מסייעת לשור לשמור על סדר וארגון בחייו.

למה הקשר ביניהם דומה?

השור הוא המטבח המאובזר והמזמין, בעוד הבתולה היא השף המיומן והמדויק. השור מספק את הבסיס היציב והבתולה מזרימה את היצירתיות והטעמים.

ומה בכל זאת יכול להפריע?

מזל בתולה יכול להרגיש כי מזל שור אינו מבין את הצורך שלו בהגדרות ובתקנות, ועשוי להרגיש כי השור אינו מספיק מחויב לפרטים הקטנים. מצד שני, שור עשוי להרגיש כי בתולה מתעקשת על יתר לגבי פרטים ואינה מסוגלת להשאיר דברים לפשטותם. השור יכול להיות שגרתי במיוחד, ובתולה יכולה להיות ביקורתית ודואגת ולהוציא אף את השור הרגוע משלוותו.

מקום 9

גדי ותאומים – ציון 75

זוגות אסטרולגים - גדי ותאומים לאב און המגזין למיסטיקה רומנטית

שילוב בין יסוד האדמה של הגדי אל יסוד האויר של התאומים, מזל גדי הפרקטי, הנחוש במטרותיו, ומזל תאומים התקשורתי הסקרן והתוסס, כל אחד מביא את היתרונות שלו לקשר. מזל גדי מספק את היציבות והעקביות, ומזל תאומים מספק את הגיוון והרענון.

יחד הם יכולים ליצור שילוב של אמינות וריגושים. מצד אחד התקווה לטווח הארוך שמזל גדי מביא עם יכולתו לתכנן ולבנות, ומהצד השני התרומה היומיומית של מזל תאומים בכוח הפריחה והחיפוש המתמיד אחר חוויות חדשות.

למה הקשר ביניהם דומה?

הזוגית ביחד דומה לים וצוק, הגדי הוא הצוק הבטוח, היציב והחזק והתאומים הוא הים הסוחף והדינמי שמטיל את גליו על סלעי הצוק הנחוש ביציבותו.

ומה בכל זאת יכול להפריע?

מזל גדי יכול להרגיש כי מזל תאומים אינו מספיק מחוייב או רציני ביחסיו. מצד שני, מזל תאומים עשוי למצוא את מזל גדי קשה ופרגמטי מדי. כמו כן, ייתכן ויהיו קשיים בתקשורת, שכן מזל גדי נוטה להיות סגור יותר ושמרן. בעוד מזל תאומים אוהב לדבר ולשתף.

תאומים, שמתמסר במהירות מאידיאה אחת לאחרת, עשוי לרגיש כבד ומחויב מידי בקרבת הגדי. מצד שני, גדי, שמצטיין במשא ומתן ממושך, עשוי למצוא את התאומים לא יציב במיוחד ולא משקיע בצורה דומה בקשר.

מקום 8

קשת ודלי – ציון 78

זוגות אסטרולגים - קשת ודלי לאב און המגזין למיסטיקה רומנטית

ההתאמה הזאת היא אחת המפתיעות מבין הזוגות האסטרולוגים, מזל קשת ומזל דלי משתפים פעולה באופן מעורר השראה, כל צד נמשך לחשיבה המקורית והחוקרת אצל הצד השני. קשת ביסוד האש, אוהב לחקור ולהתפתח, ודלי כמזל אוויר מעריך חופש וחידוש. יחד, הם יכולים לחקור רעיונות ואפשרויות חדשים, תוך כדי שמירה על מרחב פעולה הדדי.

מזל קשת מביא את האופטימיות והתשוקה ללמוד, ומזל דלי מביא את האכפתיות לחברה ולכלל האנושות, ביחד הם חברותיים ואוהבים לחלוק רעיונות וחוויות עם אחרים וליצור מסביבם אווירה של צמיחה והתפתחות.

למה הקשר ביניהם דומה?

קשת ודלי הם כמו שני עננים שמרחפים בשמיים הזוגיים. הם מתמזגים ומשתנים באופן טבעי, מייצרים מזג אוויר נעים לאהבה. אם יש סערה, הם תמיד יוכלו להמריא יותר גבוה מעליה.

ומה בכל זאת יכול להפריע?

