טיפים לדייט ראשון ותחילת קשר

להיות רווקים בימינו זה עסק בכלל לא פשוט,  כולם מסביבנו מנפנפים בזוגיות המוצלחת שלהם בעשרות תמונות או תגובות בפייסבוק ונראה שהמשימה למצוא את האחת או האחת נראית כמעט בלתי אפשרית.
נכון, יש אתרי הכרויות, אפליקציות בטלפון,  יש חברים ברשתות החברתיות אבל עדיין על אף המבחר העצום אתם אינכם מתקדמים לעבר זוגיות מנצחת.

הדייטים הראשונים הם תמיד הקשים ביותר, אתם צריכים להראות במיטבכם, לשמור על שיחה מוצלחת ולתת לצד השני את הרושם שאם הם לא ייצאו אתכם לפגישה נוספת הם יפספסו אתכם בגדול.
ליצור קליק בפגישה הראשונה זה אירוע נדיר, וגם אם הוא מתקיים, לא בהכרח זה הדבר היוביל לקשר זוגי, דווקא בגלל ההיצע הגדול ואין ספור הדייטים, אנחנו ממהרים לפסול את הדייט שלנו, לפעמים על הדברים הקטנים, “למה היא לובשת דווקא את זה” “אני לא מאמינה שהוא לקח אותי לכאן” “למה היא שומעת מוזיקה דבילית?” ועוד אלפי תירוצים שמונעים מאיתנו להתקדם מהפגישה הראשונה לשנייה.

בעמודים הבאים ריכזנו עבורכם טיפים לדייט ראשון, מה ללבוש לפגישה הראשונה, טיפים לטיפוח, איפה כדאי להיפגש בדייט הראשון, מה להגיד לצד השני ומה עדיף לשמור לעצמנו,  איך לגרום לצד השני לרצות אתכם יותר וגם איך לקרוא מעבר לרושם הראשוני ולהתאהב גם ביופי הפנימי.

איך יודעים שהתאהבתם?

אתם נפגשים כבר לא מעט זמן, יום כן יום למה לא, אתם מתרגשים לקראת, מרגישים את הפרפרים בבטן לפני הדייט, עומדים מול הארון ומלבטים מה ללבוש, ואז מתלבטים שוב , כי אתם פשוט רוצים להראות במיטבכם. מחכים לשיחת הטלפון היומית, וסופרים עד עשר כדאי לא לענות מהר מידי, ומשאירים את הערב שלכם פנוי רק למקרה …

להתאהב מבלי להתאהב

להתאהב מבלי להתלהב

סוף סוף מצאתם מישהו שמצא חן בעינכם, איך אתם לא מאבדים את זה? איך להתאהב מבלי להתלהב יתר על המידה, איך לשמר קשר בתחילתו מבלי לשרוף את הלהבה?

מיחזור דייטים

מיחזור דייטים

החורף מגיע עם חשק לזוגיות, יש משהו בגשם, בפוך, שמעודד את גן ההתכרבלות, לפעמים פשוט לא בא לצאת לדייטים חדשים, בעיקר שאין פוטנציאל באופק -האם כדאי למחזר דייטים?

מה ללבוש לפגישה ראשונה

מה ללבוש לפגישה ראשונה?

אתן לפני דייט, דייט ראשון חשוב לציין, אתן בטח עומדות מול ארון הבגדים שחצי ממנו זרוק על המיטה ואין לכן מושג מה ללבוש לפגישה ראשונה, מדריך קצר שיקח אתכן רחוק

Back to top button
סגור