אסטרולוגיהתחזית שנתית

מזל אריה – תחזית שנתית 2024 – אהבה וזוגיות

תחזית שנתית מלאה לשנת 2024 לילידי מזל אריה באהבה וזוגיות, מה מצפה לכם ב-2024? איך הכוכבים ישפיעו על הזוגיות שלכם ומאילו תקופות כדאי לכם להיזהר.

שנת 2024 מביאה עימה תהליכים דינמיים ומשמעותיים לילידי מזל אריה בתחום הזוגיות. הם יתמודדו עם אתגרים והזדמנויות המתקיימים במערכות יחסים קיימות, תוך הצגת תכונות אופייניות כגון אמיצות, נחישות, ורצון להוביל ולהשפיע.

בחודשים ינואר-פברואר, השמש במזל גדי מעניקה לילידי אריה את האנרגיה להיות פרגמטיים וממוקדים במערכות יחסים קיימות. יש לנצל זאת לחיזוק קשרים ולהתמודדות עם אתגרים בצורה עניינית ומעשית.

ונוס בדלי בפברואר מביאה עימה אווירה של חברותיות וקלילות, מה שמעודד את ילידי אריה להתנסות בדברים חדשים במערכות יחסים זוגיות קיימות. זו הזדמנות להפתיע את בני הזוג ולחדש את הקשרים.

במרץ ואפריל, מארס בתאומים מעודד את ילידי אריה להתמודד עם חוסר ביטחון במערכות יחסים ולהביא תנופה והתחדשות. זה הזמן לבחון את המחויבות ולקחת יוזמות לשיפור הקשר.

מאי ויוני מתאפיינים בהיבטים של ונוס ומרקורי בתאומים, שמביאים עימם תחושת חדשנות ופתיחות. ילידי אריה ימצאו את עצמם פתוחים יותר לדיאלוג ולשיחות מעמיקות בקשרים זוגיים.

ונוס בסרטן בחודש יוני מעודדת עמק רגשי ואינטימיות במערכות יחסים. ילידי אריה יוכלו לחוות תחושה חזקה יותר של קרבה ואהבה, אך גם תלות רגשית עשויה להתעורר.

לסיכום, שנת 2024 היא שנה של צמיחה והתמודדות עבור ילידי מזל אריה בתחום הזוגיות. הם יתמודדו עם אתגרים, ינצלו הזדמנויות לחיזוק והעמקת הקשרים הזוגיים וילמדו להפעיל את תכונות המזל שלהם לטובת הקשר.

תחזית שנתית לילידי מזל אריה – אהבה, זוגיות ונישואין

ינואר – פברואר 2024 

שמש בדלי (20.1.24 – 19.2.24), עוצמת היבט: 7
בתקופה זו, שמש בדלי מעניקה לכם, ילידי אריה, אנרגיה של חדשנות ורעננות. תחפשו דרכים יצירתיות לחידוש הקשר עם בן/בת הזוג, ותרגישו צורך לחוות הרפתקאות חדשות יחד. הזדמנויות לשיפור התקשורת והבנה הדדית יעלו.
מה כדאי לעשות: השתמשו בכישרון המנהיגותי והחמימות שלכם כדי להוביל לשינויים חיוביים במערכת היחסים.

מרץ – אפריל 2024 

מרקורי בטלה (9.3.24 – 15.5.24), עוצמת היבט: 7
מרקורי בטלה יעודד אתכם לדבר בפתיחות ולהביע את רצונותיכם בביטחון. זהו זמן מתאים לדון בעתיד המשותף ולתכנן שינויים. הזהירות נדרשת בנושא של ניסוחים – פעמים רבות תחושת הביטחון שלכם עלולה להתפרש כעקשנות. המיקום של מרקורי באחיו של האריה למזלות האש, הטלה, בסה"כ היבט הרמוני לאריות, מכניס להם את התיבול הנדרש להיות יותר דומיננטיים, אבל גם לעיתים דומיננטיים מדי, נוטים לריב ואף כוחניות ברצון לקבוע את מהלך השיחה וההחלטות.
מה כדאי לעשות: היו פחות עקשנים, שמרו על גמישות והקשבה לדעות השונות, השתדלו לא להתלהם יותר מדי.

