נשים - סינגלספנויים ופנויות

נשים – טיפים לדייט הראשון

גברים נתפסים תמיד כמין פשוט אשר עסוק ברדיפה בלתי פוסקת אחר הכיבוש הבא, אך בכל זאת גברים רבים מוצאים את עצמם באתרי הכרויות מחפשים משהי שונה, כזאת שלא מוצאים בדאנס בר מוקפת בענני סיגריות ועדר זאבים. דוקטור דייט  אסף מספר טיפים לדייט לאותן נשים המחפשות גבר ומגיעות לפגישה הראשונה אבל…

 • גברים הם טיפוסים ויזואליים, אין גבר שלא מסתכל על מראה ואם הוא אומר לך שמראה לא חשוב, זה בגלל שהוא שומר על נימוס או מנסה להציג את עצמו כבעל עומק.
 • גברים נמשכים למראה סקסי, אבל תמיד צריך להיזהר לא להתלבש חשוף או זול מדי, אם את רוצה מערכת יחסים לטווח ארוך את צריכה לתת לגבר ביטחון שאת לא עושה עיניים לגברים אחרים בגלל הלבוש.
 • חשוב לשמור על טיפוח שאת נפגשת עם הגבר בפעם הראשונה, אל תבואי זרוקה אבל גם לא עם שמלת נשף. על אף סוגיות בהבדלי גובה, גברים אוהבים רגליים על עקבים, חיטוב הרגל תמיד מוסיף.
 • חשוב לשמור על ריח במידת ההיגיון, כמובן שמצד אחד חשוב לשים בושם כלשהו, אך מצד שני עודף בשמים ותכשירי גוף יכולים להרוס באותה מידה כמו ריח רע. גברים יכולים להירתע מעודף ריח מרוכז.
 • אל תעירי לגבר על צורת הנהיגה, גברים הם יצורים פגיעים וחסרי ביטחון ככל שזה מגיע לנקודות הגבריות שלהם ואת לא רוצה לסרס אותו כבר בפגישה הראשונה.
 • אם את באמת רוצה להכיר גבר למטרת קשר רציני, חשוב גם שתדעי מראש כי את מוכנה לקשר מסוג כזה, אל תבואי לפגישה עם רצונות לטייל בכל העולם לאורך שנים או חוסר סימפטיה כלפי ילדים.
 • אל תחכי לגבר שיזום את המגע הראשון, הגבר אמנם רוצה להרגיש שהוא זה שיזם, אך עידוד מצידך ומחוות קטנות יכולות תמיד לקדם את המטרה שלא תמיד תגיע בלעדיהן.
 • גברים אוהבים שמחמיאים להם, אמנם חלקם יראו נבוכים או יביעו אדישות, אך הם יזכרו את המחמאה לתמיד, פזרי את המחמאות בחוכמה, שימי לב לא להחמיא יותר מדי כדי לא להראות כאחת שמתלהבת מכל דבר או מתלהבת ממנו יותר מדי.
 • לגבר המעוניין בקשר רציני חשוב לשמוע על קשרים שהיו לך בעבר, אבל מצד שני אל תפליגי בסיפורים. לגבר חשוב לדעת כי אמנם ידעת לאהוב אך האהבה נגמרה והם והחברים לשעבר שלך לא נשארו ידידים שלך.נשים - טיפים לדייט הראשון
 • חשוב לא לספר לגבר על היכולות המיניות או המימדים הפיזיים של המאהבים הקודמים שלך, אפשר להסתפק בתיאור כללי כגון "היה טוב" ולהוריד תיאורים בסגנון של "חוויה של פעם בחיים".
 • רצוי לתת לגבר לשלם, אמנם הוא תמיד יעדיף להוציא כמה שפחות כסף, אך תשלום מצידך יתייג את הפגישה הרומנטית כאחת שנגמרה בידידות. חשוב עוד יותר להציע לשלם, הגבר רוצה לראות כי האישה מוכנה לתת מעצמה ולא לחיות על חשבונו לטווח הארוך.


פרסומת

Love on

לאב און - המגזין למיסטיקה רומנטית - אסטרולוגיה, נומרולוגיה, אסטרולוגיה סינית ומאמרי מיסטיקה. אוספי מוזיקה רומנטית ומדור יחסים מורחב. המגזין פועל מ-2010 עם מאמרים וכתבות ייחודיים לאתר שנכתבו בידי מיסטיקנים, מאמנים אישיים, עורכי מוזיקה, יועצי אופנה וזוגיות.

מאמרים קשורים

תגובה אחת

 1. אני חייב להסכים שגברים הם יצורים ויזואלים, אבל גם נשים הן כאלה. לדעתי כל בני האדם עובדים כך.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button