קשת יכול להיות מאוד נועז ובלתי מנוכר, וזה יכול להפריע לדלי שאוהב להיות מקורי ולחפש את החדש. דלי, מצדו, יכול להיות קצת נתרן ומתקשה להתמקד בפרויקט אחד בלבד, מה שיכול להפריע לקשת שמחפש את האמת בכל דבר. שני המזלות יכולים להיות חסרי סבלנות ובעלי קושי להתמקד בפרטים הקטנים. זה עשוי ליצור סיכונים של אי הבנה וקונפליקטים.

בנוסף, כיוון ששניהם אוהבים חירות, ייתכן ויהיו קשיים בהתמקדות במערכת יחסים בלעדית ויציבה, וייתכן שיהיה קשה להם לקבל החלטות משותפות.

מקום 7

עקרב ודגים – ציון 80

זוגות אסטרולגים - עקרב ודגים לאב און המגזין למיסטיקה רומנטית

אחת מהזוגות האסטרולוגים העמוקים והמעניינים ביותר. שני המזלות שייכים לאלמנט המים ועל כן שניהם רגישים, מבינים ומרגשים.

עקרבים בעלי עומק פנימי, מסוגלים להרגיש ולזהות את מה שאחרים נוטים להתעלם ממנו. הם חכמים, יצירתיים, ומחפשים את האמת האמיתית בכל מקום. בנוסף, הם אמיצים ואמינים ועל כן קל להתמודד עם המורכבות של הקשר זוגי.

הדגים הם רגישים, אינטואיטיביים, ומעניקים חשיבות לאהבה ולחרדה. הם מקדישים זמן לטפח מערכות יחסים ולהעמיק את החיבור עם אנשים אחרים. הרגישות שלהם מאפשרת להם להתחבר בצורה מוצלח  וברמה רגשית עמוקה לעקרבים.

למה הקשר ביניהם דומה?

שילוב בין חלב ודבש, העקרב כמו החלב, מסמל את ההזנה הראשונית, את החיים במציאותם הפשוטה והנקייה. מזל הדגים, מצד שני, כמו הדבש, מייצג את המתיקות והאהבה של החיים. בשילוב שלהם, עקרב ודגים יוצרים קשר שהוא יותר מסך חלקיו.

ומה בכל זאת יכול להפריע?

עם כל היכולת לחיבור הרגשי המשא ומתן בין מזל עקרב למזל דגים יכול להיות מורכב. הם נוטים להיות תקועים עמוק במחשבותיהם ופגיעים ורגישים מדי לדחייה, מה שיכול לגרום לקונפליקטים בתוך המערכת הזוגית.

בנוסף, עקרב נוטה להיות שולט וחשוד, בעוד מזל דגים נוטה להיות מבולבל וחסר יכולת התמדה. אם אחד מהם לא יכול יצליח לקבל ולהתמודד עם חסרונות האחר, הם עשויים למצוא את עצמם מתקשים להתמיד במערכת היחסים.

מקום 6

מאזניים ודלי – ציון 83

זוגות אסטרולגים - מאזניים ודלי - לאב און המגזין למיסטיקה רומנטית

שני המזלות שייכים לאיכות האוויר שזה כבר אומר שישנה הבנה משותפת, הדלי הוא המזל היציב בקבוצת האוויר והמאזניים הוא הפעיל. עיסוקם העיקרי של מזלות האוויר הוא חברה ותפיסה סוציאלית ועל כן שני המזלות אוהבים קשרים חברתיים ומחפשים אחר חברה שוויונית. הדלי מאופיין בחשיבה מקורית והמאזניים ישלים את התמונה עם שאיפה להרמוניה.

למה הקשר ביניהם דומה?

לשני מוזיקאים היוצרים להיט פופ, הדלי כותב את מילות שיר מיוחדות והמאזניים מלחין למילים מנגינה מאוזנת, הרמונית וקליטה.

ומה בכל זאת יכול להפריע?

מרוב אוויר לא רואים את התכלס, לדלי יש רעיונות מיוחדים אבל הוא יעדיף ביצועיסט לידו והמאזנים יעדיף לדון על הרעיונות ויתקשה לקחת פעולה.

מזל דלי נוטה לחלום ולשוט בעולמות הדמיון, מה שיכול להפריע למאזניים, שמחפש את האיזון וההרמוניה בפרטים האמיתיים והמעשיים של החיים. מנגד, הדלי יכול לחשוב כי המאזניים מסתובב בסיבובים מיותרים בזמן שהוא מנסה למצוא את האיזון המתאים ומבחינת הדלי, וזה יכול להוות מכשול לאחדות.

