מבחני אהבהמבחני אסטרולוגיה

אסטרולוגיה – מחשבון התאמה זוגית בין מזלות

יד על הלב, מי מאיתנו לא פתח פעם עיתון בסופ”ש או גלש לאתר כזה או אחר וקרא תחזית אסטרולוגית? הרי זה שאתם כבר פה מעיד על משהו… שנים שאנחנו ביחסי אהבה-שנאה עם האסטרולוגיה, נהנים להשמיץ, מתקשים להאמין אבל זוקפים את האוזניים שמתחילים לדבר על מזלות.

בעמוד זה תוכלו למצוא מחשבון התאמה זוגית בין מזלות אסטרולוגיים, המידע ייתן לכם תפיסה כללית על הקשר בין שני מזלות, איך הם יפעלו אחד עם השני בקשר רומנטי, האם יוכלו לקדם מטרות משותפות? או שסיכוי גבוה יותר שהקשר ילווה בריבים וחוסר התקדמות?

חשוב לציין שהמידע הרשום מטה אינו מדע מדויק, אין פה נבואות וקביעות נחרצות, המחשבון מספק תפיסה כללית על המזל ועל שותפו לקשר, כמובן שלאחר ניתוח פרטני של מפות הלידה המשותפות אפשר לקבל הרבה יותר (מפתיע כמה יש למפה אסטרולוגית להגיד).
למידע פרטני יותר רצוי להתייעץ עם אסטרולוג המנתח התאמות זוגיות על פי מפת לידה. ניתוח מורחב שכזה לוקח בין היתר בחשבון גם גורמי שמים נוספים מלבד השמש הקובעת את המזל החודשי.

רוצים לקרוא קצת יותר על כל מזל אסטרולוגי? דרכי יחסו לאהבה והתאמתו לשאר המזלות? בקרו בעמוד האסטרולוגיה הראשי שלנו באתר

Loading

מחשבונים נוספים

פרסומת

Love on

מאמרי מערכת מאת Love-on - המגזין לאהבה, זוגיות ורומנטיקה עם מאמרים וטיפים לזוגיות, פנויים ופנויות, מדור מיסטיקה ואהבה עם אסטרולוגיה ונומרולוגיה רומנטיים, אוספי מוזיקה לשמיעה און ליין, המלצות סרטים לצפייה ביחד ועוד...

מאמרים קשורים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button