נשים - סינגלספנויים ופנויות

איך להנות בדייט גם כשכבר הבנת שזה לא יוביל לחופה…?!

הוא ואת בפאב אפלולי, הוא מספר לך עוד ועוד על הדירה החדשה שלו עם שני השותפים הרעשניים ועל דייטים קודמים ולאט לאט את מבינה שזה לא זה! את מתבוננת מסביב, מחפשת גלגל הצלה ומתבאסת.

כשאנחנו יוצאים לדייט אחר דייט לעיתים החוויה מייאשת והתשוקה בחיפוש אחר אותו אחד גורמת לנו לפתח ציפיות גבוהות ולהתרסק כשאותן ציפיות מתנפצות כשהוא מתנהג בצורה דבילית או שהיא אומרת משהו לא לעניין בדייט.

אז איך שומרים על קור רוח ולא תופסים פרצוף תשעה באב? הטריק הוא להבין שהחוויה היא שלך, ואם תהיו ממורמרים ומתוסכלים בכל דייט מאכזב הרי, שתשדרו את זה החוצה וזה לא מראה מלבב. אז מה עושים? בנקודה שיש הבנה שזה לא זה, יש לך תמיד את האפשרות לקצר את הדייט ולומר בישירות שאין עניין, נכון זו לא תמיד משימה קלה, אבל עדיף לפעמים להוציא את זה החוצה במקום לטפח אשליות בצד השני.

ויש את האפשרות לספר דברים מצחיקים, להנות מהסביבה של הדייט, לשתות עוד איזה דרינק ולהשתדל להנות מהחוויה כבילוי…שככל הנראה יסתיים באותו ערב ולא יוביל למרחקים.

הקפידו להנות מהמסע בחיפוש אותו אחד ואל תקפצו מבואסים מ דייט ל דייט, כי מרגישים את זה באוויר ורואים את זה בדרגות הפזם של הרווקות שלכם!!

אז הנה מגוון אפשרויות הימלטות מדייט כושל לנועזים שבינכם וגם לביישנים:

איך להנות בדייט גם שכבר הבנת שזה לא יוביל לחופה?

דייט  משעמם, את מפהקת לו בפנים, מתה לחתוך הביתה אבל מסרבת לחזור מבואסת בידיים ריקות…
הפיתרון- תפזרי קריצות ברחבי הבר, אולי תדוגי איזה עלם חמודות שיושב לדרינק על הדלפק, אולי את הברמן..מה את יכולה להפסיד?!

אם את קצת פחות הרפתקנית, ממוקדת מטרה למציאת אהבה ולא לדוג דגי כסף וארד בדרך…פשוט תנסי להיות ישירה.
תשובתך למר בחור-תשמע, דוגרי אני לא מוצאת התאמה. בו נחתוך ונשמור על חיוך, שיהיה לך בהצלחה!

ואם את ממש עדינה…
תנסי לחייך בנימוס כשהוא חופר לך, לגמי עוד ועוד מהיין. נסי לקצר מעט את הפגישה ובסוף רמזי קלות שאינך מעוניינת או סנני את שיחותיו למחרת.

בהצלחה!

סיון ג.גרנות

פרסומת

סיון ג. גרנות

סיון ג.גרנות, מורה לחינוך מיוחד בהווה, דייטרית סדרתית בדימוס. בוגרת סדנא לכתיבה יוצרת, כותבת סיפורים ושירים למגירה ומחוצה לה. בימי החורף הקרים כותבת בלוג בדה מרקר קפה החושף את התבטאותיי בכתב ובימי הקיץ החמים יוצאת מהבית. מעדיפה חתולים על כלבים, רגישה לקמח אך בימים הרפתקנים במיוחד רוכשת משולש פיצה.

מאמרים קשורים

2 תגובות

  1. עוד אופציה ששכחת, סיפור אמיתי:

    יצאתי פעם לדייט עם בחורה שפגשתי באינטרנט, וכשנפגשנו הסתבר שהיא יותר גבוהה ממני, מה שממש הפריע לה. ישבנו וקישקשנו במשך שעה, ואז היא אמרה לי: "טוב, אתה נראה סבבה והכל אבל אני לא יכולה להיות עם מישהו שנמוך ממני, אז זוגיות לא תצא מזה. מה דעתך שנעלה אלייך לדירה כדי שהלילה הזה בכל זאת לא יהיה ביזבוז לגמרי?"… :-D

    1. אלון אתה צודק. גובה הוא קריטריון חשוב עבור רב הבנות. זהו עוד אחד מהנושאים שמומלץ להעלות בשיחה טרם נפגשים, הכתבה הבאה תהיה על טיפים ורעיונות מה כדאי להגיד ומה לא! ולגביי הרפתקאות במסע הדייטים, אני בעד! אם אתה באמת מחפש אהבה, לא כדאי לתת לגירויים בדרך להסיט אותך מהמטרה. אבל כמה רגעי שובבות מוסיפים רק אור ופאן. וכמו שהצעתי אם זה לא הפרטנר בדייט, יש תמיד את הברמן, הבחורים על הבר ועוד דייטים פוטנציאלים מסביב.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button