מקום 5

בתולה ועקרב – ציון 85

זוגות אסטרולגים - עקרב ובתולה לאב און המגזין למיסטיקה רומנטית

בתולה מזל האדמה והעקרב מאיכות המים הם שני מזלות שיודעים להעריך עומק רגשי ומחויבות. בתולה מספקת את הסדר והמשמעת שעקרב מחפש, בעוד שעקרב מביא לשולחן את התשוקה והריגוש הנחוצים כדי להוציא את הבתולה מגבולותיה.

העקרב מרגיש מחויב לקשר, ובתולה מעריכה את יכולתו של העקרב להיות עמוק ומוקדש לקשר. שניהם אוהבים לבנות ולשפר, ויחד הם מייעלים את החיים שלהם בצורה הרמונית.

למה הקשר ביניהם דומה?

הבתולה היא כמו משקה מרטיני צלול ומדויק והעקרב הוא כמו הטבסקו שמתווסף למרטיני כדי לייצר את מומנט חוויתי עם קצת חריף.

ומה בכל זאת יכול להפריע?

בתולה נוטה לחפש מושלמות, וזה יכול לגרום לה להיות ביקורתית יתר על המידה, עקרב, מצד שני, יכול להיות חשדני מדי ולשאוף לשליטה. לבתולה יהיה קשה לשחרר ולהנות והעקרב יכול להיות נעולה מדי ברגשותיו. אם שני המזלות לא ידעו לשמור על תקשורת פתוחה ולהבין את הצרכים של השני, הם יכולים להימצא במצב תמידי של סכסוך.

מקום 4

אריה וקשת – ציון 88

זוגות אסטרולגים - אריה וקשת

קודם כל מדובר במפגש בין שני מזלות אש שזה כבר אומר מסיבה של אהבת החיים, אופטימיות וקשר בעל תשוקות עזות, האריה מעדיף את החיים הטובים ונהנתן ככל שמתאפשר לו, הקשת אוהב את החופש ואת ההרפתקאות, האריה מזל קבוע ויציב ישמח לקבל את כל מה שהקשת הגמיש עם טעמו הייחודי יביא אל תוך הקשר. שניהם ביחד מאוד פתוחים ברגשותיהם וגם אחד עם השני וקל להם לאהוב ולהתאהב באהבה, ברומנטיקה ובתשוקה ההדדית. זוג זה מקבל אצלנו את המקום ראשון במדד האנרגיה מבין כל הזוגות האסטרולוגים.

למה הקשר ביניהם דומה?

האריה והקשת הם כמו פיצה ברוטב אננס צ'ילי כשהאריה מייצג את הפיצה האיכותית שתמיד מהנה לאכול והקשת הוא התבלין החריף בשילוב הטעם הייחודי של האננס על הפיצה.

ומה בכל זאת יכול להפריע?

שני מזלות אש זה אומר גם קשר מאוד לוהט, אנרגטי, רועש וגם נוטה לריבים כי בסוף שני הצדדים בקשר יודעים להיעלב ולהידלק בשנייה וגם בדרך כלל מאותם דברים. לשני המזלות קשה לשים את הצד השני במרכז – האריה מלכתחילה עסוק ברצונות שלו והקשת פשוט לא שם לב לסביבה כי הוא עסוק בתחושת החופש האישית לה הוא זקוק.

בנוסף שני מזלות אש אומר שיש יותר דיבורים וחיפוש אחר הנאות ופחות מעשים ארציים או מטלות כי זה פשוט לא כיף.

מקום 3

סרטן ודגים – ציון 90

זוגות אסטרולגים - סרטן ודגים. לאב און המגזין למיסטיקה רומנטית

לא במקרה זוג זה הגיע למקום כל כך גבוה בדירוג זוגות אסטרולוגים, למזלות סרטן ודגים מאפיינים מרכזיים דומים הנוגעים בתחום הרגשות, החלומות והרומנטיקה. שניהם מזלות מים, ולכן הם משתפים את העומק הרגשי והרצון להקסים אחרים באמצעות דמיון ורגש אוהב. סרטן מציע בית מחמם ומגן, בעוד דגים ממלא את הקשר בחלומות ובקסם, שניהם מבינים אחד את השני ברמה רגשית ויודעים לתת את החום הרצוי לזוגיות מוצלחת.

למה הקשר ביניהם דומה?

הסרטן הוא הצייר המביע את עצמו באמצעות רגש וקראטיביות ואלו הדגים הם המוזה הממלאים את לב הצייר בדמיון, בחלומות ובקסם.

ומה בכל זאת יכול להפריע?

