אסטרולוגיהתחזית שנתית

מזל שור – תחזית שנתית 2024 – דייטינג ופנויים פנויות

תחזית שנתית מלאה לשנת 2024 לילידי מזל שור - דייטינג ואהבה. מהם התקופות והימים המוצלחים לדייט ראשוןן? ואיך כדאי לפעול כדי להגדיל את הסיכויים למצוא זוגיות נכונה

בשנת 2024, ילידי מזל שור יצאו למסע מלא בהזדמנויות ואתגרים בחיפושם אחר אהבה וקשרים זוגיים. יכולתם להיות פרקטיים ואמינים תסייע להם להתמודד עם השפעות אסטרולוגיות משתנות. עם תכונות אופי כגון יציבות וחום, ילידי שור ימצאו את עצמם חווים תקופות של צמיחה רגשית ופתיחות לזוגיות חדשה.

בחודשים הראשונים של השנה, ילידי שור יתמודדו עם אתגרים שמביאים עימם היבטים אסטרולוגיים כמו שמש ריבוע ראש הדרקון ומארס ריבוע כירון, שיכולים לגרום למתחים ואי-הבנות בקשרים. יחד עם זאת, חודשי האביב מביאים עימם אנרגיות חיוביות של רומנטיקה ותשוקה, המושפעות מכוכבי לכת כמו מארס בדגים ושמש בשור, המעודדים תקשורת עמוקה וחיבורים רגשיים.

בחודשי הקיץ, ילידי שור יכולים לצפות להתחדשות רומנטית, כאשר ונוס באריה מעודדת תשוקה ורומנטיקה. זהו זמן טוב להפגין את עצמכם ולקחת יוזמה בקשרים. עם זאת, יש להיזהר ממרקורי בנסיגה בסרטן, העלולה לגרום לבלבול ומתחים בתקשורת בדייטים.

לקראת הסתיו, תתמודדו עם תקופה של התבוננות. ונוס ומארס בסרטן מביאים עימם עומק רגשי ואמפתיה, מעודדים שיחות רגשיות ותמיכה בקשרים. זהו זמן מתאים לחיזוק הקשרים הזוגיים והתמודדות עם סוגיות רגשיות.

ונוס ומארס בסרטן מביאים עימם עומק רגשי ואמפתיה, מעודדים שיחות רגשיות

בחודשי החורף, ילידי שור ימצאו את עצמם בתקופה של צמיחה והתחדשות. זהו זמן מעולה להתמקד בפיתוח עצמי ולקבל שינויים בחיי הזוגיות, בהשפעה מההיבט של צדק במשולש לפלוטו. השנה הזו מציעה לילידי שור הזדמנויות רבות לצמיחה והתחדשות בתחום האהבה והקשרים הזוגיים.

בסופו של דבר, שנת 2024 היא שנה של פתיחות וצמיחה עבור ילידי מזל שור בחיפוש אחר אהבה. תקופות חיוביות מיוחדות יחולו בחודשים האביביים, כאשר הכוכבים מתוחכמים לטובתם, והסיכויים למצוא זוגיות אמיתית יהיו במיטבם.

התחזית השנתית המלאה ממש כאן בהמשך פלוס בונוס קטן – 5 התאריכים שיש ממש להיזהר מהם, אם תכננתם לצאת לדייט באותו יום כדאי לך לחשוב פעמיים

תחזית שנתית לילידי מזל שור – מחפשים אהבה

ינואר – פברואר 2024

ונוס בגדי (12.02.2024 – 06.03.2024)
ונוס במזל גדי מעניק יציבות רגשית, יחד עם אטרקציה לקשרים רציניים. זהו זמן טוב ליצירת קשרים חדשים עם פוטנציאל לטווח הארוך.
הטוטאליות הרגשית, והאמינות שלכם כילידי שור יכולים להתבטא בצורה משמעותית. זהו זמן להשקיע בקשרים שמביאים איכות ועומק.
מה כדאי לעשות:
חשוב להתחבר לכוחות היציבים והמעמיקים שלכם, ולחפש אנשים ששואפים לקשר רציני וארוך טווח כמוכם.

שמש בזווית דיסהרמונית (ריבוע) לראש דרקון (10 בינואר, 2024)
זמן של אי-ודאות ומתח בקשרים, ילידי שור ידועים ביציבותם ובהיותם אמינים ועל כן יוכלו לצלוח את ההיבט השלילי הזה בצורה קלה יותר משאר המזלות, אך עדיין כדאי לקחת יום זה בזהירות יתר.
מה כדאי לעשות: אם אתם בדרך לדייט ראשון עדיף שתדחו אותו ליומיים אחר כך, אבל אם בכל זאת אתם כבר יוצאים אז נסו לדבר בכנות ובשקיפות על רגשותיכם ותכנוני העתיד. תקשורת ברורה תסייע למנוע מתחים וחוסר הבנות.

