גברים - סינגלספנויים ופנויות

גברים – טיפים לדייט הראשון

יתכן ואתה הגבר שתמיד נמצא במערכת יחסים, ויתכן ואתה הגבר חסר הגיל, ואולי בעצם אתה הגבר שמעולם לא היה מוצלח עם נשים, לא משנה מה מצבך יש כמה טיפים לדייט מוצלח שאתה חייב ליישם בכדי להיכנס לג'ונגל הזה שניקרא עולם הדייטינג.
תדמיין שאתה נימצא על מגרש משחקים ושם, במגרש ישנו ארסנל שלם של נשים שמיומנות היטב במשחק, לכן כללים אלו יכינו אותך פיזית, מנטלית, תוך כדי שמירה על הרגשות שלך.

  • תשתדל להראות במיטבך,קנה כמה בגדים יפים ונעליים טובות, זכור! נשים תמיד יסתכלו על הנעליים שלך.  "אני לא יכול" זה לא תירוץ, אם לא תטפל בעצמך איך תטפל בה?
  • חוש הריח אצל הנשים מאוד מפותח תשתדל להשתמש בבושם עדין ונעים, תתגלח, תסדר את השיער, ותזכור לרענן את הנשימה, נשים מעריכות אסתטיקה.
  • נשים אוהבות גברים עם שאיפות, אל תדבר בפגישה על כמה שאתה אוהב את הפלייסטיישן שלך, אתה תפסיד. תזכור, נשים תמיד ישאלו שאלות על עיסוקייך ועל שאיפותייך בחיים, תשתדל לענות בצורה בוגרת ועניינית, וגם אם אין לך תוכניות כרגע ספר לה על דברים שכן תרצה אולי ליישם בעתיד, זה יגרום לה להרגיש שאתה בוגר ומוכן לחיים משותפים. גם אם הן יעמידו פנים שזה לא חשוב אל תטעה, זה כן!
  • דבר בצורה עניינית, תנסה להראות ידע בכל מיני נושאים, נשים לא מעריכות טיפשות ועצלות. חשוב להראות שאתה בקיא בנושאי היומיום. ספר לה שיש לך תוכניות לעתיד ובכך תראה לה שאתה בוגר מספיק ומסוגל להתמודד איתה ועם רצונותיה.
  • אם אתה אוהב לשתות אל תתפאר בהרגלי השתייה שלך ותחשוב על לאמץ הרגלים בריאים יותר. אל תפריז בשתייה כשאתה נימצא בפגישה תראה לה שאתה אחראי. אל תספר לה שאתה אוהב לבלות בפאב השכונתי 5 ימים בשבוע עם החבר'ה וכמעט גר שם, זה לא יועיל לך ואף ירתיע אותה.
  • אם אתה בחור ספורטיבי זה נהדר אבל אל תתפאר יתר על המידה באהבתך הנצחית לספורט ואל תשנן לה את תוצאות המשחק מליל אמש, נשים רבות יפרשו זאת כאובססיה משעממת למדי. נסה לדבר על נושאים אחרים כגון, ספרים,סרטים וכדומה.
  • אל תצפה לסקס בפגישה הראשונה, תשמור על איפוק ואדיבות. כאשר אתה קובע דייט למטרת סקס בלבד אתה עושה משגה מכיוון שנשים ניחנו באינטואיציה חזקה והן "יריחו " את זה מיד. כמו שנאמר "שמור את הידיים בכיסים"
  • תתנהג בנימוס, אל תקלל, אישה אוהבת שמתייחסים אליה בכבוד. כשאתה לוקח אותה למסעדה או לבית קפה תנסה להזיז לה את הכיסא זה ירשים אותה, גם פרח ירכך את המצב. תנסה לדבר איתה על אופנה ותכשיטים נשים אוהבות את זה.
  • תקשיב לדברים שהיא אומרת, אל תדבר רק על עצמך, תן גם לה לדבר, תשמור על אינטראקציה. מכיוון שנשים אוהבות לפטפט תנסה לזכור פרטים מהשיחה ובהמשך הפגישה תשחיל אותם לשיחה זה נורא ירשים אותה, נשים רוצות גבר שיקשיב להן ולא רק ישמע.
  • תמיד, אבל תמיד תשלם! זה המבחן הראשוני של הכניסה שלך לעולם הנשים, ברגע ששילמת מבחינתן עברת את השלב הראשוני, נשים סולדות מקמצנות. חשוב לזכור שגם אם היא מתעקשת לשלם חצי מהחשבון אל תיפול למלכודת הזו כי ברגע שהסכמת לטריק הזה הלכת 10 צעדים אחורה.

ואם כל זה אינו עוזר, אולי שינוי הגישה יעשה את שלו, נסו את הקישור הזה:  מספר טיפים לדייט לאותם גברים שלא מצליחים לשבור את מעגל ה"רק ידיד".

פרסומת

Love on

לאב און - המגזין למיסטיקה רומנטית - אסטרולוגיה, נומרולוגיה, אסטרולוגיה סינית ומאמרי מיסטיקה. אוספי מוזיקה רומנטית ומדור יחסים מורחב. המגזין פועל מ-2010 עם מאמרים וכתבות ייחודיים לאתר שנכתבו בידי מיסטיקנים, מאמנים אישיים, עורכי מוזיקה, יועצי אופנה וזוגיות.

מאמרים קשורים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button