ודווקא בגלל החיבור הרגשי הסרטן והדגים יכולים להיות רגישים מדי מה שעלול להוביל לקונפליקטים ולבלבולים רגשיים. סרטן יכול להיות מגונן, ודגים לעיתים נסחף לפנטזיות. הם צריכים ללמוד להתמקד במציאות ולא להיסחף יותר מדי לרגשותיהם העמוקים. בנוסף ייתכן גם קושי בתפקוד בחיי היום יום מכיוון ששני בני הזוג נוטים לשקוע בעולמם הפנימי (גם אם הוא משותף) ופחות בעולם הממשי ובנקיטת פעולות במציאות.

מקום 2

תאומים ומאזניים – ציון 93

זוגות אסטרולגים - מאזניים ותאומים - לאב און המגזין למיסטיקה רומנטית

שילוב של שני מזלות אוויר – התאומים מייצג על חופש ביטוי ויצירתיות, ומאזניים מחפש את האיזון וההרמוניה. שניהם נהנים מתקשורת וחברות, וכשהם ביחד הם משלבים את האנרגיה של תאומים עם הדיפלומטיות של מאזניים.

זהו קשר בו התקשורת מפרה ופורחת ושניהם מרגישים חופשיים לחלוק את רעיונותיהם וחלומותיהם. לתאומים ולמאזניים קל בסיטואציות חברתיות הומות אדם, זהו המקום הטבעי שלהם, במקביל נהנים מתקשורת חופשית ביניהם ואוהבים לנתח כל דבר מהזוויות השונות שלו תוך כדי החלפת רעיונות.

למה הקשר ביניהם דומה?

השילוב ביניהם הוא כמו ספר מתח טוב, התאומים הוא הצד הקריאטיבי של הסיפור עם כל הטוויסטים וההפתעות בעלילה ואלו המאזניים הוא הבסיס של הסיפור, זה שמחבר את כל רגעי המתח של התאומים אל תוך עלילה כתובה היטב והרמונית שעושה חשק לקרוא.

ומה בכל זאת יכול להפריע?

תאומים יכול להיות חסר יציבות ומשתנה מדי בעוד מאזניים יכול לאבד סבלנות כשהוא מחפש הרמוניה בכל מחיר. הזוג עשוי למצוא עצמו מתקשה בקבלת החלטות או נתקע במעגלים של דיונים שלא מובילים לשום מקום מועיל.

ובמקום הראשון:

שור וטלה – ציון 95

זוגות אסטרולגים - שור וטלה לאב און המגזין למיסטיקה רומנטית

שילוב של אש ואדמה, הטלה והשור משלימים אחד את השני בצורה מרשימה. מזל טלה מייצג את האש – החומר הדינמי, האופטימי וזה המלא באנרגיה שמניע את בן הזוג לפעולה, והשור האדמתי מספק את היציבות ,האמינות והפרקטיות שמשאירה את הזוגיות ביניהן מאוזנת.

ביחד הם מאפשרים אחד לשני להתמקד במטרות הזוגיות והנפרדות תוך כדי שמירה על האמינות והיציבות שנדרשת לשמירה על קשר אישי עמוק ומלא אהבה הדדית. אין בכלל ספק שזהו אחד מהזוגות האסטרולוגים הטובים ביותר

למה הקשר ביניהם דומה?

וכמו בעולמות המוזיקה, השור הוא המקצב היציב, צליל הבס שמשאיר את הטלה בקצב, הטלה מייצג את המלודיה עשירת תשוקה וחיות, ביחד הם מייצרים שיר מלא רגישות והתרגשות.

ומה בכל זאת יכול להפריע?

הטלה, מלא באנרגיה וחיים, יכול להרגיש מרוסק מתחת לכבד היציבות של השור. מצד שני, השור יכול להרגיש שהטלה מנהל את החיים בצורה מהירה מדי ובלתי יציבה. הם יכולים למצוא את עצמם מתקשים בהבנה של נקודת מבט השני.

פרסומת

Love on

לאב און - המגזין למיסטיקה רומנטית - אסטרולוגיה, נומרולוגיה, אסטרולוגיה סינית ומאמרי מיסטיקה. אוספי מוזיקה רומנטית ומדור יחסים מורחב. המגזין פועל מ-2010 עם מאמרים וכתבות ייחודיים לאתר שנכתבו בידי מיסטיקנים, מאמנים אישיים, עורכי מוזיקה, יועצי אופנה וזוגיות.

מאמרים קשורים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button