מארס בזווית דיסהרמונית (ריבוע) לכירון (25 בינואר, 2024)
זמן זה מביא אתגרים רגשיים וקושי בלמידה מטעויות קודמות, כילידי שור, אתם עקביים וחזקי רצון. השתמשו בתכונות אלו לפתח אסטרטגיות חדשות במציאת אהבה.
מה כדאי לעשות: פתחו את הלב ללקחים מהעבר וקבלו את המציאות כפי שהיא. תרגלו סבלנות ופתיחות בקשרים הזוגיים.

מרץ – אפריל 2024 

שמש בשור (19.4.2024 – 20.5.2024)
עם הגעת השמש למזל שור, התחושה של ביטחון ויציבות תהיה בשיאה. זהו זמן מצוין לחיזוק העצמי ולפיתוח קשרים זוגיים.
האינטואיציה והביטחון העצמי שלכם יעזרו לכם לפעול באופן שמחזק את הזוגיות והאהבה.
מה כדאי לעשות: הקדישו זמן לפיתוח עצמי, תתחברו לצרכים ורצונות האישיים שלכם, ובנו עליהם קשרים זוגיים עמוקים ומשמעותיים.

מאדים בדגים (23.04.2024 – 31.05.2024)
מאדים במזל דגים מעודד את הצד הרגשי והרומנטי. זהו זמן של חוויות רומנטיות וקסומות.
היכולת שלכם להביע רגשות עמוקים תועצם. זהו הזמן לחוות ולחלוק רגעים משמעותיים עם אחרים.
מה כדאי לעשות: פתחו את ליבכם לחוויות רומנטיות חדשות, ואל תהססו להראות את הצד הרגשי והרומנטי שלכם.

מאי – יוני 2024 

מרקורי בשור (31.05.2024 – 13.06.2024)
מרקורי בשור מביא עמו את היכולת לתקשורת עמוקה, מציאותית ומושקעת. כילידי שור, תקופה זו מתאימה לכם לבירור צרכים ותוכניות במערכות היחסים. זהו הזמן לפתח גישה מתונה ומעמיקה בקשרים החדשים.
מה כדאי לעשות: נצלו את התקופה לשיחות משמעותיות וכנות עם בן/בת הזוג או עם אנשים שאתם מתעניינים בהם.

צדק בזווית חיובית (משולש) לפלוטו (2.6.24) 
זמן של שינויים משמעותיים והזדמנויות לצמיחה בקשרים. כילידי שור, זהו זמן מעולה להתפתחות והתחדשות בתוך התא הזוגי. יש כאן הזדמנות להעמקת הקשרים הקיימים ולחיזוקם. 
מה כדאי לעשות:  הקדישו זמן לפיתוח עצמי וקבלת שינויים בחיי הזוגיות שלכם, זה הזמן שלכם לרענן את החוקים ולשפר את חיי הזוגיות כדי לחזקם.

ונוס בתאומים (12.06.2024 – 06.07.2024)
תקופה זו מעודדת קלילות וחופש באהבה. עבור ילידי שור, זהו הזמן ליהנות מהאהבה באופן חדש ומרענן. אתם עשויים למצוא את עצמכם נמשכים לקשרים קלילים יותר, עם דגש על תקשורת ושיחה.
מה כדאי לעשות:

צאו למפגשים רומנטיים, נסו פעילויות חדשות ומרגשות יחד עם בן/בת הזוג.

מרקורי בתאומים (14.06.2024 – 28.06.2024)
התקופה מתאימה לפתח תקשורת קלילה וליצירת קשרים חדשים. כילידי שור, זהו הזמן להרחיב את מעגל החברים המשותף שלכם ואולי להכיר אנשים חדשים שיכולים להוביל לקשרים אהבה.
מה כדאי לעשות:  היו פתוחים לשיחות חדשות, והשתמשו בחן האישי שלכם ליצירת קשרים. נסו להשתמש במיומנויות התקשורת הטובות שלכם כדי לייצר קשרים עמוקים יותר.

 

יולי – אוגוסט 2024 

נפטון בנסיגה בדגים (2 ביולי – 7 בדצמבר)
נפטון בנסיגה בדגים יכול להביא ערפיליות בקשרים. כילידי שור, ייתכן שתרגישו ערפיליות או חוסר בהירות בזוגיות.
מה כדאי לעשות: חשוב לשמור על פתיחות וכנות. עשו מאמצים לראות את המציאות בצורה ברורה ולהימנע מהבנות מוטעות.

ונוס בסרטן (07.07.2024 – 30.07.2024)
ונוס בסרטן מזמנת עומק רגשי וקשרים משמעותיים. כילידי שור, זו הזדמנות להתחבר לאמפתיה ולקשרים רגשיים עמוקים.
מה כדאי לעשות: פנו את תשומת ליבכם לקשרים הרגשיים שלכם. הקשיבו והיו נוכחים עבור בן/בת הזוג.