שמש בטלה (21.3.24 – 20.4.24), עוצמת היבט: 6
השמש בטלה מביאה אנרגיה של פעולה והתחדשות. ילידי אריה ירגישו צורך לקחת יוזמה במערכת היחסים ולהציע רעיונות חדשים. זהו זמן טוב להתחיל פרויקטים משותפים או לתכנן חופשות.
מה כדאי לעשות: היזהרו מהתנהגות אימפולסיבית ושמרו על תקשורת פתוחה ואמיתית עם בן/בת הזוג. 

ונוס בטלה מזמינה אתכם ילידי מזל אריה לתכנן פעילויות רומנטיות בדגש על כאלו הקשורות לטבע. תחזית שנתית 2024

ונוס בטלה (5.4.24 – 29.4.24), עוצמת היבט: 7
בתקופה זו, ונוס בטלה מזמינה אהבה נלהבת ורומנטיקה. ילידי אריה ירגישו דחף להפגין תשוקה ולהיות יותר יצירתיים בקשרים הזוגיים.
מה כדאי לעשות: תכננו פעילויות רומנטיות ותיהנו מהזדמנויות לחידוש רגשי. הזהרו מהתנהגות דרמטית או עקשנית ושמרו על גמישות בתקשורת.

מאי – יוני 2024 

שמש בתאומים (20.5.24 – 21.6.24), עוצמת היבט: 8
בתקופה זו, השמש בתאומים מעודדת תקשורת וסקרנות. תחפשו דרכים חדשות להעשיר את הקשר ולחקור נושאים חדשים יחד. זהו זמן מעולה ליזום פעילויות משותפות ולהשקיע בלמידה וצמיחה משותפת.
מה כדאי לעשות: זה הזמן לצאת קצת מהקיבעון שלכם ולהיות יותר ספונטניים וזורמים, בעיקר עם הצד השני ישמח לקבל ממכם בהשאלה את המושכות.

מרקורי בתאומים (3.6.24 – 17.6.24), עוצמת היבט: 6
במעברו של מרקורי בתאומים, ילידי אריה ירגישו צורך להתבטא ולשתף בצורה חופשית. תקופה זו מתאימה לדיונים ולתכנון עתידי במערכת היחסים.
מה כדאי לעשות: הזהירות נדרשת בשימור הכנות ובהימנעות ממשחקים רגשיים או תקשורת כפולה.

שמש בסרטן (21.6.24 – 22.7.24), עוצמת היבט: 7
חודש לפני שהשמש מגיעה אל המזל שלכם והחגיגות מתחילות אנחנו בחודש של מזל סרטן, פה יש איזו רגיעה כזאת, מגלים את הרכות הפנימית שבכם, את הרצון להתפנק קצת באווירה בייתית יותר, לגרגר בהנאה על השזלונג אבל גם במקביל להתעסק יותר בבפנים, ברגש, שם לא הכל כל כך רגוע, ת'אמת, בכלל לא, יש בחש, בזמן שהשמש נמצאת בסרטן, ילידי אריה ירגישו צורך בקירבה רגשית ובהגברת הביטחון העצמי. תוכלו למצוא נחמה ותמיכה בבן/בת הזוג שלכם, אך גם תצטרכו להתמודד עם רגשות תלות או רגישות עודפת.
מה כדאי לעשות: שאפו לשיתוף ולהבנה, תוך שמירה על עצמאות וגבולות בריאים, אל תסחפו יותר מדי סביב שטויות רגשיות, אל תעלבו יותר מדי מכל דבר, לא בריא, גם ככה קל לכם כאריות להיעלב אז בטח שהסרטן המאסטר של בחישת הרגשות נמצא בסביבה, אז עכשיו זה חודש סתם כזה שאתם עם איזו עודף רגשיות שכמובן יוצאת על מי שהכי קרוב אליכם, צמצמו.

יולי – אוגוסט 2024 

מרקורי באריה (2.7.24 – 25.7.24), עוצמת היבט: 7
מרקורי באריה מעניק לילידי אריה יכולת ביטוי עצמי מחודדת ואסרטיבית. זהו זמן מתאים לדבר על רצונות וציפיות בקשר הזוגי. אך, חשוב להקפיד לא להיות תוקפניים או מכתיבים בתקשורת עם בן/בת הזוג, מכיוון שזה עלול ליצור מתחים.