ונוס באריה (31.07.2024 – 24.08.2024)
ונוס באריה מביאה אנרגיה של תשוקה ורומנטיקה. כילידי שור, תוכלו לנצל את הזמן הזה לחוויות רומנטיות עזות. זהו הזמן להראות את עצמכם באומץ ולקחת יוזמה בקשרים.
מה כדאי לעשות: התחברו לצד המלא תשוקה שלכם ותפתחו את הקשרים הזוגיים בפתיחות ואמיצות, אל תפחדו להפגין רגשות יציבים וטוטאליים.

מרקורי בנסיגה (5 באוגוסט – 28 באוגוסט)
תקופת המחשבה והתבוננות. כילידי שור, ייתכן שתרגישו צורך לשקול מחדש את האופן בו אתם מתקשרים בדייטים ראשונים, סיכוי גבוה שיהיו קצרים בתקשורת וחוסר טקט ריגשי.
מה כדאי לעשות: זהו זמן מתאים להעריך מחדש ולשפר את התקשורת שלכם. הימנעו מהבנות שגויות ושיחות רגישות, שימו לב איך אתם מתבטאים בדייטים הראשונים, נסו לדבר פחות ולהקשיב יותר.

ספטמבר – אוקטובר 2024 

מארס בסרטן (20.10.2024 – 20.01.2025)
מארס בסרטן מעודד רגשיות ואמפתיה. זו הזדמנות לכם, ילידי שור, לחזק את הקשר הרגשי עם בני הזוג ולהתמודד עם אתגרים זוגיים ברגישות.
מה כדאי לעשות: הקשיבו לרגשות שלכם ושל בן/בת הזוג. פתחו בשיחות עמוקות ותומכות שיביאו לקירבה רגשית.

נובמבר – דצמבר 2024 

ונוס בגדי (02.12.2024 – 27.12.2024)
פתחנו את השנה עם ההיבט הזה ושוב אנחנו עם ונוס בגדי, סוגרים שנה.
ונוס במזל גדי מעניק יציבות רגשית, יחד עם אטרקציה לקשרים רציניים. זהו זמן טוב ליצירת קשרים חדשים עם פוטנציאל לטווח הארוך.
הטוטאליות הרגשית, והאמינות שלכם כילידי שור יכולים להתבטא בצורה משמעותית. זהו זמן להשקיע בקשרים שמביאים איכות ועומק.
מה כדאי לעשות:
חשוב להתחבר לכוחות היציבים והמעמיקים שלכם, ולחפש אנשים ששואפים לקשר רציני וארוך טווח כמוכם.

5 תאריכים גרועים השנה להתחיל קשר חדש או לצאת לדייט ראשון

10 בינואר – ונוס במשולש עם פלוטו (דירוג סיכון 8/10)
ההיבט הזה עלול להביא לעוצמות רגשיות ומאבקי כוח, שעלולים להתבטא במערכות יחסים חדשות בדרכים מאתגרות. ילידי שור צריכים להיזהר מהפקרת היציבות הרגשית שלהם ולהימנע מלהיקלע לסיטואציות מורכבות בפגישות ראשונות.

15 במרץ – ונוס בריבוע אל מול פלוטו (דירוג סיכון 9/10)
הריבוע הזה עלול לגרום לקנאה, חשדנות ומשחקי כוח בקשרים. זהו זמן שבו ילידי שור צריכים להימנע מלהיפתח לקשרים חדשים, כי התחושה הכללית עלולה להיות מורכבת ומלחיצה.

3 ביולי – ונוס בריבוע אל מול אורנוס (דירוג סיכון 7/10)
ההיבט הזה יכול להביא להפתעות ולשינויים בלתי צפויים במערכות יחסים. ילידי שור יכולים להרגיש אי ודאות וחוסר ביטחון, ולכן עדיף להימנע מלקיים פגישות ראשונות בתקופה זו.

18 באוגוסט – ונוס בנגדיות אל מול סאטורן (דירוג סיכון 8/10)
הנגדיות הזו עלולה לגרום לקשיים בביטוי רגשות ובקבלת החלטות קשות במערכת יחסים. ילידי שור יכולים להרגיש מגבלות ולחצים, ועלולים לפספס הזדמנויות לקשרים חדשים.

28 באוקטובר – ונוס בריבוע אל מול סאטורן (דירוג סיכון 8/10)
ריבוע זה עלול להביא לתחושות של בדידות וחוסר ביטחון במערכות יחסים. ילידי שור עלולים להיתקל בקשיים ביצירת קשרים חדשים, ולכן עדיף להימנע מפגישות ראשונות בתקופה זו.

פרסומת

Love on

לאב און - המגזין למיסטיקה רומנטית - אסטרולוגיה, נומרולוגיה, אסטרולוגיה סינית ומאמרי מיסטיקה. אוספי מוזיקה רומנטית ומדור יחסים מורחב. המגזין פועל מ-2010 עם מאמרים וכתבות ייחודיים לאתר שנכתבו בידי מיסטיקנים, מאמנים אישיים, עורכי מוזיקה, יועצי אופנה וזוגיות.

מאמרים קשורים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button