מארס בתאומים (20.7.24 – 4.9.24), עוצמת היבט: 8
מארס בתאומים מזמין תקופה של סקרנות ותקשורת. תרגישו דחף לחקור וללמוד יחד עם בן/בת הזוג, ותחפשו פעילויות משותפות שמעניקות הרגשת חידוש והתרגשות.
מה כדאי לעשות:  זהו זמן מצוין לפתח תחביבים משותפים ולהשקיע בשיחות מעמיקות. שמרו על קלילות והומור בקשר, תוך כדי חיזוק הקשר הרגשי.

שמש באריה (22.7.24 – 23.8.24), עוצמת היבט: 7
כאשר השמש נמצאת באריה, ילידי המזל ירגישו חיזוק של הביטחון העצמי והעצמה. זהו זמן מתאים לחגיגת האהבה והזוגיות. תהליך זה יכול להיות מעצים, אך חשוב להימנע מאגו יתר ולשמור על קשב לצרכים של בן/בת הזוג. 

ונוס במאזניים (29.8.24 – 22.9.24), עוצמת היבט: 6
ונוס במאזניים מביאה איזון והרמוניה למערכות יחסים זוגיות. ילידי אריה ירגישו צורך להגיע להסכמות ולשיתוף פעולה בקשרים הקיימים.
מה כדאי לעשות: התקופה מתאימה לפתרון סכסוכים ולהגברת האהבה והאחדות. הזהירות נדרשת בהתמודדות עם חוסר ביטחון או תלות רגשית.

השמש במאזניים – זמן טוב לפתור סכסוכים ולחזק את הקשר האישי

ספטמבר – אוקטובר 2024 

מארס בסרטן (4.9.24 – 3.11.24), עוצמת היבט: 6
כאשר מארס נמצא בסרטן, ילידי אריה ירגישו צורך להיות מגוננים ומגנים במערכת היחסים. זהו זמן להציג רגישות ותמיכה, אך גם להיות מודעים לצורך בשיתוף פעולה והבנה.
מה כדאי לעשות: פתחו בשיחות על רגשות וצרכים משותפים, תוך שמירה על איזון בין תמיכה לעצמאות.

שמש במאזניים (23.9.24 – 23.10.24), עוצמת היבט: 6
בעונת המאזניים, ילידי אריה יכולים למצוא את עצמם מבקשים הרמוניה ואיזון יותר מתמיד במערכת היחסים הזוגית. זהו זמן טוב לפתור סכסוכים ולחזק את הקשר האישי, אך יש להיזהר מלהיות פסיביים יתר על המידה ולהתפשר על עצמאותכם.

נובמבר – דצמבר 2024 

מארס באריה (3.11.24 – 31.12.24), עוצמת היבט: 8
בתקופה זו, מארס באריה מעניק אנרגיה ודרייב לילידי המזל. הזמן מתאים להפגנת אהבה אקטיבית ולקידום יוזמות זוגיות. האתגר הוא לשמור על איזון ולא להיות יותר מדי שלטניים או דומיננטיים במערכת היחסים.

מרקורי בקשת (2.11.24 – 31.12.24), עוצמת היבט: 6
מרקורי בקשת מזמין תקופה של תקשורת פתוחה והרפתקנית. ילידי אריה יוכלו לחוות שיחות מרתקות ולחשוף צדדים חדשים בקשר הזוגי. הזהירות היא בלהימנע מלהיות יומרניים או לקחת סיכונים לא מחושבים במערכת היחסים.

פרסומת

Love on

לאב און - המגזין למיסטיקה רומנטית - אסטרולוגיה, נומרולוגיה, אסטרולוגיה סינית ומאמרי מיסטיקה. אוספי מוזיקה רומנטית ומדור יחסים מורחב. המגזין פועל מ-2010 עם מאמרים וכתבות ייחודיים לאתר שנכתבו בידי מיסטיקנים, מאמנים אישיים, עורכי מוזיקה, יועצי אופנה וזוגיות.

מאמרים קשורים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button